מידע חדש ומדאיג על המסתננים בעקבות מחקר של המכללה לבטחון לאומי ואונ' חיפה

מידע חדש ומדאיג על המסתננים בעקבות מחקר של המכללה לבטחון לאומי ואונ' חיפה

מי הם המסתננים מגבולה הדרומה של ישראל ?

מחקר חדש ומקיף של המכללה לבטחון לאומי ואוניברסיטת חיפה מגלה נתונים מעניינים ומדאיגים.

מרביתם של המסתננים הגיעו כדי לחפש עבודה ולא בעקבות סכנת חיים.

1 מכל 3 מסתננים בעשור האחרון הוא נשא איידס.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (4 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (6)

 1. קהלני דרור 24/06/2012 להגיב
  איך אנחנו יורים לעצמנו ברגלים לא רק שנשלם על זה נשלם בגדול מה חסר לנו בעיות משלנו
 2. רונית 24/06/2012 להגיב
  האו"ם אסר על חייליו להתקרב למיתקני הכליאה של המסתננים מחשש שידבקו מהמחלות שהביאו עימם אבל שתושבי דרום תא ידבקו במחלות כמו שחפת ואיידס זה לא נורא אנחנו הפקר השכונות שלנו הפקר והבריאות שלנו הפקר עד מתי? יאללה להעיף אותם חזרה לארצם !!!
 3. אבי משפירא 24/06/2012 להגיב
  הכתבה הזאת מסיתה ומעוותת את הנתונים. במחקר המדובר מצויין כי אחד מכל שלושה נשאים הינו מבקש מקלט. ולא כי שליש מהמסתננים נשאים. בכתבה יש שימוש בהמונח,הגס לכשעצמו, של "מסתננים" מתייחס למבקשי מקלט בצירוף למושג מהגרי עבודה. כך ולמעשה מדובר על קבוצת נשאים קטנה אף ממה שהכתבה מציירת. לא חייבים להאמין לי - המחקר המדובר זמין ברשת: http://web.hevra.haifa.ac.il/~ch-strategy/images/publications/darfur_refugees.pdf
  • סמדי 08/07/2012 להגיב
   קח אותם אלייך הבייתה אם אתה לא מפחד תאכל איתם גם מאותה הצלחת כןןןןןןןןן אחוזים גבוהים מיתוכם חולי שחפת ונשאי איידס וזה לא ממחקרים אלא מהנתונים פהההה ממש בשכונה מיקופת החולים אזזזזזזזזזזזז יפה נפש תרגיע
 4. Eric 25/06/2012 להגיב
  אבי שלום, המילה מסתננים מתארת מי שנכנס לאתר שלא בדרך חוקית, והיא אכן מילה נכונה לשימוש. הסיבה לשמה המסתנן נכנס לארץ, יכולה להיות מגוונת אך זה לא משנה את עצם עובדת הסתננותו ומעבר הגבול הלא חוקי. שאר הפרטים הובאו ע"י חדשות 2, אני לא מוצא יותר מדי הבדל בין העובדה שאמרת לגבי כמות נשאי האיידס, בכל מקרה, איך שלא תסתכל על זה, שנינו יכולים להסכים על עובדה אחת מפחידה 1 מכל 3 מתוך כמות של כמה אלפים הוא נתון מדאיג שמחייב התייחסות של המדינה.
 5. סיימון בן דוד 25/06/2012 להגיב
  באילת עירי , הקמתי את הוועד למילחמה במיסתננים מסודן - ואריתראה, הפצתי אלפי מינשרים . שנגעו במחלות האפידמיות - שייבאו מאפריקה ומופצות ברחבי ארצנו , ובעתיד אנו נחווה את - הפקרות - המדינה ואוזלת ידה ...הם פושעי מילחמה ,ופושעים ששוחררו מבתי - הכלא , ובתי חולים , ברחבי אפריקה , מישהו שאל לרגע מי ממן את טיסתם ודמי המעבר לבדואים בסיני .... שמגיע לאלפי $.לחץ הוועדים בכול הארץ - הצליח ....והם פושעי - הגבולות יוחזרו לארצם בכבוד הראוי .ואנו אזרחי - המדינה וערייה ... נחייך והביטחון יחזור לרחובות והבריאות ?!והפרנסה ....סיימון בן דוד הוועד למילחמה על הבית - אילת וכול הארץ .

פרסם תגובה

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

MyTama38

MyTama38

תגובות אחרונות