נחשפה תעשייה ענפה של נישואים פיקטיביים בין זרים לישראליות קשות יום

נחשפה תעשייה ענפה של נישואים פיקטיביים בין זרים לישראליות קשות יום

יחידת ההונאה של מחוז תל אביב בודקת חשדות לפיהם בעבור אלפי דולרים משודכים זרים המבקשים להשתקע בארץ, לנשים קשות יום. הפרשה נחשפה לאחר שאזרח הודו, העומד בפני גירוש, התלונן ששילם כסף רב עבור ההבטחה להישאר בישראל כך פורסם היום באתר YNET.

בעבור סכום של כמה אלפי דולרים פועלים מתווכים בין נתינים זרים לאזרחיות ישראל, נשים קשות יום בדרך כלל, לצורך נישואים פיקטיביים. כך עולה מחקירה המתנהלת בימים אלה ביחידת ההונאה של מחוז תל אביב בפיקודו של סנ"צ מאיר כהן.

מפרטים ראשונים שנחשפו, נראה כי כבר מדובר בתופעה. הנתין הזר והישראלית לומדים אחד על השני פרטים אישיים, מצלמים תמונות משותפות והכל על מנת לשכנע את פקידי משרד הפנים כי מדובר באהבת אמת של ממש. חשיפת דרך הפעולה באה לאחר שנתין זר מהודו, שלטענתו נעקץ על ידי החבורה העוסקת בכך, ואשר עומד בפני גירוש כעת, החליט לספר למשטרה את כל הידוע לו.

החקירה הוטלה על חוקרי מחלק ב’ בפיקודו של רפ"ק צור ענבר. דרך הנתין ההודי, הגיעו השוטרים לאחד החשודים בתיווך, תושב תל אביב בן 38, שעל חלקו בעסקה דרש וקיבל אלפיים דולר. האישה שניאותה להינשא נישואים מדומים קיבלה סכום של 700 דולר. לטענת ההודי, החבורה הודיעה לו כי הגישה את כל המסמכים למשרד הפנים והוא למד פרטים על חייה ובני משפחתה של הישראלית על מנת להוכיח לפקידים שמדובר בנישואים אמיתיים. אלא שלראיון המיוחל במשרד הפנים סירבו אנשי החבורה לקחת אותו, וכך הוא מצא את עצמו מגורש.

קישור לידיעה המלאה : http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4257003,00.html

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (לדירוג הכתבה)
הוסף תגובה

תגובות (1)

  1. דרור 18/07/2012 להגיב
    כולם נופלים על החלשים ...הממשלה... העריה ועשיו גם הזרים

פרסם תגובה

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-I

Funzing-F1

תגובות אחרונות