בחודש אוקטובר 2012 נרשמו 54 מסתננים מגבול מצרים

בחודש אוקטובר 2012 נרשמו 54 מסתננים מגבול מצרים

בחודש אוקטובר 2012 נקלטו ברשות האוכלוסין וההגירה 54 מסתננים מגבול מצרים. בחודשים האחרונים ננקטו, בהובלת שר הפנים, אלי ישי, צעדים משמעותיים להרתעת המסתננים מהגעה לישראל.
בין הצעדים שנקט השר הוחל החוק למניעת מסתננים על כל מי שנכנס בניגוד לחוק דרך גבול מצרים ובמקביל, מתבצעות פעולות אכיפה אינטנסיביות על שוהים בלתי חוקיים, הן על ידי עידוד לעזיבה מרצון והן על ידי מעצרים.

סה"כ נרשמו מתחילת השנה כ-10,245 מסתננים.

 

ראש הממשלה נתניהו התבטא בנושא באומרו כי:

"בזכות פעולות הממשלה להתמודדות עם תופעת ההסתננות, נמשכת הירידה במספר המסתננים הבלתי חוקיים למדינת ישראל. חשוב להדגיש שכל המסתננים שנכנסו לישראל החל מחודש יוני הועברו ישירות למתקני שהייה ולא לערי ישראל."

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (5 הצבעות, ציון ממוצע: 4.00 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (2)

  1. בר 02/11/2012 להגיב
    חברים --למי אתם רוצים להאמין? על תנסו למכור לנו לא קונים!!!!!!רק מלהסתובב בשכונות "סדום" העיר ת"א ולהסתכל סביב סביב רואים את גודל האימה הצונאמי רק הולך ומתפשט...כמו כן הדור הבא ההולך וגדל בבטנן של המסתננות והשבחיו"ת!! מבצע עזיבה מרצון או מששון? תלוי את מי שואלים... אז- שלא ..לא ...לא... ולא...יעבדו עלייכם!!!!!!!!!!חלם!!!
  2. דן 17/11/2012 להגיב
    אין אמונה באף פוליטיקאי , ביברמן הם אוליגרכים במסווה פוליטי , שלי יחימוביץ עם הוועדים הגדולים (חשמל, מים, בנקים, נמלים, עובדי מדינה , חברות ממשלתיות וכו') יאיר לפיד = אופוטיוניסט , ממש בן אביו = דמגוג עילג , לא סיים בגרות וקונה תארים. ש"ס + אגודה הכי אוטנטיים לא מסתירים את דעתם היינו אגואיסטים למען קהילתם על חשבון הרוב והשיטה שמאפשרת סחטנות ופלגנות. מי נשאר ?! מילה טובה לרב אמסלם עושה רושם טוב , אך מאיפה הוא בא?! מש"ס לכן גם הוא אופוטיוניסט. אני לא מצביע לאות מחאה למרות שקולי ילך לטובת המפלגה הגדולה בהסכם עודפים.

פרסם תגובה

rightama

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-F

Funzing-F

תגובות אחרונות