למעלה מ – 100,000  צועדים צפויים השנה לצעוד ביום הספורט הבינלאומי שיציין משרד התרבות והספורט ברחבי הארץ

למעלה מ – 100,000 צועדים צפויים השנה לצעוד ביום הספורט הבינלאומי שיציין משרד התרבות והספורט ברחבי הארץ

יום הספורט הבינלאומי יצויין  בצעדות המוניות ביום רביעי הבא, ה – 31 באוקטובר בכ – 100 רשויות מקומיות ברחבי. שרת התרבות והספורט לימור לבנת תזניק את הצועדים בשידור חי בשעה 18:00 מהעיר נתניה.

שרת התרבות והספורט לימור לבנת: "אני מזמינה את אזרחי ישראל להצטרף לשאר העולם ולקחת חלק ביום הספורט הבינלאומי. בשנה האחרונה אני מובילה מספר פרויקטים שמטרתם להגביר את המודעות לספורט. אני מאמינה שקידום תרבות הספורט בישראל יביא לשיפור איכות החיים של כולנו כי ספורט זה לא רק בריא זה גם כיף" .

קרדיט לצילום: קורן ליאור

משרד הספורט, יציין, זאת השנה השלישית ברציפות, את יום הספורט העממי הבינלאומי בצעדה בת 30 דקות עם עשרות אלפי צועדים בכ – 100 רשויות מקומיות ברחבי הארץ. בכל רשות תהיה נקודת הזנקה ומסלול מוגדר לצעדה בת 3 – 5 ק"מ. השנה נבחרה העיר נתניה לארח את האירוע המרכזי בו שרת התרבות והספורט לימור לבנת תזניק את הצועדים בשידור חי בשעה 18:00 בערב.

הצעדה המשותפת מיועדת לכל הגילאים במטרה לעודד פעילות גופנית כחלק מאורח חיים פעיל.
לצד הצעידה המסורתית יקיימו רשויות רבות באותו היום פנינג ספורט בחינם להנאת התושבים, שיכלול, הרקדות, ריקוד זומבה, טאי-’צי, יוגה ועוד.

במקביל, הרשויות המקומיות המשתתפות באירוע הצעידה יפרסמו במדיה המקומית את החשיבות באימוץ אורח חיים פעיל ויציעו לתושבים המקומיים פעילות עממית הכוללת, בין השאר, שחייה, ריצה, רכיבה על אופניים והליכה.

לפרטים מלאים יש לפנות ישירות לרשויות המקומיות המשתתפות ביום הספורט הבינלאומי.

המידע ופרטים נוספים באתר משרד התרבות והספורט – בלינק. 
 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (2 הצבעות, ציון ממוצע: 4.50 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-Fl

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

rightama

תגובות אחרונות