חדשות ערוץ 2 ו- 10 השחפת בקרב המסתננים בתל-אביב ובשאר הערים, מתפרצת ביתר שאת – סכנה לאומית ! מלכודת מוות בתחבורה הציבורית !

חדשות ערוץ 2 ו- 10 השחפת בקרב המסתננים בתל-אביב ובשאר הערים, מתפרצת ביתר שאת – סכנה לאומית ! מלכודת מוות בתחבורה הציבורית !

המסתננים מאפריקה מביאים איתם בעיה נוספת שכבר נעלמה כמעט לגמרי מישראל: מחלת השחפת. בבתי החולים בארץ מתקשים להתמודד עם מספר החולים במחלה הקשה והמידבקת, לכן הקימו במיוחד בשבילם מחלקת אשפוז מיוחדת – מוגנת ומסוגרת.

 


בעקבות מקרי השחפת שנתגלו באוכלוסיית הנתינים האפריקאים, בבית החולים איכילוב בתל אביב הורה למנוע כניסת מבקרים אפריקאים ולהפרידם ממחלקות של יתר הציבור.

 

כתבה נוספת בנושא:

http://www.south-tlv.co.il/article2610

בתוך כך, כאשר בוחנים את הנושא מההיבט הבריאותי מדובר בעצם במלכודת מוות פוטנציאלית עבור הנוסעים התחבורה הציבורית מדי יום !

בעקבות התפרצות מחלת השחפת וחשיפתה אצל עשרות מסתתנים מאפריקה שכבר נבדקו ( כאשר עשרות אלפי מסתננים טרם נבדקו כלל ) הרי שמדובר בסכנה מיידית לשלומם של כל הנוסעים בתחבורה הציבורית , באוטובוסים ובמוניות השירות , וזאת מידי יום !!!

מדי יום נעים ברחבי מרכז הארץ מאות ואלפי מסתננים, אשר משתמשים בתחבורה הציבורית, חלקם עשויים להיות חולים במחלות מדבקות קשות כגון מחלת השחפת שכבר התפרצה בקרבם.

האוטובוסים ומוניות השירות הממוזגים הופכים בתוך כך למלכודות מוות סגורות עבור נוסעי התחבורה הציבורית, כאשר מחלת השחפת הינה מחלה ריאתית מדבקת העוברת באויר והעלולה לגרום גם למוות.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (3 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (8)

 1. ענר 08/07/2012 להגיב
  וכמו שאין מסתננים בצפון ת"א, היו סמוכים ובטוחים שגם לא יהיו ליד הצפונבונים חולי שחפת. ידאגו למחלקות למסתננים ומעמד נמוך ישראלי ומחלקות לבעלי אמצעים... ואם הבעיה תחמיר, אין לי ספק שכך יהיה.
 2. דרור 13/07/2012 להגיב
  זה רק המחלות רק מי שגר בדרום תל אביב יכול להבין דרום תל אביב נכבשה ללא מלחמה לממשלה לא מעניין שאזרחים סובלים זה סוג של התעללות תבינו כמה תקציבים יש למסתננים ולנו לאזרחים אין
 3. משה 13/07/2012 להגיב
  הממשלה יושבת כחבורת אימפוטנטים ולא עושה כמעט כלום חוץ מרעש וצלצולים,החזירו כמה מאות מסתננים ונתנתו להם כסף מזומן על ה"טובה" שהם עשו לישראל שעזבו מרצון,דרום תל אביב מכילה יותר מעשרים אלף מסתננים שרובם לא נבדקו לגבי מחלות.
 4. תומר 14/07/2012 להגיב
  תתפקחו כבר! הסודנים זה רק דמו קטן למה שקורה עם הערבים. הסיבה שמדברים על הסודנים כי הם בתל אביב והם גם קרובים פיזית לאנשים עם דם "כחול" ו"יקר" (האליטה) בצפון ת"א. מתי תבינו שלקבוצת אנשים האלו שהתקשורת מייצגת אותם יש דרכון זר ומספיק כסף בשביל לברוח מפה ובשעת השין זה מה שהם יעשו! הם לא באמת הומניים תוציאו לכם מהראש. אם הם היו כאלו הומניים הם היו מנסים כל השנים האלו לעזור לדתיים להשתלב בחברה ולאחד את העם אבל זה העניין שבגללו הם הלכו לעשות שלום עם הערבים כי הם שונאים את הימין או במילים אחרות את העם. אמנם יש חלק קטן שמוחצן אבל כל השמאלנים גם הכי מתונים שיש חושבים כמו אחרון הקיצונים הם פשוט מתביישים להודות בזה. תפסיקו להאשים את הממשלה! ותאשימו את מי שהביא אותם לפה מי שהביא עלינו את משבר הדיור באמת ואלו קדימה והעבודה. חוק מספר אחד בכלכלה לכל הבורים הטווח הכי קצר של מניע למשבר כלשהו ולא משנה מה הוא לפחות 5 שנים
 5. אלינור 14/07/2012 להגיב
  אני לא מבינה איך ייתכן שממשלת ישראל ומשרד הבריאות מפקיר כך את חיי תושבי המדינה. מספיק שחולי שחפת בודדים ינועו במוניות שרות או אוטובוסים סגורים וממוזגים כדי שתהיה כאן התפרצות של מגיפה בלתי נשלטת ?! למה אנחנו מחכים ?! לעוד וועדת חקירה ?! מי ייקח את האחריות ? הכתובת על הקיר ! שוב השכבות החלשות הן שנפגעות ! מדינה מפגרת...
 6. לוי בנימין 08/06/2013 להגיב
  ראשית על כולנו להודות לשר הפנים שיצר את הבעיה, ולבסוף היתאונן שלא נתנו לו את הכלים לטפל בבעיה. אנשים אלו נחשבו כפליטים מכלתחילה, לכן היה על עלי ישי לדרוש מהאום לטפל בבעיה ולא להעמיס אותה על מדינת ישראל. אבל מאחר והוא היה עסוק בקיצבאות לאוכלי חינם, העמיס את הבעיה על שאר משלמי המיסים. מאחר וכמה יהודים אמיצים הזכירו את המיגזר הערבי, שרובו מלא מחלות וזוהמה. ושלא משלם מיסים אבל מקבל את כל העזרה וההקלות כיתר אזרחי המדינה, לכן אנו עומדים לפני סלע המחלוקת וממשיכים את מי המריבה שלא יובילו אותנו לאחוות אחים רק מלחמת כיסאות לכנסת וחזרה אל הצדוקים והפרושים. וכמובן הדג מסריח מהראש לצערינו.
 7. לוי בנימין 08/06/2013 להגיב
  הגיע הזמן שלמדינת ישראל יהיה משרד הסברה שיפרש את המידע המסולף של התיקשורת הצורה ההולמת את המציאות, אבל מאחר וניבחרינו מעסיקים עצמם במילחמת הישרדות על הכיסאות שרכשו, אז כל המשרדים הממשלתיים הם רק שמות. לא משרד בריאות, משרד רווחה, משרד פנים, משרד חוץ, ואפילו ביטחון. והיחידי שאנו שומעים הוא משרד דאש הממשלה, המשנה כיוון כל שני וחמישי ומבלבל את היוצרות. ולדוגמא כאשר ראיתי את ראש עריית ראשון לציון מדליק משואה לתיפארת מדינת ישראל, ועירו מיתנהלת ללא סדר חוק או מישפט. וכל מרכזי הקניות במדינה ללא ספסלים לנכים או זקנים רק מסעדות בתשלום, וזאת לבושתם של כל ראשי הערים המתרברבים ביכלתם. וכל זאת רק על קוצו של יוד, כי הממשלה עדיין לא מתפקדת. (אם בארזים נפנה השלהבת מה יגידו אזובי הקיר?)
 8. דרור 26/12/2013 להגיב
  יש חיסונים גם לשחפת משרד הבריאות מכניס בלי לחסן.. עוד מחדל נוראי

פרסם תגובה


ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

MyTama38

Funzing-F1

תגובות אחרונות