בשבת תארח הפועל ת"א את בני יהודה, במקביל עוז ראלי חתם בשכונה; מכבי תתארח אצל הפועל חיפה / מאת עידן שרעבי

בשבת תארח הפועל ת"א את בני יהודה, במקביל עוז ראלי חתם בשכונה; מכבי תתארח אצל הפועל חיפה / מאת עידן שרעבי

האדומים ללא ניצן שירזי על הקווים יארחו את בני יהודה שבשורותיה חתם אתמול עוז ראלי.

בשבת בני יהודה מגיעה לבלומפילד למשחק חוץ קשה לעיני כ-13,000 אדומים ו-2,000 כתומים.

הכתומים של קשטן מגיעים למשחק מול הפועל ת"א עם 4 נקודות מ-6 אפשריות , לעומתה הפועל מגיעה למשחק עם 6 מ-6 נקודות. סארי פלאח הבלם שהגיע בהשאלה לעונה אחת ממכבי חיפה צפוי לפתוח בהרכב על חשבון אביב חדד שאיכזב במשחקים האחרונים.

אתמול בני יהודה התחזקה משמעותית כאשר המגן/קשר עוז ראלי שעזב את הקבוצה לניקוסיה לפני שלושה חודשים ושוחרר מניקוסיה לפני כחודש והתאמן עם הכתומים בחודש האחרון , הגיע אתמול לסיכום עם דמאיו וחתם על חוזה ל-3 שנים במדים הכתומים.

החלוץ אדם הרפקה נחת אתמול בארץ וצפוי לחתום על חוזה ל-4 עונות היום או ביום שלישי לאחר החג . חתימתו של הרפקה שהיה אמור לחתום ביום שני התעכבה מכיוון שבבני יהודה ניהלו מו"מ עם קבוצתו ההונגרית במטרה להחתימו על חוזה ארוך טווח לארבע שנים , ולא להשאילו לעונה אחת , וכאמור לבסוף זה  הצליח. הרפקה לא יכלל בסגל למשחק מול הפועל ת"א.

עוד שחקן שחתם לארבע עונות ולא יכלל בסגל למשחק מחר הוא אור ברוך , החלוץ שנרכש משיקגו פייר האמריקאית ב-400 אלף דולר , עוד לא קיבל את שחרורו הבינלאומי ולא יוכל לשחק מחר , ובבני יהודה יעלו שוב ללא חלוץ טבעי בהרכב בהחלט מכה קשה!

בתוך כך, בשבת תארח הפועל חיפה את מכבי תל אביב באיצטדיון קרית אליעזר, המפגש המסקרן יפגיש את אקס מכבי תל אביב ניר קלינגר מול המאמן הספרדי החדש אוסקר גרסיה. יהיה מעניין.

חוזר לשכונה, עוז ראלי – קרדיט תמונה: מתן שגב

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (5 הצבעות, ציון ממוצע: 4.40 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-F1

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-Fl

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

תגובות אחרונות