בני יהודה רוצה להשיג ניצחון אחרי 3 משחקים; צמד החלוצים של הקבוצה פצועים וככל הנראה לא ישחקו בחיפה / מאת עידן שרעבי

בני יהודה רוצה להשיג ניצחון אחרי 3 משחקים; צמד החלוצים של הקבוצה פצועים וככל הנראה לא ישחקו בחיפה / מאת עידן שרעבי

מפלס הלחץ בשכונה עולה לקראת חיפה , במקביל לקשטן יש כאב ראש לא קטן כאשר נודע לו שלאחר מאמצים רבים להכשיר את צמד החלוצים של הקבוצה ,אור ברוך ואדם הרפקה, והם ככל הנראה לא יעמדו לרשותו במשחק מחר.

בבני יהודה עבדו קשה מאוד בשבועיים האחרונים ע"מ להכין את הקבוצה בצורה הטובה ביותר למשחק עם מכבי חיפה, שנמצאת אף היא במשבר עמוק, אך כמו בני יהודה מקווה לצאת ממנו עם ניצחון במשחק מחר (שני, 19:30 קריית אליעזר).

בנושא אחר:

בבני יהודה עשו מאמצים רבים ע"מ להכשיר את צמד החלוצים של הקבוצה ,אור ברוך ואדם הרפקה, שלא התאמנו בשבועיים האחרונים , אך לא הצליחו לעשות זאת , ואם לא יקרה משהו יוצא דופן עד המשחק החלוצים צפויים לשבת ביציע , ומרינקוביץ’ צפוי לפתוח לבדו בחוד כאשר חלוצה המוביל של קבוצת הנוער ומלך שערי הליגה לנוער בעונה שעברה ,גיל יצחק, צפוי לפתוח על הספסל ולקבל דקות משחק ראשונות בבוגרים.

בצד המקצועי קשטן צפוי לפתוח עם שלושה בלמים במשחק הקרוב כאשר אביב חדד צפוי לפתוח לצידם של סארי פלאח וגל כהן , ע"מ לייצב את ההגנה הרעועה של הקבוצה.

בקישור לא צפוי להיות שינוי יוצא דופן כאשר קוסטה יפתח בקישור האחורי ומנשה בכנף וגלבאן מאחורי החלוץ.

קשטן עוד לא החליט האם לפתוח עם ברסקי לצד קוסטה ובכך לפתוח עם שני קשרים אחוריים , או לפתוח עם עגיוב בהתקפה , ובכך לפתוח במערך מעט התקפי יותר.

קרדיט תמונה: מתן שגב

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (3 הצבעות, ציון ממוצע: 4.67 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה


ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-Fl

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

תגובות אחרונות