לאחר חצות: קטטה בין מסתננים למאבטחים בתחנה המרכזית הובילה לירי ופצועים – 'סדום תל אביב' לא נרדמת

לאחר חצות: קטטה בין מסתננים למאבטחים בתחנה המרכזית הובילה לירי ופצועים – 'סדום תל אביב' לא נרדמת

קטטה שהתפתחה אמש (מוצ"ש) בחצות כאשר מספר מסתננים ככל הנראה סודנים תקפו מאבטח, הובילה לכך שהמאבטח נאלץ לשלוף את נשקו ולירות תוך חשש לחייו.

נמסר כי חובשי ‘הצלה גוש דן’ טיפלו ב-5 נפגעים . מצבו של אחד שנפגע מירי בחזה מוגדר קשה. נפגע נוסף מירי בחזה טופל במצב בינוני ופצוע שלישי עם פצע ירי ביד טופל ע"י החובשים ופונה לבית החולים במצב קל עד בינוני.

כמו כן 2 נפגעים נוספים מרסיסים טופלו במצב קל ופונו ע"י צוותים של מד"א לבית החולים איכילוב ותל השומר.

חובש ‘הצלה גוש דן’ יוני יוזף שטיפל בפצועים סיפר: סמוך לחצות קיבלנו קריאה ממוקד מד"א על נפגעים מירי במתחם התחנה המרכזית בתל אביב. כשהגעתי אני וחובשים נוספים מהארגון ראינו שהזירה גדולה זאת בעקבות שחלק מהנפגעים ברחו לקצה הרחוב. התחלנו להעניק במקום האירוע טיפול ראשוני לפצוע קשה עם ירי בחזה ופצוע עם ירי ביד. בזירה השנייה טיפלנו בפצוע נוסף מירי בחזה כשמצבו מוגדר בינוני. כמו כן שני נפגעים מרסיסים טופלו בשטח . כולם פונו באמבולנסים של מד"א לבתי החולים.

מהמשטרה נמסר כי סמוך לשעה 23:50 התקבלו מספר קריאות אודות קטטה ברחוב הרכבת בתל אביב. שוטרי מרחב יפתח שהגיעו למקום מצאו 3 זירות שונות. בזירה הראשונה אותר פצוע ירי במצב קשה, בזירה השנייה אותר פצוע ירי נוסף ובזירה השלישית אותרו 2 פצועים כתוצאה מחבלות.

כוחות גדולים של משטרה סגרו את הזירה ונפתחה חקירת המקרה.

 

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (7 הצבעות, ציון ממוצע: 4.71 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (4)

 1. חנה 16/09/2012 להגיב
  משטרת ישראל וכלי התקשורת - בקשר של שתיקה לגבי האלימות הגואה מקרב המסתננים - ממשיכים לנענע את עריסת הציבור, תוך הקפדה על כך שימשיך לישון שנת ישרים.
 2. ענר 16/09/2012 להגיב
  ישר כוחו של המאבטח. שיזכה לא להסתבך עם אלו שדואגים להגן על זכויות של שודדים ואנסים. מסתננים הביתה.
 3. יוקו 20/09/2012 להגיב
  לאחרונה התקבלו עשרות תלונות של אנשים שהתקשרו למשטרה ודיווחו על גניבות של חפצים וסלולאריים כשהיו בחופי הים של הרצליה. המשטרה ביצעה פעילות מבצעית ונתפסו מספר מסתננים מאפריקה אשר נתפסו גונבים חפצים שונים בחופי הים בעיקר לזוגות שנוהגים להתבודד. על פי החשד, הגנבות בוצעו תוך כדי שהחשודים זוחלים על החולות, מגיעים עד לתיק גונבים אותו ונעלמים בלי שבעלי הציוד על פי רוב זוגות אוהבים שמים לב. ביום חמישי שעבר וביום שלישי השבוע, נתפסו 3 תושבים מאריתריאה וסודן החשודים שביצעו חלק מהגניבות. הם נתפסו עם פריטים שגנבו. החשודים נעצרו ושוחררו אחרי מספר ימים.
 4. דוד 29/12/2013 להגיב
  חבל שהמאבטח לא ירה בהם בראש. כולל ווידוי הריגה. ועוד צריך לטפל בהם על חשבוני . מדינה של שרמוטות.

פרסם תגובה

Funzing-F1

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-I


ידידים - סיוע בדרכים

תגובות אחרונות