דרום תל אביב זועקת הצילו – הפגנת תושבים וצעדה בשלישי הקרוב 24/7 – חוזרים לרחובות ודורשים פתרון לבעיית המסתננים – פינוי עכשיו !

דרום תל אביב זועקת הצילו – הפגנת תושבים וצעדה בשלישי הקרוב 24/7 – חוזרים לרחובות ודורשים פתרון לבעיית המסתננים – פינוי עכשיו !

תושבי דרום ת"א חוזרים לרחובות ודורשים פינוי עכשיו של המסתננים משכונותינו. כך פורסם בהודעה רשמית של "המטה להצלת דרום תל אביב" שמאחד תחתיו נציגי פעילים מכל שכונות דרום תל אביב.

לאחר תקופה שבה נמנעו תושבי דרום העיר מלהפגין בנושא בעיית המסתננים ומאחר שבפועל מלבד גירוש כמה מאות עדיין אין שינוי מהותי בפעילות למיגור הבעיה החליטו אמש נציגי שכונות דרום העיר בישיבה לילית משותפת על "חזרה לרחובות" על מנת לשוב ולזעוק את זעקת השכונות המוצפות באלפי מסתננים.

כך נכתב בהודעה לעיתונות:

הפגנת מחאה של תושבי דרום ת"א שדורשים מהממשלה ומרון חולדאי לקחת אחריות למצב הקשה בדרום ת"א, להכריז מצב חירום ולפנות מהשכונות את אלפי המסתננים במיידי ! 

הפשע משתולל, המחלות מתפרצות, אין תחושת בטחון !

אנחנו דורשים מרון חולדאי לקבל בחזרה את הגינות הציבוריות שלנו. אנחנו דורשים ממר נתניהו וממשלת להחזיר לנו את תחושת הבטחון האישי שהלכה לאיבוד.

אנחנו מבקשים ממר אלי ישי לדאוג לבריאות שלנו.

דרום תל אביב זועקת הצילו ותושבי השכונות – חוזרים לרחובות !

ההפגנה תתקיים ביום שלישי הקרוב 24/7 בשעה 20:00 בצומת הרחובות קיבוץ גלויות ומסילת ישרים בהמשך תהיה צעדה לעבר מטה משטרת מחוז ת"א (רחוב סלמה) שם תיערך עצרת מחאה.

קישור לארוע ההפגנה בפייסבוקhttp://www.facebook.com/events/249312985188279/

ההפגנה באישור משטרת ישראל – הציבור הרחב מוזמן !

 

 

 

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (4 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (3)

  1. חנה 19/07/2012 להגיב
    מן הראוי לדרוש מרון חולדאי הרבה מעבר לקבלת הגינות הציבוריות שלנו בחזרה! אנו דורשים להשיב לנו את זכותנו האזרחית הבסיסית לחיי קהילה סדירים ובטוחים! רון חולדאי פטר את עצמו במשלוח שני מכתבים לראש הממשלה ובמקביל הוא עושה הכל על מנת לדלדל ולהתיש את תושבי שכונות הדרום לטובת תוכניות עתידיות של כרישי הנדל"ן. רון חולדאי, בניגוד לראשי ערים אחרות הנגועות בבעיית המסתננים, לא הגיע לאף ועדת כנסת אחת שהתכנסה בנושא המסתננים. לא נסכים לפחות מאשר הגעתו של רון חולדאי לכנסת, לא נסכים על פחות מאשר שייתחנן על חיינו בזעקות ובייבבות קורעות לב!
  2. דרור 23/07/2012 להגיב
    אדוני ראש הממשלה דרום תל אביב צועקת הצילו דרום תל אביב עיר למסתננים הצילו הצילו הצילו
  3. קובי 24/07/2012 להגיב
    חייבים למצוא פתרון אמתי וראוי ורצוי גם מוסרי לבעיית הפליטים/מהגרים מאפריקה. ראשית, יש למצוא פתרון לשכונות הדרומיות בת"א ובעיקר אזור התחנה המרכזית, אלא אם מדינת ישראל בוחרת להפוך אזור זה לשטח הפקר שאינו בשליטת ישראל. כרגע המצב נראה כך, כאילו מדינת ישראל נטשה את דרום ת"א (כפי שעשו גם ממשלות ישראל האחרות).

פרסם תגובה

rightama

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-F

תגובות אחרונות