ראיון וידאו מיוחד עם ג'ורדי קרויף מנהלה הספורטיבי החדש של מכבי ת"א ומעט עדכונים מהקבוצה

ראיון וידאו מיוחד עם ג'ורדי קרויף מנהלה הספורטיבי החדש של מכבי ת"א ומעט עדכונים מהקבוצה

עם סיומה של אליפות אירופה ולקראת פתיחת מחנה האימונים התלוו כתבי האתר של קבוצת מכבי ת"א למנהלה הספורטיבי של הקבוצה מר ג’ורדי קרוייף, לצפייה משותפת במשחק גמר היורו בין ספרד לאיטליה. ניתן היה להבחין כי במהלך הצפייה בחן ג’ורדי כל תנועה של ה-"לה-רוחה" ואולי אפילו ליבו היה עם דויד סילבה, צ’אבי הרננדס ופרננדו טורס. "המנטליות שלי אומרת שאם אפשר לנצח היום למה לחכות למחר? זו צורת החשיבה ששחקנים מקצוענים צריכים לאמץ לעצמם" כך הוא אמר.

קרוייף סיפר על הקבוצה שהוא רוצה לראות וגילה טפח מהציפיות שלו לקראת העונה הקרובה: "אנחנו מנסים להביא לכאן מנטליות אירופית נורמלית, של מועדון שתמיד יש עליו לחץ ויש לו הרבה אוהדים. צורת ההסתכלות שלי והשאיפות שלי היא שמכבי תהיה קבוצה של אנשים שעושים ולא של אנשים שמדברים. צריך לעשות ולדבר אחר כך או לתת לאחרים לדבר עלינו. אני יכול להבטיח לך שתראה מכבי תחרותית שתילחם בכל משחק ושהשחקנים יגרמו לאוהדים תחושה של גאווה. אפילו אם יקרה ונפסיד במשחק האוהדים יצאו בהרגשה שהשחקנים נתנו הכל על המגרש. זה המינימום שאפשר לבקש מהצוות ומשחקנים מקצוענים".

ולסיום לא יכולנו שלא לבקש גם כמה מילים על הנבחרת הספרדית: "יש לי חברים שמשחקים בנבחרת ספרד ולכן ברור שאני מעדיף שספרד תנצח. המשפחה שלי, ההורים שלי, אחותי והילדים שלי גרים בספרד לכן אני אוהד ותומך בספרד במאה אחוזים. יש להם דור נהדר, יש להם מנטליות של ווינרים, הם רעבים והם יודעים שהמדינה כולה במשבר ואלה רגעים שיכולים לשמח אנשים רבים. כמובן שיש להם כישרון אדיר. הכדורגל הספרדי כיום הוא ברמה אחת מעל כל אירופה ואולי מעל כל העולם וזו עובדה".

 

עוד נודע כי, הקשר גל אלברמן חתם בקבוצה על חוזה חדש לשנתיים, מהראן ראדי חתם אף הוא לשנתיים, הבלם קרלוס גרסייה חתם ל-3 שנים והשחקן הצעיר גאל מרגוליס חתם על חוזה ל-5 שנים.

הקבוצה החלה אתמול בשיווק ומכירה של כרטיסי המנוי לשנה הבאה, עד כה נמכרו למעלמה מ-1000 מינויים אחרי יום מכירה ראשון בלבד.

באדיבות האתר הרישמי של קבוצת הכדורגל מכבי תל-אביב: www.maccabi-tlv.co.il הכתבה המלאה מובאת באתר הקבוצה.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (לדירוג הכתבה)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-F1

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

ידידים - סיוע בדרכים

תגובות אחרונות