הפועל מפסידה לבית"ר 3-2 – רחוקה שלוש נקודות מאשדוד ומכבי / מאת פלג אלוני

הפועל מפסידה לבית"ר 3-2 – רחוקה שלוש נקודות מאשדוד ומכבי / מאת פלג אלוני

במשחק גדול שהיה אמש(שני) באצטדיון טדי הפועל תל אביב הפסידה 3-2 לבית"ר ירושלים ולא ניצלה את ההזדמנות להשוות את מספר הנקודות בטבלה לזה של מכבי ואשדוד, מוליכות הליגה. 

משחק בין הפועל לבית"ר הוא אף פעם לא עוד משחק. אווירה מטורפת בטדי עם לא פחות מ18 אלף צופים הייתה רק הקונטרה למשחק עצמו, שהיה משחק גדול עם הרבה עניין, בעיקר כלפי האיש עם המשרוקית.

הפועל הגיעה למשחק הזה כשהיא יודעת שאם תנצח את המשחק הזה תוכל ליצור סטטוס קו בצמרת ולהגיע ל18 נקודות, מספר זהה לזה של לאשדוד ומכבי תל אביב. אך הפועל לא עשתה זאת, הפסידה בטדי ורחוקה שלוש נקודות מהמוליכות.

פתיחה מטורפת למשחק הביאה לשער יתרון מהיר כבר בדקה השנייה לטובת המארחים. ערן לוי הגביה כדור חופשי שהגיע לראשו של בן שושן שנגח מדויק לרשת של אדל. 0-1 למארחים.

בדקה ה21 הפועל הייתה קרובה מאוד לשוויון. דמארי ניסה לעבור את השוער הרוש, הכדור הגיע לתמוז שבעט לכיוון השער שהרוש לא בין הקורות, אך שקורבץ הציל את הכדור מהקו.

בדקה ה39 הגיע השוויון. חנן ממן שלח כדור עומק מושלם לבן חיים שעבר את הרוש וכבש באלגנטיות. 1-1 בטדי.

כמה דקות בתוך המחצית השנייה ובית"ר קיבלה הזדמנות טובה לעלות ליתרון שוב. קריאף היה במצב טוב מול אדל, בעט אך אדל הצליח להדוף עם הרגל.

בדקה ה65 הגיעה הדרמה במשחק. אלרואי כהן שלח כדור מצוין לתמוז שמול הרוש בעט מדויק לרשת. 1-2 לאדומים. לאחר השער תמוז סימן עם היד "שקט" כלפי האוהדים, וקיבל על כך צהוב שני ואדום. הפועל בעשרה שחקנים. הלם בטדי.

בדקה ה71 הגיע השוויון. שי חדד מגביה טוב מהאגף, ועזריאל מצליח להגיע לכדור ולבעוט אותו לרשת. 2-2. איזה משחק גדול בטדי.

חמש דקות מאוחר יותר וכבר הגיע המהפך השני במשחק, הפעם לטובת המארחים. קריאף בעט כדור שהגיע לעזריאל שבעט כדור מסובב ומדויק לפניה. 2-3 לבית"ר בסיום במשחק גדול.

הרכבים

בית"ר ירושלים: אריאל הרוש, חיים מגרלשווילי, מתן בראשי, דינו שקבורץ, שי חדד, קובי מויאל (שמוליק קוזוקין/88), דריו פרננדס, אופיר קריאף (דומיניק גלאבינה/88), אבי ריקן, עמית בן שושן, ערן לוי (חן עזריאל/69).

הפועל ת"א: אפולה אדל, ג’ון פנטסיל (סלים טועמה/77), וואליד באדיר, זאביק חיימוביץ’, יגאל אנטבי, אריק דג׳מבה דג׳מבה, רועי גורדנה (ויקטור מרעי/83), חנן ממן (אלרואי כהן/61), טל בן חיים, עומר דמארי וטוטו תמוז.

במחזור הבא תתארח הפועל באיצטדיון החדש בנתניה כשתשחק מול מכבי המקומית במסגרת המשחק המרכזי של המחזור. המשחק ישודר בערוץ הראשון.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (4 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-I

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

Funzing-I

תגובות אחרונות