הדוגמנית רוסלנה רודינה, בת זוגו של אייל גולן נבחרה לככב בשער מגזין האופנה "טרנדי"

הדוגמנית רוסלנה רודינה, בת זוגו של אייל גולן נבחרה לככב בשער מגזין האופנה "טרנדי"

רוסלנה רודינה, (24) הדוגמנית ובת זוגו של הזמר אייל גולן, נבחרה לככב בשער מגזין האופנה והלייף סטייל "טרנדי", של הקניונים: הקריון, בקריית ביאליק, גרנד קניון בחיפה, קניון רחובות והקניון הגדול בפתח תקווה, מקבוצת קניוני מליסרון.

רוסלנה בצילומים לטרנדי, צילום דודי חסון

מגזין האופנה והצרכנות הקרוב של הקניונים, אשר יופץ בקרב ארבע מאות אלף קוראים ברחבי הארץ, יהיה בסימן אופנה ויכלול בין הייתר: כתבות אופנה, השקות קולקציות סתיו-חורף 2012/13, הפקות אופנה, תוכן מערכתי בנושאי צרכנות ולייף סטייל, מבצעי אופנה ועוד.

במסגרת יום הצילומים שנערכו עם צלם האופנה דודי חסון, תככב רוסלנה בשער המגזין וכן בהפקות אופנה, סטיילינג ומדורי הלייף סטייל של המגזין.

רוסלנה אמנם ויתרה על ניסיון במשחק, לפחות במחזמר "פיטר פן", אבל לאחרונה היא מככבת ביותר ויותר קמפיינים בארץ ובעולם ומטפחת את מעמדה כדוגמנית בולטת בתעשייה וזה לא מעט בזכות החבר.

רוסלנה ואייל גולן הם ללא ספק הזוג המתוקשר ביותר במדורי הרכילות בחודשים האחרונים, למרות פער הגילאים ביניהם של 17 שנה הזוג מתגורר יחד בביתו של גולן במגדלי YOO ומחזיק בזוגיות יציבה.

על סט הצילומים שמרו רוסלנה וגולן על דביקות שיא, על התיק של רודינה יש מחזיק מפתחות ועליו תמונה שלה ושל גולן ביחד. כמה רגעים אחרי שהגיעה ליום הצילום היא כבר כתבה לו על הוול בפייסבוק "my love" ובין כל פריים לפריים השניים התכתבו ללא הפסקה בסמסים.

על סט הצילומים סיפרה שהיא ואייל החלו לשחק יחד טניס, פעמיים בשבוע, אצל המאמן רן קוריס ושהם אף קיבלו מקוריס גביע מקום ראשון בזוגות מעורבים.
עוד סיפרה שהיא צפויה להשתתף בימים הקרובים בקמפיין יחד עם אמה, למודעות בקרב צעירות למחלת סרטן צוואר הרחם.

רוסלנה תטוס בשבוע הבא לביקור משפחתי באוקראינה, ובספטמבר צפויה לטוס לצלם קמפיין אופנה באיטליה.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (2 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-I

ידידים - סיוע בדרכים

תגובות אחרונות