פסטיבל הצילום הבינלאומי 2# – מכל הזוויות שבעולם 2-8 באוקטובר 2012 – חוה"מ סוכות בנמל יפו

פסטיבל הצילום הבינלאומי 2# – מכל הזוויות שבעולם 2-8 באוקטובר 2012 – חוה"מ סוכות בנמל יפו

פסטיבל הצילום הבינלאומי השני יתקיים באוקטובר הקרוב, חול המועד סוכות, שנתיים לאחר הפסטיבל הראשון.

הפסטיבל, שיתקיים בנמל יפו, יעמוד בסימן נושא ה’קיימות’, ויארח צלמים מישראל ומהעולם. הפסטיבל, שתקציבו נאמד בכמיליון וחצי שקלים, הוא פרי יוזמתם של הצלמים אייל לנדסמן ואלדד רפאלי, כאשר עם חברי ועדת ההיגוי ניתן למצוא את מיקי קרצמן, ראש המחלקה לצילום בבצלאל; נילי גורן, אוצרת הצילום של מוזיאון תל אביב; סרג’ תירוש, מייסד חממת האמנים ST-ART; שולמית נוס, אוצרת אוסף בנק דיסקונט ורותי אופק, מנהלת מוזיאון תפן.

הפסטיבל ייערך בנמל ביפו וישים דגש על היחס האינטימי בין מצלם למצולם בהקשרי אקולוגיה, טכנולוגיה, אמנות, קהילה וסביבה, כל זאת תוך שימוש בזוויות שונות ושילוב תפיסות של יוצרים מכל קשת העשייה וחיבר בין צלמים אמנים ומקצועיים מהארץ והעולם וחובבי צילום.

8 צלמים ישראלים, 52 צלמים בינלאומיים ו-30 אוצרים ישתתפו בפסטיבל הצילום הבינלאומי השני. הפסטיבל יעסוק השנה בנושא הקיימות – היכולת לקיים מצב מסוים לאורך זמן, בין אם בטבע, כמערכת בת קיימא שהרכבה הביולוגי ופוריותה נשמרים לזמן רב, או בקרב בני אדם, כפעילות למען רווחתם של דורות העתיד מבחינה סביבתית, כלכלית וחברתית.

פסטיבל הצילום הבינלאומי חותר לקדם את אמנות הצילום בישראל, להעמיק ולמסד את החיבור אל הצילום העולמי ולהרחיב את ההתבוננות אל נבכי החברה הישראלית מזוויות ראייה שונות. הפסטיבל מעניק במה לניסיון להגדיר את הקשר שבין טכנולוגיה לאמנות, לפענח את מהלך התפתחות הצילום, ולנסח את השפעתו על תפיסת העולם שלנו כצלמים וכצופים. כמו בערים הגדולות בעולם, פסטיבל הצילום הפך לפלטפורמה רב שנתית ומרכזית בתחום הצילום המעניקה במה לצלמים אמנים ולחשיפתם בפני קהל בינלאומי ומקומי. פסטיבל הצילום הבינלאומי #2 יעמוד השנה בסימן נושא ה"קיימות", אותו יחקור בהקשרי קהילה, אמנות, סביבה וסביבה ימית. הטכנולוגיה של השנים האחרונות אפשרה לכל אחת ואחד מאיתנו להיכנס אל מאחורי העדשה ולגלות בעצמנו עולמות חדשים וקומפוזיציות רעננות לחקירה. הפסטיבל מזמין אליו צלמים מקצועיים וחובבנים כאחד, אוהבי אמנות הצילום, וכמובן את הקהל הרחב.

בהתבסס על ניסיון העבר מעריכים מארגני הפסטיבל כי מספר המבקרים באירועי הפסטיבל ביפו יגיע ל-40 אלף איש.

מקום הארוע: נמל יפו, תל אביב

תאריך: חוה"מ סוכות , 08/10/2012 – 02/10/2012

שעות הפתיחה הן: 10:00-22:00 בימי חול, שבתות וחגים.
10:00-14:00 בימי שישי וערבי חג.

מחיר כרטיס ליחיד הוא 39 ₪

שם המארגן: אלדד רפאי, אייל לנדסמן

טלפון: 03-5107070

לרכישת כרטיסים – לחצו כאן.

צילום קוראני עכשווי. עבודה של Hyo Bae Chang (עכבר העיר)

 

 

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (4 הצבעות, ציון ממוצע: 3.50 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

rightama

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-Fl

ידידים - סיוע בדרכים

תגובות אחרונות