סיקור ראשוני מהכנס הארצי של וועדי הפעולה להוצאת המסתננים שנערך הערב (12/7) בבית דני בת"א

סיקור ראשוני מהכנס הארצי של וועדי הפעולה להוצאת המסתננים שנערך הערב (12/7) בבית דני בת"א

מתנ"ס בית דני בשכונת התקווה אירח הערב (חמישי 12/7) כנס ארצי של כל מטות הפעילים וועדי התושבים מרחבי הארץ בנושא בעיית המסתננים והשוהים הבלתי חוקיים. בכנס נשאו דברים נציגי השכונות והוועדים, אנשי רוח ואנשי ציבור מכל הארץ ובמהלכו סקירה של פעילויות שהיו בנושא ופעילויות מתוכננות.

בהשתתפות 500 איש יצא לדרכו הערב כנס ארצי בנושא בעיית המסתננים. כל משתתפי הכנס קראו לממשלת ישראל ועיריית ת"א ולעומדים בראשם לפעול ביתר שאת למיגור התופעה. בנאומיהם על הבמה הן חה״כ דני דנון וחבר מועצת העיר ת״א מר שלמה מאסלווי אמרו שלעניות דעתם הן העירייה והן הכנסת פועלות ותפעלנה בנושא וכבר מתחילים להיסגר עסקים של מסתננים. נאומו של חבר המועצה, הופרע לא אחת בקריאות ביניים של תושבי שכונות דרום העיר שזעמו על אוזלת ידו של ראש העיר חולדאי במצב הקשה שאליו נקלעו שכונות דרום העיר ואף כינו אותו "ראש עירית צפון ת״א".

בנוסף לדוברים הפורמלים, נשאה דברים בכנס, גם תושבים מדרום ת,א ומערים נוספות בארץ.

המשך סיקור הארוע אצלנו באתר בלינק הבא: http://www.south-tlv.co.il/article3018

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (3 הצבעות, ציון ממוצע: 4.33 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (1)

  1. david 13/07/2012 להגיב
    כל הכבוד על היוזמות והקמת האתר. אתם צריכים להמשיך ולפרסם את הנושא ללא הרף. צריך שוב לארגן הפגנות מידי שבוע, כמו שהיה עד לפני חודשיים. כמו כן לפרסם מידע משפטי לגבי העסקת מסתננים, החוקיות שבכך ולמי צריך לפנות כדי למנוע זאת. המקום עבודתי וגם בסופר ובמתקן שטיפת מכוניות עובדם אריתראים וסודנים. איך אני פועל כדי להפסיק את עבודתם שם? כמו כן כדאי שתושבים מהאזור יקיימו משמרות למנוע הגעת אוטובוסים של מסתננים, אם הם ממשיכים להגיע לאזור. בהצלחה.

פרסם תגובה

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט


ידידים - סיוע בדרכים

Funzing-F

תגובות אחרונות