מועדון הספורט כפר המכביה בעיצומו של הליך שדרוג בניה והוספה של מתקנים בשווי של למעלה מ 10 מליון ש"ח

מועדון הספורט כפר המכביה בעיצומו של הליך שדרוג בניה והוספה של מתקנים בשווי של למעלה מ 10 מליון ש"ח

המתקנים החדשים והמשודרגים כוללים: בריכות שחייה מקצועיות, מלתחות, מתחם חדש למשחקי הילדים, שדרוג אולם הכושר ועוד. המהלך הינו חלק מתנופת פיתוח של המועדון ויישור קו מול הסטנדרטיים הבינלאומיים בתחום מועדוני ספורט.

מועדון הספורט "כפר המכביה" מדווח על השקעה של למעלה מ- 10 מליון ש’ לטובת שיפוץ ושדרוג מתקנים קיימים, בניית מתקני ספורט חדשים ומתחמים ציבוריים כך שיציבו אותו בקו הראשון כמועדון הספורט המוביל והיוקרתי בארץ.

ארז בן-דוד מנהל מועדון הספורט כפר המכביה מוסר כי "החלטנו להשקיע סכום חסר תקדים בחידוש, שיפור והתאמת מתקנים ושירותים במועדון הספורט וזאת בכדי להעניק לקהל המנויים שלנו מכלול של מתקנים ושירותים ברמה הגבוהה והמתקדמת ביותר".

עוד הוסיף בן-דוד כי "תהליך השיפוץ והבנייה החל לפני כשנה בשדרוג כל בריכות השחייה וימשך ביתר המתקנים במהלך שנת 2012 ויסתיים בתחילת 2013 . ".

ההשקעה בשיפוץ ובשדרוג מתפזרת על פני מספר תחומים וכוללת: שדרוג בריכות שחייה לחדשות ומקורות, שיפוץ אולם הספורט המרכזי, בניית מתחם עולם הילד, בנייה ושיפוץ של מלתחות, סאונות רטובות ויבשות וג’קוזי ושדרוג מתקני הכושר ומגרשי הטניס..

מועדון הספורט כפר המכביה, ממוקם בלב רמת-גן, והוא מתפרש על פני שטח של 50 דונם. המועדון נותן מענה לזוגות צעירים ולמשפחות עם ילדים, המועדון מפעיל מערך חוגים ופעילויות ייחודי מסוגו בארץ וכן קבוצות ספורט מקצועיות בענפים שונים,

מחירון: החל מ- 4,000 ש’ ומודולארי על פי הרכב משפחתי.

* ב 20/9 יחל מבצע רישום אטרקטיבי שלחורף מתנה: מנוי לשנה וחצי עד 31/3/2014 במחיר של מנוי לשנה.

 

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (2 הצבעות, ציון ממוצע: 4.50 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (1)

  1. סמי 19/08/2012 להגיב
    פשוט חוצפה ... מתחילה תחרות מצד קנטרי גבעתיים ובמכבייה החליטו לשפץ את המקום . בושה וחרפה שזאת ההתנהלות - 3 מקלחות לגברים על כל חדר הכושר .

פרסם תגובה

Funzing-F1

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

MyTama38

ידידים - סיוע בדרכים

תגובות אחרונות