רשות האוכלוסין וההגירה מפרסמת נתוני כניסת מסתננים לחודש ספטמבר 2012; בתוך כך, מסתבר כי לא רק תושבי דרום תל אביב ממתינים ל-15/10

רשות האוכלוסין וההגירה מפרסמת נתוני כניסת מסתננים לחודש ספטמבר 2012; בתוך כך, מסתבר כי לא רק תושבי דרום תל אביב ממתינים ל-15/10

בחודש ספטמבר 2012 נכנסו לישראל 122 מסתננים בלבד. נראה כי מגמת הירידה בכמויות המסתננים נמשכת והשלמת הגדר מצליחה להוריד את מינון המסתננים מגבולה הדרומי של ישראל.

מתחילת השנה נכנסו 10,175 מסתננים, אשר 6,375 מתוכם אריתראים, 3,597 סודנים, והיתר ממדינות אחרות.

83% מהמסתננים הם גברים והיתר נשים.

בחודש שעבר (אוגוסט)  נכנסו לישראל 200 מסתננים.

כך נמסר מרשות האוכלוסין וההגירה.

מסתבר כי לא רק תושבי דרום תל אביב ממתינים ל-15/10

בתוך כך, קיימת בקרב תושבי דרום תל אביב צפייה לתאריך ה-15/10 בו קבע השר אלי ישי (כפי שדיווחנו באתר) כי מסתננים מסודן שלא עזבו את ישראל עד לתאריך זה יועברו למחנה אוהלים בנגב להחזקה במעצר עד לגירושם. 

לאתרנו נודע בימים האחרונים כי משיחות של פעילי ותושבי שכונות דרום העיר עם חבר המועצה דב חנין, עולה ההערכה כי מלבד מתושבי דרום תל אביב, יש מי שממתין למהלך של השר ישי אולם מתוך כוונות אחרות.

נראה כי קיימת החלטה בקרב קבוצות שונות לצלם ולהעביר בתקשורת ‘תמונות חמלה’ מעיר האוהלים (לכשתהיה מאוכלסת) וזאת במגמה להפעיל לחץ ציבורי באמצעות כלי התקשורת על ממשלת ישראל על מנת שתעצור את ההחלטה ותמנע את אכלוס עיר האוהלים.

אם כן , המועד המתקרב של ה-15/10 הטומן בחובו תקוות של תושבי דרום העיר לא יסתמן ככל הנראה עתה כמילה האחרונה בהתנצחות הבלתי פוסקת בין השר ישי ובין ארגוני השמאל הקיצוני.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (8 הצבעות, ציון ממוצע: 4.50 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (4)

 1. חנה 02/10/2012 להגיב
  לא באלי ישי הם נלחמים - ארגוני השמאל הקיצוני - הם נלחמים בנו, אזרחי מדינת ישראל, תושבי דרום ת-א וערים אחרות, שראויים לחיים טובים יותר, שקטים יותר ובטוחים יותר. הם נלחמים בנו התושבים שחווים לאורך שנים תחושות של אובדן, עוול, וייאוש בשל דילדולו וריסוקו של המרקם החברתי, הפקעתו של המרחב הציבורי והפיכתו למאיים, עויין, מנוכר וכאוטי וזאת עקב השתלטות המסתננים על שכונות מגורינו.
 2. בר 02/10/2012 להגיב
  להרגיש חלחלה ולהכות על חטא...ולחשוב שלפחות חלקנו בחרו בזמנו את הנ"ל לרשות העיר ת"א כשזו" ט@@@ וזו נ@@@"----קם לנו אסון בשכ' דר' העיר בפרט, ובמדינת ישראל בכלל....לא לנוח ולא לשקוט עד שאחרוני המסתננים והשבחי"ם יוחזרו לארצותיהם!!!!!
 3. אריה 02/10/2012 להגיב
  דב חנין נמנה עם השמאל הקיצוני,לקחת בערבון מילים שיוצאות מפיו. הוא רץ לראשות העיר בזמנו תחת הסיסמה "עיר לכולנו" (בכולנו הכוונה להזרים ערב רב לתוך העיר)
 4. ענר 06/10/2012 להגיב
  זה בסדר. את היתר יעשה הריבוי הטבעי שלהם. אל תנוחו על זרי הדפנה.

פרסם תגובה


ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט


ידידים - סיוע בדרכים

ידידים - סיוע בדרכים

תגובות אחרונות