נס חנוכה לא היה שם – 1:1 בין מכבי תל אביב לבית"ר ירושלים באיצטדיון רמת גן

נס חנוכה לא היה שם – 1:1 בין מכבי תל אביב לבית"ר ירושלים באיצטדיון רמת גן

מכבים ומנורה בחג חנוכה הם משהו שאמורים ללכת טוב יחד. כך חשבו גם כ-28,000 צופים אשר חזרו מהמפגש המסקרן אך המאכזב רטובים עד לשד עצמותיהם. המשחק לא התעלה לרמה סבירה, רובו שוחק תחת גשם חזק ושתי הקבוצות לא הגיעו ליותר מדי מצבים. אלירן עטר לא נח לרגע וכובש גם הערב…

המאמן הספרדי הפתיע הערב בשעה שלא העלה בהרכב הפותח את הקשר/חלוץ גונסלו גרסיה. הספרדי העדיף לעלות במערך של 3 קשרים הגנתיים ולהסתמך על 3 שחקני התקפה בחוד ללא שחקן יצירתי שיכול להזין אותם בכדורים. ייתכן מאד שבעקבות המערך הזהיר לא השכילה הקבוצה להגיע למצבים ולכבוש.

שופט המשחק דניאל בר נתן התעלם בצורה מוזרה מהכשלה ברורה של דינו שקבורץ על מונס דאבור בתחילת המשחק ומנע פנדל מוצדק מהצהובים.

מהלך המשחק:

בדקה ה-2 הזדמנות טובה לבית"רים. שי חדד מעביר כדור רוחב טוב, אופיר קריאף מגיע ראשון אך משתהה ואניימה במקום כדי להדוף לקרן.

בדקה ה-4 מונס דאבור מוכשל ברחבה על ידי דינו שקבורץ, השופט בוחר שלא לשרוק לפנדל ושוגה.

בדקה ה-29 בלם המכבים איתן טיבי מגיע לכדור גובה, אך נוגח רק ליד עמוד שערו של הרוש.

בדקה ה-32 תורו של קולאוטי להחמיץ. קולאוטי מנסה את מזלו בבעיטה מ-25 מטר, אך לא מוצא את המסגרת.

בדקה ה-36 שוב איתן טיבי קרוב לכבוש. קרן של ראדי מגיעה לנקודת ה-11, הבלם התל אביבי מגיע ראשון לכדור וגולש לעברו, אך הבעיטה שלו מפספסת את המסגרת.

מחצית שניה:

2 הקבוצות פותחות את המחצית השניה ללא חילופים.

דקה 52, מגיע השער הראשון במשחק. אלירן עטר מגיע לכדור טוב של ראדי, חותך משמאל למרכז הרחבה ומשגר כדור מעולה שפוגע ברגלו של בראשי וחודר לשערו של הרוש. שערו ה-13 של החלוץ העונה. 1:0 למכבי.

בדקה ה-62 מגביה ראדי כדור טוב לרחבה, דאבור מגיע לפני הגנת בית"ר אך נונגח ליד עמוד השער.

לא חולפת דקה מההחמצה של המכבים ובית"ר חוזרת למשחק עם שער בקרן. חן עזריאל מרים כדור קרן נמוך לפינה הקרובה, קובי מויאל בורח מהגנת המכבים, חסן אבו זייד מפספס את הכדור שעובר מעליו, ומויאל בזינוק מרהיב נוגח פנימה סמוך לקורה. 1:1.

בדקה ה-72 מגיע דאבור למצב מעולה. יואב זיו מרים כדור טוב, החלוץ נשאר לבדו כחמישה מטרים מהשער אך נוגח לא מדוייק החוצה.

מוביל את טבלת הכובשים. אלירן עטר

הרכבים:

בית"ר ירושלים: אריאל הרוש, חיים מגרלשווילי, מתן בראשי, דינו שקבורץ, שי חדד (דומיניק גלאבינה, 90), דריו פרננדס, קובי מויאל, אופיר קריאף (אלי דסה, 78), אבי ריקן, עמית בן שושן וחן עזריאל (צחי אליחן, 83).

מכבי ת"א: וינסנט אניימה, שרן ייני, קרלוס גארסיה, איתן טיבי, יואב זיו, גל אלברמן, מהראן ראדי, חסן אבו זייד (רפי דהן, 64), מונס דאבור (רוברט ארנשואו, 79), רוברטו קולאוטי, אלירן עטר.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (6 הצבעות, ציון ממוצע: 4.83 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-W

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

MyTama38

Funzing-W

תגובות אחרונות