יוזמה חברתית: ערב התרמה לרכישת גז פלפל עבור חסרות בית ונשים העוסקות בזנות בדרום תל אביב

יוזמה חברתית: ערב התרמה לרכישת גז פלפל עבור חסרות בית ונשים העוסקות בזנות בדרום תל אביב

בשלישי הקרוב (30/10) יערך בשכונת נווה שאנן ערב מיוחד להתרמה ודיון אותו יזמו קבוצת צעירות ברשת החברתית. מדובר בארוע יוצא דופן שנועד לגייס כספים לרכישה של אמצעי הגנה בסיסים עבור נשים בסיכון גבוה וזאת לאור המתרחש לאחרונה בשכונת נווה שאנן בדרום תל אביב.

להלן הפרטים כפי שהובאו בדף הארוע ברשת הפייסבוק:

"בשבועות האחרונים נשמעו מספר עדויות על "כנופיית אונס" המסתובבת באזור נווה שאנן ותוקפת באכזריות חסרות בית ונשים בזנות. אונס של נשים אלו לעולם לא יאייש את כותרות העיתונים, המשטרה לא טורחת לענות לקריאות המצוקה, התקשורת לא רואה בזה "אייטם חדשותי" ולציבור לא ממש אכפת.

אלו הן נשים שקופות שמופקרות על ידי כולנו- מידי יום- למעשי אלימות ואונס. "מותחים אותה לכל הצדדים ואונסים אחד אחרי השני…"

כצעד ראשון נקנה בכספי תרומות "תרסיס פלפל" אותו נחלק לאותן נשים ככלי להגברת הביטחון האישי במרחב הציבורי האלים בו הן חיות.

נשים דרות רחוב שדיברנו איתן חשבו שספריי פלפל יכול מאוד לעזור להן.

ביום ג’ הקרוב ה- 30.10.2012 בשעה 20:00, נקיים בקפה אלבי, הגדוד העברי 8 , ערב התרמה *בהול* ודיון חירום בנושא.

עלות של ספריי פלפל אחד בקנייה מרוכזת עולה בערך 50 ש"ח.

אנחנו מבקשות מכל מי שיכול/ה, להגיע לדיון ולתרום לפי יכולת. אם אין באפשרותכם/ן להגיע ו/או לתרום אנא עזרו לנו בהפצה מיידית של האירוע".

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (2 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (3)

  1. דורון 27/10/2012 להגיב
    מה שנדרש הוא לא לאסוף כסף לחזק את הזנות ! מה שנדרש הוא לפנות לאלתר את אלפי המסתננים שכבשו את שכונת נווה שאנן ! נוצרו שם חמולות של פשע מאורגן ! מאפיה סודנית מסוכנת ואריתראית מסוכנת לא פחות ! רק פינוי האלפים מדרום תל אביב יחזיר לאזור מעט שקט ובטחון לתושבים.
  2. סיימון בן דוד 28/10/2012 להגיב
    המחנות מוכנים לקליטת אלפי המיסתננים , בתי המישפט המאויישים בשופטים שמאלנים \ שניבחרו ע"י הקליקה - השמאלנית .... מעכבים את החלטת המעצרים וגירושם של המיסתננים - המהווים סכנה ואורבים לטרף קל של נשים ,ילדות וזקנים ....לא נדבר על הפשעים - האחרים . לא גז - פילפל .... אלא הקמת השומר - האגדי ... אלכסנדר - זייד ..... שלא פחד לשמור על מרחבי - הארץ בגליל .... מהתוקף - הערבי ......לתושבי השכונות - גם נשים ... די להיסתתר - להקים קבוצה שתסייר בשכונות ....המישמר - האזרחי .... כן למי שייש נשק באישור - שישא אותו .אנו באילת נילחמים בתופעה שהרסה - עיר שלמה לא - שכונות .... לא קל , ובתי - המלון באילת ועירית אילת מעסיקים אותם - באלפייהם , סיימון בן דוד - המטה לגירוש המיסתננים - אילת וכול הארץ .
  3. יוסי שחר 02/11/2012 להגיב
    אתמול יום חמישי בתכנית הצינור נדהמתי מסיפורה של אחת הבנות, רלי, י חייבים לעשות מיד כל שניתן כדי לעצור את קבוצות האנסים האריתראים בשכונה. אם קיים וועד שכונה, יש להקים מחאה מיידית או כל דבר מייד בכדי לעזור לבנות. אשמח להשתתף או לעזור בכל דרך אפשרית

פרסם תגובה

Funzing-F

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-W

ידידים - סיוע בדרכים

תגובות אחרונות