אליפות משרד התרבות והספורט בכדורגל הוגן 2012 ע"ש אבי כהן יוצאת לדרך

אליפות משרד התרבות והספורט בכדורגל הוגן 2012 ע"ש אבי כהן יוצאת לדרך

משרד התרבות והספורט וארגון מדינת הכדורגל יחד עם המועצה למניעת אלימות בספורט משיקים את אליפות משרד התרבות והספורט בכדורגל הוגן לשנת 2012.

​האליפות תפגיש קבוצות של חובבי כדורגל מכל רחבי הארץ ב-4 מחוזות – תל אביב, ירושלים, חיפה, ובאר שבע. כל המשחקים הם של 7 שחקנים נגד 7 ומתקיימים וללא שופט, בדיוק כמו שמשחקים בשכונה. האליפות מתחילה ביום ראשון ה-22.7, והרישום נעשה באמצעות באתר מדינת הכדורגל www.football-state.com. האליפות תסוקר בידיעות אחרונות ובאתר הספורט one, תלווה בקליפים ותמונות מהמגרשים.

 השחקנים המצטיינים של האליפות, אלו שידעו גם לשחק היטב וגם להוביל משחק הוגן יקבלו את הזכות לייצג את ישראל ולהיכנס לנבחרת החובבים אשר תשתתף באליפות ה-miniEURO, אליפות כדורגל חובבים אירופאית ראשונה מסוגה אשר תתקיים בספטמבר במולדובה בהשתתפות 16 נבחרות אירופאיות.
מי יכול לשחק באליפות, מיהן הקבוצות: מגיל 16-66 מכל השכונות, מכל האוכלוסייה ובכל הרמות. הקבוצות מגיעות מכל חלקי הארץ ומייצגות מגוון אוכלוסיות. השחקנים החובבנים מגיעים מנהריה, מבאר שבע, ישנם דתיים, עולים חדשים, קיבוצניקים, ועירוניים, כולם משחקים באליפות אחת לטובת הכדורגל ההוגן והנעים. כל קבוצה הנרשמת תחרות תקבל  תלבושת רשמית של האליפות 10 חולצות dry fit מתנת DERBY.
לימור לבנת, שרת התרבות והספורט: "אליפות ישראל בכדורגל הוגן, שמתקיימת זו השנה השנייה, מעניקה ביטוי לצדדים היפים של הכדורגל – כבוד הדדי, סובלנות, ספורטיביות והגינות. יזמתי את האליפות  לפני שנה לזכרו של אבי כהן ז"ל, כדורגלן העבר האגדי שנהרג בנסיבות טרגיות. אירועי האלימות הקשים במגרשים והתופעות השליליות בעונת הכדורגל החולפת, רק מעצימים את חשיבות המסר שהטורניר הזה מעביר".
 מורן גרא, מנכ"ל מדינת הכדורגל: "מדינת הכדורגל חוגגת השנה 10 שנות פעילות של כדורגל חובבים הוגן למען החברה בישראל. אנו מקיימים כ-500 טורנירים יומיים בשנה. עד היום התקיימו כ-3,400 טורנירים, וכ-35,000 משחקים על ידי 900 קבוצות חובבים מכל הארץ וכל זה ללא שופטים. אנו מאמינים כי דווקא דרך הכדורגל ניתן וצריך לפעול למען הסובלנות בחברה בישראל. אליפות זו מהווה מבחינתנו את ספינת הדגל של הכדורגל החובבני בארץ, ולא פחות חשוב את גולת הכותרת של היות הכדורגל משחק תרבותי, חברתי, ספורטיבי המחבר בין אנשים."
רוצים להירשם לאליפות? רוצים להצטרף למשפחת הכדורגל ההוגן בישראל?
פרטים להרשמה תוכלו למצוא באתר:
  www.football-state.com, או חפשו "מדינת הכדורגל" בגוגל או בפייסבוק.
רוצים להירשם בטלפון? להלן המספרים, בהתאם למיקום שלכם בארץ:
1. מחוז חיפה (כולל הצפון)- מגרש סינטטי נשר- ניר קנורפל- 054-4650018
2. מחוז תל-אביב (כל המרכז, מאשדוד ועד נתניה)-מגרש סינטטי קרית שלום – איתי – 050-4088997
3. מחוז ירושלים- בית וגן – יעקב – 050-6889823
4. מחוז באר שבע (כולל כל הנגב) – מגרש סינטטי הפועל באר שבע -  איתי 050-4088997
המידע לקוח מאתר משרד התרבות והספורט.
 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (לדירוג הכתבה)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-P

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

rightama

Funzing-I

תגובות אחרונות