חדשות ערוץ 2: שיא בלידות אפריקנים באיכילוב ; עלויות הטיפול הכוללות כ-28 מיליון ש"ח

חדשות ערוץ 2: שיא בלידות אפריקנים באיכילוב ; עלויות הטיפול הכוללות כ-28 מיליון ש"ח

המהדורה המרכזית של חדשות ערוץ 2 פרסמה אמש נתונים מדאיגים על היקף הלידות של מהגרות עבודה בבתי החולים איכילוב בשנה האחרונה. על פי הנתונים שהוצגו בכתבה אחד מכל עשרה תינוקות שנולדו בבית החולים איכילוב השנה הוא לא ישראלי. עוד נמסר מבית החולים כי רק לאחרונה עלה הצפי ל-1000 תינוקות אפריקניים שיוולדו עד סוף שנת 2012. מסתבר כי עלות הטיפול הכוללת בתינוקות המסתננים מגיעה ל-28 מיליון שקלים, כאשר כל זאת בא על חשבון הישראלים.

בדיווח כתב החדשות נאמר כי עד לא מזמן העריכו גורמים באיכילוב, שעד סוף שנת 2012 יוולדו 700 תינוקות אפריקאיים בבית החולים, אולם לאחרונה עלה הצפי ל-1000 תינוקות אפריקניים שיוולדו עד סוף שנת 2012.

בית החולים איכילוב נחשב לאחד מבתי החולים הטובים והחזקים בישראל, אך כפי שדיווחנו כאן באתר לפני מספר שבועות, גם שם מתקשים להתמודד עם התופעה. עלות הטיפול הכוללת בתינוקות המסתננים מגיעה ל-28 מיליון שקלים, כאשר את ההוצאה מממן משלם המיסים הישראלי.

נתון מדאיג נוסף אשר נחשף בכתבה הוא כי עקב הקצאת התקציבים לטיפול במסתננים נדחו קניות של ציוד לחדרי ניתוח ומכשירי CT חדשים וזאת בגלל הצורך לממן את הטיפול במסתננים האפריקאים – מה ששוב בא על חשבון החולה הישראלי.

אין ספק כי מערכת הבריאות וממשלת ישראל חייבים לעשות חושבים בנושא לפני שיהיה מאוחר.

באותו עניין נדווח כי משטרת ישראל פרסמה היום כי 3 (מסתננים) חשודים נעצרו אמש בחשד לגניבת תיקים בחוף גורדון בת"א

כך נכתב בהודעת המשטרה: אתמול (חמישי) בערב התקבל דיווח כי 3 (מסתננים) נתינים זרים אשר נמצאים בחוף גורדון בתל אביב גונבים תיקים. שוטרים שהגיעו למקום הבחינו בחשודים כאשר הם מתחלקים בשלל ביניהם. שלושת החשודים נעצרו להמשך חקירה.

בהמשך למגמה הנהוגה בכלי התקשורת ובדוברות משטרת ישראל, יש לציין כי בהודעת המשטרה המקורית לא נרשמה המילה "(מסתננים)" בכותרת או בתוכן ההודעה…

אגב, על "פשיעת החופים" של המסתננים ניתן לקרוא בכתבה שכבר פרסמנו באתר לפני מספר חודשים – לחצו כאן.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (5 הצבעות, ציון ממוצע: 3.00 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (1)

  1. בר 22/09/2012 להגיב
    28 מיליון ש"ח כה הרבה ניתן היה לעשות עם סכומים עצומים כאלה, הידעתם שכל ילד שלישי "שלנו" במדינתנו רעב ללחם? ומה עם אותם החולים ,"שלנו" השוכבים במסדרונות בתי החולים משום שאין מספיק חדרים פנויים כי הללו מוצפים ביולדות ובחולים אפריקנים שכמובן לא משלמים שקל!!! ועל זה יאמר : מנגנון ההשמדה העצמית של מדינת ישראל פועל והספירה לאחור החלה , והציבור אדיש.. "הטפילים- המסתננים" תרתיי משמע ממדינות אפריקה "יגמרו" על מדינתנו..ראו את הנעשה בשכ' "סדום" העיר ת"א -חלם!!!!!!!!!!! גמר חתימה טובה לכל בית ישראל.

פרסם תגובה

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-W

תגובות אחרונות