תקיפה בעזה: הועלתה הכוננות בכל הארץ

תקיפה בעזה: הועלתה הכוננות בכל הארץ

לנוכח המתיחות בדרום, הנחה מפכ"ל המשטרה את כל מפקדי המחוזות להעלות את הכוננות, בתיאום עם גורמי החירום

בשל חיסול בכיר החמאס בדרום והצפי לירי רקטות, קיים מפכ"ל המשטרה, רנ"צ יוחנן דנינו, הערכת מצב ובסיומה הנחה את מפקדי המחוזות להעלות את רמת הכוננות בכל הארץ, זאת בתיאום מול גופי החרום וההצלה. כמו כן הורה המפכ"ל ולהפעיל את מערך מתנדבי המשטרה בדגש על המחוז הדרומי.

בתיאום עם פיקוד העורף בוטלו האירועים שבהם יש חשש לשלום הציבור. השוטרים יהיו פרוסים בכל הגזרות על מנת לתת מענה לכל תרחיש ולמען ביטחון הציבור.

מוקדם יותר, מפקד מחוז דרום, ניצב יורם הלוי, ערך הערכת מצב מיוחדת עם סגל הפיקוד הבכיר של המחוז וגורמי החירום וההצלה.

שלוש רקטות נורו בשעות אחר הצהריים לכיוון גזרת לכיש. איש לא נפגע ולא נגרם נזק. מוקדם יותר נורו ארבע רקטות לעבר המועצה האזורית אשכול. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

על פי הנחיות פיקוד העורף, לא יתקיימו לימודים בכל היישובים הנמצאים במרחב של עד 40 קילומטרים מרצועת עזה. התושבים מתבקשים להישאר בקרבת המרחבים המוגנים.

תושבי היישובים הנמצאים במרחק עד שבעה ק"מ מרצועת עזה: בהישמע אזעקה או קול נפץ, יש להיכנס למרחב המוגן תוך פרק הזמן העומד לרשותכם; לא יתקיימו לימודים בכל היישובים; חל איסור על התקהלויות והתכנסויות; אין להגיע למקומות עבודה שאינם חיוניים; אין פעילות במרכזי קניות.

יישובים הנמצאים במרחק 7-40 ק"מ מרצועת עזה: בהישמע אזעקה או קול נפץ, יש להיכנס למרחב המוגן תוך פרק הזמן העומד לרשותך; לא יתקיימו הלימודים בכל היישובים; התקהלויות והתכנסויות – אין התקהלויות והתכנסויות מעל 100 איש בשטח פתוח וסגור (מופעים, אירועים, משחקי כדורגל וכו’); ניתן לקיים התכנסויות/התקהלויות מתחת ל – 100 איש ללא מגבלה; מקומות עבודה שאינם חיוניים – אין מגבלות; מרכזי קניות – אין מגבלות.

יתר יישובי הארץ: הלימודים יתקיימו כסדרם; אין הגבלה על הגעה למקומות עבודה; אין הגבלה על התקהלויות והתכנסויות; אין הגבלה על פעילות מרכזי קניות.

המידע מאתר המשטרה.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (5 הצבעות, ציון ממוצע: 4.20 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-W

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

Funzing-Fl

תגובות אחרונות