המשטרה ערכה מבצע מיוחד נערך נגד הפשיעה בדרום ת"א בהשתתפות כ-80 שוטרים; 6 חשודים נעצרו

המשטרה ערכה מבצע מיוחד נערך נגד הפשיעה בדרום ת"א בהשתתפות כ-80 שוטרים; 6 חשודים נעצרו

שישה בני אדם נעצרו בפעילות במתחם לווינסקי שבה השתתפה כ-80 שוטרים בהובלת תחנת שרת

שישה בני אדם נעצרו אמש (חמישי) בחשד לעבירות של סחר בסמים במסגרת פעילות של תחת שרת במתחם לוינסקי למניעת פשיעה וחיזוק תחושת הביטחון של האזרחים. בפעילות נחשפו מועדוני אלכוהול ללא רישוי וחיבורים פיראטיים מסוכנים לתשתיות גז וחשמל. 

הפעילות התמקדה במניעת פשיעה אלימה ומאבק בתופעת הסחר בסמים ובסגירת מועדונים המהווים מחוללי פשיעה אלימה כגון תקיפות, דקירות, קטטות ומעשי שוד; פגיעה בביטחון ובשלום הציבור כמו חיבורים פיראטיים של גז וחשמל; ופגיעה באיכות החיים כמו הקמות רעש ויצירת לכלוך וזוהמה בסביבתם.

הפעילות נערכה על ידי כ-80 שוטרים, בהובלת שוטרי תחנת שרת בסיוע שוטרי יס"מ מרחב יפתח, פלוגת מג"ב 101, יחידת חורב ויחידת הפרשים המחוזית וכן נציגים מעיריית תל אביב, הסיירת הירוקה, חברת החשמל, מנהל הגז והרשות למאבק בסמים.

במהלך הפעילות נעצרו 6 חשודים בגין עבירות של סחר בסמים כולל מקרה אחד של מכירת סם לשוטר סמוי, חמישה מהחשודים יובאו היום לדיון בהארכת מעצרם בבית המשפט. בפעילות נתפסו מספר זוגות אופניים חשודים כגנובים, נסגרו תשעה בתי עסק שפעלו ללא רישיון – מדובר מועדוני אלכוהול המשמשים את העובדים הזרים בשכונת נווה שאנן, וברחובות שונצינו, סלמה ואנטבי.

נוסף על כך, נותקו 25 חיבורי חשמל פיראטיים במועדונים שהיוו סכנה ממשית לשלום הציבור, הוחרמו 25 בלוני גז ע"י רשות הגז, בעסקים ובבתים בהם הותקנו באופן פיראטי והיוו סכנה לסביבה ומתחמים שלמים פונו מפסולת ונוקו מזוהמה.

הפעילות התבצעה כחלק ממכלול של פעולות ומבצעים של שוטרי תחנת שרת  שמטרתם הגברת תחושת הביטחון של התושבים, מניעת מעשי פשע ושיפור איכות החיים. שיתוף הפעולה עם הרשות המקומית והגופים הנוספים נעשה מתוך ההבנה כי המטרה הינה משותפת וכי ההצלחה הינה פרי של שיתוף פעולה רב מערכתי.

המידע באדיבות אתר משטרת ישראל.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (6 הצבעות, ציון ממוצע: 4.67 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (4)

 1. חנה 30/11/2012 להגיב
  וואו! תחושת הביטחון שלי ממש התחזקה ואף על פי כן אני עדין לא ממהרת לפטר את המאבטח האישי שלי... אני לא נותנת יותר משבוע לפתיחה מחודשת של אותן מאורות אלכוהול המשמשות את הפולשים מאפריקה ומהוות מטרד איום לסביבתן. באופן כללי, כמות מאורות השתייה של המסתננים מאפריקה בייחס למספרם באוכלוסייה - היא תופעה מדאיגה ביותר ויש למגרה!
 2. נגה 30/11/2012 להגיב
  תנקו את העיר מהמסתננים, אז יגיע באמת הבטחון לתושבים !!!!!!!!!
 3. בר 01/12/2012 להגיב
  צחוק מהעבודה... ממש נפלא ,מבצע "מיוחד"רק שלוש רחובות?.. רק 6 עצורים?.... מה עם שלוש מאות הרחובות האחרים???ומתי תחלו "במבצע" הבא? אוליי בשנה הבאה???צאו יום יום!!! עד שאחרוני הפושעים תרתי משמע יחדלו מלהתקיים ולאמלל את התושבים הנורמטיבים במתחם...חלם!!!
 4. דוד 01/12/2012 להגיב
  מעניין ש"יפי הנפש" לא מסתכלים על מאורות האלכהול והסמים שהמסתננים פותחים בכמויות גדולות,זה מטרד וסכנה לציבור התושבים אבל "רחוק מהעין רחוק מהלב".

פרסם תגובה

Funzing-F1

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-I

Funzing-I

תגובות אחרונות