תיאטרון קרוסל פרסם את תוכנית ההופעות לחודש אוגוסט – יהיה חם

תיאטרון קרוסל פרסם את תוכנית ההופעות לחודש אוגוסט – יהיה חם

‘תאטרון – קרוסל’ פרסם רשימת הופעות מוזיקה, בידור ותיאטרון לחודש אוגוסט 2012.  

3,9,17,23,31 באוגוסט - 22:00 – משה פרסטר – "המציאות"

משה פרסטר הקומיקאי שהתחיל דרכו עם טל פרידמן במופע הבידור ההיסטרי והיסטורי "עלילות משה בעיר הגדולה" ואחר כך השתתף בעשרות תוכניות טלוויזיה, מופעי בידור ותיאטרון ואפילו שב לאחרונה שלם (פחות או יותר) מ"הישרדות VIP", יוצא כעת במופע סטנדאפ חדש.

מופע אישי בו משה מדבר על עצמו ומכוון לכולם. על ילדותו העשוקה ועלומיו הבתוליים בשנות ה70, על הנשים (המעטות) והילדים (הרבים) שבחייו. על אהבה וגידול ילדים, על גרושים ואהבות חדשות, על מין ובעיקר- חוסר במין. על חיי הסלב "הנוצצים" ועל המינוס בבנק, על ההישרדות המתמדת בחיים ועל המסך. מופע בידור למבוגרים שנוגע בלב ומצחיק עד דמעות.

מחיר כרטיס : 40 ש"ח.

11/8 – 22:00 – יוחאי ספונדר – הסטנדאפ

מופע סטנד-אפ סרקסטי, שנון, אנרגטי ומופרע, המדבר על כל הבעיות בזוגיות, בסקס, בארץ ובעולם מופע זורם, יצירתי, מגוון וכמובן: מצחיק ברמות אחרות! ללא ספק – חווית הומור חוץ גופית מטורפת.

מדיה:

כיכב בתוכניות טלוויזיה סטנד אפ: "ביפ קומדי האוס", "ביפ קומדי בר" ערוץ 2  התארח ב"חדשות הבידור" ,"צינור לילה" ערוץ 10 "המעבדה" ביפ ייצר והשתתף את תוכנית האינטרנט המצליחה עם מני מלכה: "מה ככה וזה" (בהשתתפות: שחר חסון, אלי ומריאנו, אורי חזקייה ועוד).

16/8 – 22:00 – התיאולוגיה של הקרמבו – מופע סטנדאפ אתאיסטי בביצועו של בוב זאבי

אני לא רואה את אלוהים, אבל אני יודע שהוא שם. ואיך אני יודע את זה? כי אני כזה חכם. ואני לא חכם בזכות עצמי.

אני חכם כי איש חכם אמר לי שיש אלוהים, והוא היה ממש חכם, כי ככה זה כשאתה בן שלוש. כולם יותר חכמים ממך.

אנחנו לא מאמינים באלוהים כי יש מאחורי זה היגיון, או כי הוא אי פעם עזר לנו במשהו, ואפילו לא כי האמונה עצמה עוזרת. אנחנו מאמינים כי מישהו מרוויח מזה. כי מאחורי כל ציווי אלוהי יש אינטרס אנושי לשליטה, לכוח או לכסף. בתיאולוגיה של הקרמבו נגלה שאמונה באלוהים טובה בדיוק כמו אמונה בממתק עונתי. היא טובה לבעל המניות בלבד

המופע שנכתב בהשראת הספר "האשליה הגדולה של הדת" מאת ריצ’ארד דוקינס, הוא מופע מחטיא וחוטא השם לעצמו למטרה ללעוג, לקלס, להעליב ולטמא את כל הדתות באשר הם במופע תגלו את כל האמת על הדת, ואם לא, אז תלכו לגיהנום.

30/8 – 22:00 – נדב בושם – "קיצ’קוצ’ים אישיים"

סטנד אפ אישי פוליטי - מופע אישי טיפשי שורשי מחרמן לבבות וכליות.

 בלי חוקים ובלי פרות קדושות!

במופע יחיד משלו שכולו חומרים מקוריים והוא נע בין דמויות ישראליות הזויות ומטורפות (החיילת המתעללת ג’ני אברג’יל, התרבותניק הטרחן יחיאל חרמש, זיוית מספרת הביוגרפיות ועוד) לבין מונולוגים אישיים חושפניים ומצחיקים על עצמו, הילדות בירושלים, החיים בתל אביב ומה שביניהם ועל הקריירה המדשדשת וההומואיות הכושלת ועל החיים במדינה עם קו ירוק ובלי קווים אדומים.

מחיר כרטיס : 40 ש"ח.

המופעים יתקיימו בתיאטרון קרוסל תל אביב, דיזנגוף 75. הזמנות כרטיסים: 050-9919259

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (1 הצבעות, ציון ממוצע: 4.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-Fl

Funzing-W

תגובות אחרונות