שר החינוך הכריז: אבקש לכהן תקופת כהונה נוספת כשר החינוך

שר החינוך הכריז: אבקש לכהן תקופת כהונה נוספת כשר החינוך

שר החינוך גדעון סער בפתח ועידת ישראל לחינוך של הסתדרות המורים: "הקדנציה הנוכחית היתה קדנציה שמסמנת שינוי אסטרטגי בחינוך. קדנציה שבה המדינה חזרה להשקיע בחינוך והציבה את החינוך בפועל- לא במילים-אלא במעשים ובתקציבים- בראש סדר העדיפויות הלאומי. הקדנציה הנוכחית היא קדנציה של רפורמות בכל מערכת החינוך ובכל שכבות הגיל".

 עוד אמר השר סער: "בקדנציה הנוכחית התחלתי בחילוץ מערכת החינוך ממשבר רב מימדים של עשרות שנים. יש עוד נושאים אסטרטגיים רבים במערכת הדורשים רפורמות".

"הנהגת המערכת דורשת חזון מקיף וכולל, רציפות בהשקעה ובכווני העשייה" אמר שר החינוך.

 שר החינוך הכריז כי בכוונתו לבקש להישאר לתקופת כהונה נוספת בתפקיד שר החינוך "לאחר מחשבה רבה ועל יסוד הכרתי העמוקה שהחינוך הוא הדבר החשוב ביותר" אמר השר סער והוסיף: "אם ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שבכוונתי לפעול כבעבר לבחירתו לתקופת כהונה נוספת כראש ממשלת ישראל-אכן ירכיב את הממשלה הבאה-אבקש ממנו להישאר לתקופת כהונה נוספת בתפקידי כשר החינוך. אני מאמין שבכך אוכל להביא תועלת משמעותית למדינה"

עוד אמר שר החינוך: "יש לי תמונה ברורה מאוד לגבי הדברים שצריכים להיעשות והיעדים אליהם יש להגיע- וניתן להגיע אליהם. אם נמשיך בכיווני ההשקעה והעשייה האלה, תוך שנים ספורות אני מאמין שישראל יכולה להעפיל לצמרת המדינות המערביות בחינוך. היעד שלנו איננו יכול להיות פחות מכך! ואנחנו נשיג את היעד הזה".

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (לדירוג הכתבה)

אין תגובות

פרסם תגובה

rightama

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

Funzing-F1

תגובות אחרונות