בשלישי 18/12 – הקרנת בכורה של הסרט התיעודי "שקופים" – אודיטוריום בית דני – שכונת התקווה תל אביב

בשלישי 18/12 – הקרנת בכורה של הסרט התיעודי "שקופים" – אודיטוריום בית דני – שכונת התקווה תל אביב

במשך חודשים רבים צילמו בערוץ הראשון סרט תיעודי על המתרחש בשכונת נווה שאנן בדרום תל אביב. במהלך הצילומים התלוו אנשי הערוץ לאנשי וועד הפעולה של דרום תל אביב ולבתה של אסתר גלילי ז"ל שאמא הקשישה נרצחה בפתח ביתה ללא עוול בכפה ע"י מסתנן מסודן. 

הסרט יוקרן בהקרנת בכורה באודיטוריום בית דני, סמטת כביר 4, תל אביב – ביום שלישי ה-18/12 בשעה 20:00.

הכניסה תורשה עם הזמנות בלבד ! תושבים המעוניינים לצפות בסרט,

מוזמנים ליצור קשר עם הגברת מזל אשכנזי מוועד הפעולה בנייד: 054-2006373 ולקבל הזמנה להקרנה.

מספר המקומות מוגבל !

הסרט יוקרן בערוץ הראשון ב-6/1/13 בשעה 21:00.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (6 הצבעות, ציון ממוצע: 4.83 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (8)

 1. בר 26/11/2012 להגיב
  היי חברים, אני לבטח לא אהייה שם !!! האם שמתם לבכם לכיתוב למטה ? מי המופיעה בתום ההקרנה ? הגב' סיגל רוזן מהמוקד לסיוע לעובדים זרים !!! ובתרגום חופשי "מסתננים" !!!!!! אז שלא יעבדו עלייכם !!!!!
  • אריאל 26/11/2012 להגיב
   היי בר, גם אני הבחנתי בכך, וזה עורר את חשדתי ! אני מאד מקווה שוועד הפעולה של שכונות הדרום לא הפך להיות עוד קורבן ונושא דברה של הקרן החדשה ושלוחותיה ! בעקרון חובת ההוכחה עליהם ! חוץ מזה, אני בטוח שגברת סיגל תצטרך להתעמת שם עם לא מעט תושבים זועמים... יהיה מעניין.
 2. יוקו 26/11/2012 להגיב
  גם לי יש שאלה בקשר לנוכחות של סיגל רוזן. באיזו זכות ובתור מי היא "תישא" את הדברים אחרי ההקרנה? ומה עם קורין גלילי? לה לא נותנים זכות תגובה לסרט עליה? מישהו בכלל ראה אותו עד כה?
 3. david 26/11/2012 להגיב
  מקומם מאוד שמוקד הסיוע לזרים (מסתננים) מקבל במה בכלל. למה מי שגורם למסתננים להישאר מקבל את הבמה ולא מי שסובל מהמחדל…? הרי אלו האנשים שכל פעם שמנסים להוביל מהלך להוצאת המסתננים מהשכונות הם אלו אשר צווחים כמה שאנחנו לא בסדר "בתור העם היהודי" והם אלו שקוראים לכל מי שדעתו שונה משלהם גזען. הם אלו שמארגנים הפגנה למען מסתננים יממה אחרי שחייל ישראלי נרצח בגבול מצרים על ידי מחבלים בגלל שהגיש מים למסתננים. הם אלו שמשקרים בבתי המשפט ואומרים שצה"ל לא נתן להם מים וזה הוכח כשקר אבל הם אפילו לא התנצלו. זה תסריט ידוע מראש, הגברת הלא נכבדה תעלה אל הבמה "תבין" שהמצב לא פשוט בדרום ת"א תקרא לסבלנות וסובלנות ותחזור לאיפה שלא בא שזה בטוח לא שכונות הדרום בת"א. הבמה ראויה למי שהחיים שלו נפגעים בגלל המסתננים, ולא אלו שעוזרים למסתננים.
 4. מועד כפר שלם 07/12/2012 להגיב
  מאוד מעניין מי מוצגים כשקופים בסרט !! האם הכוונה למסתננים ?או הכוונה לתושבי דרום ת"א המזרחיים שהם צאצאי הפליטה מארצות ערב שעברו עקירה ונישול שם וגם לא זכו לשילוב חברתי הוגן כאן בארץ ונמצאים עדיין בתחתית סולם הפערים החברתיים ? למעשה זה מצב של הזנחה היסטורית מתמשכת בשכונות אלה שהן שרידי מחנות הפליטים של אוכלוסיה מוכה זו. לשכונות אלה המיינסטרים הישראלי הגזען מטאטא את כל האוכלוסיות החלשות כולל המסתננים, בו בזמן שיפה הנפש השבעים, שיושבים שם בשכונות היוקרה באים לשכונותינו להתנדב ולסייע למי מהמסכנים על פי בחירתם והעדפותיהם. אותם יפה נפש מוכנים להכיר בנכבה של העם הפלסטיני אך מתעלמים מהנכבה של קהילות יהודי ארצות ערב. דימגוגיה לשמה.
 5. לרה צינמן 18/12/2012 להגיב
  קורין גלילי חברה בארגון משפחות נרצחים ונרצחות. אנחנו, משפחות של קורבנות הרצח התמימים, מזדהים עם הכאב העצום של קורין ובתה. השתדלנו לתמוך בה בתוך קבוצת תמיכה, הגענו לגזר הדין המביש בבית המשפט המחוזי. העונש המגוחך גרם זעם רב לקורין ולנו. מרוב חוצפתו הרוצח גם ערער לבית המשפט העליון, אך ערעורו נדחה. אנחנו מבינים היטב שאם לא ינקטו צעדים דרסטיים לסילוק המסתננים מדרום ת"א יהיו הרבה קורין גלילי
 6. רון 06/01/2013 להגיב
  איך ובמה ניתן לעזור לקורין גלילי שאיבדה את אימה? אשמח אם קורין או מישהו מהוועד יצור איתי קשר.
  • STLV 07/01/2013 להגיב
   רון שלום, מספר הטלפון הנייד שלך הועבר למישהו שיצור עימך קשר. מודים לך על הרצון לסייע. תהיה מבורך. אריק

פרסם תגובה

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

תגובות אחרונות