"ממשל זמין" השיק אפליקציה חדשה: שירות התשלומים הממשלתי באייפון ובאנדרואיד

"ממשל זמין" השיק אפליקציה חדשה: שירות התשלומים הממשלתי באייפון ובאנדרואיד

ממשל זמין השיק אפליקציה חדשה המאפשרת לאזרחים לבצע תשלומים מקוונים למשרדי הממשלה  בצורה נוחה, וממגוון טלפונים סלולריים.

האפליקציה זמינה במכשירי אנדרואיד (בחנות Google Play  של גוגל), ובימים הקרובים תעלה גם בחנות האפליקציות App Store של אפל, וכן בחנות האפליקציות של מייקרוסופט. באפליקציה הושקעו משאבים רבים על מנת להבטיח את השמירה על אבטחת המידה ועל פרטיות המשתמש. השימוש באפליקציה מייעל את הליך התשלום, חוסך זמן יקר ומוזיל את העמלות מול חברות האשראי.

האפליקציה מאפשרת את השירותים הבאים: תשלום אגרת חידוש רישיון רכב ,תשלום עבור הפקת כפל רישיון רכב ,תשלום אגרת חידוש רישיון נהיגה , תשלום עבור הפקת כפל רישיון נהיגה , תשלום קנסות משטרה , תשלום אגרת טלוויזיה , תשלום עבור עמידר. שירותי תשלום נוספים יתווספו בהמשך.

מנהל ממשל זמין, אופיר בן אבי " יחידת ממשל זמין פועלת להנגשת שירותי הממשלה לציבור, בערוצים ובאמצעים טכנולוגים שונים. השימוש בפלטפורמות ניידות גדל בצורה משמעותית בשנים האחרונות, ובעקבות כך אנו משקיעים חשיבה ומאמץ לאפשר שירותים זמינים, נגישים ופשוטים לתפעול גם בערוץ זה".

התשלום פועל באופן מוצפן באמצעות פרוטוקול SSL ,ופרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים על גבי המכשיר או בבסיס הנתונים של המערכת, אלא אך  ורק לצורך ביצוע הגביה ותו לא. כאמצעי הגנה נוסף, מתבצעת בדיקה קפדנית לאימות פרטי הכרטיס מול חברות האשראי בכל תשלום, בכדי למנוע אי סדרים או שימוש לרעה בכרטיס האשראי. אפליקציה זו מותאמת לעבודה עם מכשירי אייפון, מגרסת 3.2 ומעלה של מערכת ההפעלה כולל גרסה 6 החדשה, ועם סמארטפונים מבוססי אנדרואיד מגרסת 2.1 ומעלה.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (4 הצבעות, ציון ממוצע: 3.25 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה


ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

rightama

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

תגובות אחרונות