7 בום באצטדיון גרונדמן ! מכבי מנצחת את רמת השרון 4:3 ושומרת על המקום הראשון בטבלה

7 בום באצטדיון גרונדמן ! מכבי מנצחת את רמת השרון 4:3 ושומרת על המקום הראשון בטבלה

משחק מטורף באצטדיון גרונדמן הסתיים בניצחון ענק של הצהובים. אניימה בישל לקולאוטי את שער הניצחון בדקה ה-80 אחרי שדאבור, גונסאלו ועטר מחקו פיגור 3:1 עם עזרה גדולה מניר. יצחק, בלדוט ופרננדס כבשו מנגד. מכבי שומרת על המקום הראשון בטבלת ליגת העל.

משחק שהתחיל רע מאד עבור הצהובים ששיחקו בצורה מבישה במחצית הראשונה, התהפך לחלוטין במחצית שניה מצויינת של המכבים וחילופים התקפיים חכמים של המאמן הספרדי. הכרעה של קולאוטי בדקה ה-80 מבישול ענק של אניימה הבטיחה לצהובים את 3 הנקודות וחילצה אותם לפחות לעת עתה ממשבר בהתהוות.

חלוקת שערים יפה בחוד הצהובים, דאבור – גרסיה – עטר – קולאוטי, כבשו.

מהלך המשחק

בדקה ה-2, הזדמנות הפתיחה של מכבי, ראדי מוסר לדאבור, שמעביר לגארסיה, שמתקדם ומכ-17 מטרים משחרר בעיטה חזקה אך ליד קורת שערו של גל ניר.

4 דקות מאוחר יותר הצלה גדולה של שוער ר"ש. עטר נשלח לרחבה בכדור נהדר של אבו זייד, הוא מחזיר לו למרכז הרחבה אך אבו זייד בועט רע אולם הכדור שלו מגיע לדאבור שממשיך לשער אך נבלם אצל גל ניר שברגע האחרון מרחיק לקרן.

בדקה ה-8 – מגיע השער הראשון במשחק: רן יצחק מקבל הכדור על קו ה-16 של הצהובים, משם הוא שולח בעיטה מדוייקת ברגל שמאל לשערו של אניימה, שמפספס את הכדור. 0:1 לרמת השרון.

בדקה ה-38 – זה כבר 0:2 לרמת השרון. אניימה משמיט כדור גובה פשוט כאשר הוא נוחת על הבלם קרלוס גארסיה. הכדור מגיע לאסי בלדוט שמול שער ריק לא מתבלבל וכובש את השני של רמת השרון.

על סף המחצית בדקה ה-45 – הצהובים מצליחים לצמק ל-1:2: כדור קרן של ראדי מוצא את ראשו של דאבור שנוגח מקו החמש לפינת שערו של גל ניר. ומחזיר תקווה לצהובים ולאוסקר גרסיה.

מחצית שניה

המאמן הצהוב פותח את המחצית בחילוף התקפי כשהוא מכניס למגרש את קולאוטי במקום אבו זייד.

בדקה ה-49 - בניגוד לפתיחת המחצית השניה רמת השרון מגדילה יתרונה ל-1:3: הצהובים עסוקים בהתקפה ומפקירים את ההגנה. יואב זיו בחור ענק בצד שמאל ובלדוט מקבל הגבהה ומשאיר בקלילות לאדריאן פרננדס שכובש את השער הרביעי במשחק.

מכבי ממשיכה לתקוף ובדקה ה-57 ייני מרים כדור נהדר וחד מצד ימין, ההגנה של רמת השרון מרחיקה שניות לפני שקולאוטי מצליח לצמק את התוצאה.

בדקה ה-63 – הצהובים מצמקים ל-2:3: ייני מגביה כדור נהדר מצד ימין לקצה הרחבה המרוחק שם ניצב לא מכוסה גונסאלו גארסיה ובועט מהאוויר לפינת שערו של גל ניר שמזנק רע וסופג את השני של מכבי.

בדקה ה-71 – קולאוטי בבעיטה גדולה מכ-20 מטר סוחט הצלה נהדרת של גל ניר. מכבי מפספסת שער מובטח.

כחמש דקות מאוחר יותר בדקה ה-75: מגיע שערם השלישי והמשווה של הצהובים, במהלך נפלא עם ארנשואו בצד הימין של התקפה מקבל ייני את הכדור כ-14 מטרים מהשער ובועט שטוח לעבר שערו של גל ניר. ניר הודף רע אל מרכז הרחבה ושם מחכה לכדור עטר שלא מתבלבל ודוחק את הכדור לרשת בשערו ה-10 העונה. 3:3 !

בדקה ה-80 – נחתמת תוצאת המשחק 4:3 לצהובים: אניימה מתפקד כמו בלם נוסף בלחץ הצהוב על שערו של גל ניר. הוא יוצא ומרחיק כדור ארוך לעבר שערה של רמת השרון, קולאוטי משתלט על הכדור ושועט לכיוון השער לבדו. בעיטה יפה בין רגלי השוער מקנה לחלוץ את שערו הראשון העונה ולצהובים את נצחונם במשחק !

חמש דקות מאוחר יותר מהלך ענק של קולאוטי מסתיים בחטיפה ומסירה יפה לעטר שנשאר לבדו מול השוער, אך בועט לא מדוייק לפינה הרחוקה והחוצה. החמצה ענקית של החלוץ.

מהלכים נכונים במחצית השניה של המאמן הספרדי

הרכבים

הפועל רמת השרון: גל ניר, קובי מוסא (לירן קצב, 55), יניב לביא, סביטי ליפניה, עמיר נוסבאום, משה אבוטבול, עשהאל בן שבת, אור אוסטיינד (אוריאן יעקב, 86), אסי בלדוט, אדריאן פרננדס (ברוך דגו, 66), רן יצחק.

מכבי תל אביב: וינסנט אניימה, שרן ייני, איתן טיבי, קרלוס גארסיה, יואב זיו, חסן אבו זייד (רוברטו קולאוטי, 46), גל אלברמן, מהראן ראדי, מונס דאבור (רוברט ארנשואו, 58), גונסאלו גארסיה (מושיקו לוגסי, 83) ואלירן עטר.

בשלישי הקרוב תתארח מכבי בחיפה אצל הפועל המקומית למשחק רבע גמר ליגת גביע הטוטו.  

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (4 הצבעות, ציון ממוצע: 4.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה


ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

MyTama38

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

תגובות אחרונות