הפנינג מכירות של ציוד ומוצרים משומשים בשילוב עם מופעים של מיטב האומנים 8-9/8 בגן צאר'לס קלור

הפנינג מכירות של ציוד ומוצרים משומשים בשילוב עם מופעים של מיטב האומנים 8-9/8 בגן צאר'לס קלור

עיריית ת"א בשיתוף עם אתר המכירות יד-2 ארגנו לתושבי ת"א והסביבה הפנינג מכירות של ציוד ומוצרים משומשים בשילוב עם מופעים של מיטב האומנים אשר יתקיים ב-8-9 באוגוסט בגן צ’ארלס קלור בתל אביב, בין השעות 18:00-23:00.

במסגרת ההפנינג יופעלו כ- 300 מוקדי מכירה של פרטי ומוצרי יד שניה, אשר יצעו אלפי מוצרים ופריטים. בין היתר ניתן יהיה למצוא בדוכני המכירות מכשירים סלולריים, מחשבים, ריהוט קל, אספנות ואמנות, ביגוד, אביזרים, תכשיטים, משקפי שמש, תחפושות, כלי עבודה, כלי נגינה, ספרים, סרטים ומוזיקה, מוצרי ספורט, כלי בית, יודאיקה, ועוד.

במסגרת הפנינג המכירות יערכו במקום גם הופעות של מיטב אמני ישראל. על במת המופעים מדי ערב בשעה 18:00 ניתן יהיה לראות את שירי מיימון, יובל דיין ויוני בלוך שיארח את אפרת גוש. על במת מתחם הילדים יופיעו משה דץ והכבשה שושנה ופנצ’ר ופופיק. 

רדיו תל אביב 102 יסקר את הארוע וישדר שידורים חיים מאולפן שקוף אשר הוקם בשטח מבעוד מועד.

מתחם מיוחד יוקדש לאופנים יד שנייה וכן יוקמו עמדות מכירה לילדים שיוכלו למכור לילדים ולהינות מבית קפה לקטנטנים, פינות יצירה והפעלות.

בנוסף יפעל במקום מתחם מכירות פומביות בהנחיית שמוליק טיאר ושרון איילון שהכנסותיו קודש לעמותת לב אוהב. במקום תפעל גם שדרת מזון ומשקאות עם דוכני מזון מגוונים.

הכניסה חופשית והציבור הרחב מוזמן להגיע.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (1 הצבעות, ציון ממוצע: 4.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-W

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

תגובות אחרונות