ריאל מדריד תנחיל בישראל את שיטת המשחק שלה

ריאל מדריד תנחיל בישראל את שיטת המשחק שלה

אגדת הכדורגל הספרדית אמיליו בוטרגניו חנך אמש (חמישי 18/1/12) את פרויקט ריאל מדריד בישראל, המשותף למנהל קשרי החוץ במרכז השלטון המקומי, לארגון שחקני הכדורגל ולריאל מדריד

אמיליו בוטרגניו, מאגדות הכדורגל העולמיות, וכיום מנהל קשרי החוץ של ריאל מדריד, הגיע לישראל כדי לחנוך את פרויקט ריאל מדריד. הפרויקט, בו ריאל מדריד מספקת מאמנים המפקחים על הנחלת השיטה של מועדון הפאר הספרדי, הנו פרי יוזמת מינהל קשרי חוץ במרכז השלטון המקומי, ומתבצע בשיתוף ארגון שחקני הכדורגל בישראל. ישתתפו בו כ-500 ילדים מדימונה, חולון, כפר קאסם, עראבה ורמלה.

בוטרגניו, בעל 69 הופעות בנבחרת ספרד והמדורג חמישי בטבלת כובשי השערים של ספרד בכל הזמנים, יגיע לישראל וילווה ע"י מר שלמה בוחבוט יו"ר מרכז השלטון המקומי, אריה אלטר מנכ"ל ארגון השחקנים וחיים רביבו, יו"ר הארגון שבעצמו שיחק בספרד.

מטרת הפרויקט היא הנחלת שיטת המשחק וראיית העולם של ריאל בישראל, וערכי מרכז השלטון המקומי, בדגש על שילוב בני נוער בעשייה חברתית, אינטגרציה, ושוויון הזדמנויות. חלק ממאמני הפרויקט יהיו שחקני עבר שפרשו ממשחק, יעברו את ההשתלמויות של מאמניריאל מדריד וביחד יעבירו את החומר לילדים.

חיים רביבו ואריה אלטר: "הכדורגל הוא כלי חברתי וחינוכי מדהים. ארגון השחקנים רואה את תפקידו לא רק בפן של הבטחת ההווה של השחקנים, אלא גם דאגה לחינוך ולעתיד של מי שסובב ועוסק בכדורגל, ואנחנו גאים להיות שותפים לפרויקט עם אחד המועדונים הגדולים בעולם ועם מרכז השלטון המקומי".

שלמה בוחבוט: "משחק הכדורגל מעבר להיות חוויה המאחדת ומחברת בין מדינות, עמים, תרבויות ומגזרים הוא מנוף לשינוי. אני גאה ומברך על שיתוף הפעולה עם מועדון הכדורגלריאל מדריד מהמפוארים בעולם בהובלת אגדת הכדורגל אמיליו בוטרגניו וארגון השחקנים בישראל, שרואים עין בעין עמנו את כוחו של המשחק בשילוב כל תפיסת העולם הייחודית שפותחה במועדון ריאל מדריד כהשקעה אשר עתידה להוליד פירות מבורכים במגרש הכדורגל ואף מחוצה לו. חובתנו הנהגת השלטון המקומי בישראל , וכך נמשיך לנהוג, לפעול ולקדם כל רעיון אשר יש בכוחו להעצים את אזרחי ישראל נוער ובוגרים כאחד".

בתמונה: אריה אלטר וחיים רביבו.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (6 הצבעות, ציון ממוצע: 4.50 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-I

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

Funzing-W

תגובות אחרונות