"כאן לא יוקם מחנה פליטים" תושבי דרום תל אביב בהפגנת חירום מחר 19/12 – 18:00 בגינת לוינסקי

"כאן לא יוקם מחנה פליטים" תושבי דרום תל אביב בהפגנת חירום מחר 19/12 – 18:00 בגינת לוינסקי

עיריית תל אביב פרסמה הערב כי בכוונתה להקים בגינת לוינסקי אוהל ענק שיכלול בתוכו מיטות ומזון לטובת המסתננים הרבים הלנים בגינה. תושבי שכונות דרום תל אביב ששמעו על המהלך מתכוונים להגיע מחר להפגנת מחאה על מנת למנוע את הקמת האוהלים במתחם גינת לוינסקי.

כך פורסם הערב בדף הפייסבוק של עיריית ת"א:

"לא ניתן לחולדאי להקים לנו מחנה פליטים מתחת לבית" כך אמרו הערב נציגי וועד שכונת קריית שלום ושפירא בעקבות הידיעה. "אם העירייה מתעקשת להקים כאן בדרום תל אביב עיר אוהלים אנחנו לא נעבור על כך בשתיקה וכל האופציות כשרות מבחינתנו. חיינו הפקר כבר תקופה ארוכה, שכונותינו מוצפות באלפי מסתננים ועכשיו העירייה עוד מקימה להם מקום לינה בלב השכונה?! אם חולדאי כל כך דואג להם שיקים את האוהלים בכיכר המדינה או בכיכר רבין! מחר בערב נגיע לגינת לוינסקי ונערוך במקום הפגנת חירום כנגד מעשה הנבלה הזה".

אוהלי מחסה למסתננים שהוקמו בעבר

בתוך כך הועלתה הערב יוזמה של איש עסקים אשר מוכן לממן מכספו הקמת האוהלים בכיכר המדינה.

במקביל ייתכן כי בשעות הקרובות תוגש עתירה על מנת להוציא צו עצירת הליכים שימנע מהעירייה לבצע את כוונתה.

מיותר לציין כי עיריית תל אביב אינה מאפשרת כלל הקמה של אוהלים במרחב הציבורי ברחבי העיר ולפני מספר חודשים היא עלתה לכותרות בעקבות אלימות קשה של פקחיה כנגד צעירי מחאה חברתית ובראשם דפני ליף בעת שניסו להקים אוהלים בשדרות רוטשילד (לחצו כאן למאמר שנכתב בנושא).

כמו כן, חשוב להזכיר כי מדינת ישראל כבר הקימה בנגב עיר אוהלים שיכולה להכיל אלפי בני אדם בתנאי מחיה טובים והיא איננה מאוכלסת כלל.

אם כן, מחר (19/12) בשעה 18:00 צפויים להגיע לגינת לוינסקי תושבי שכונות דרום תל אביב בגיבוי וועדי הפעילים ווועד הפעולה של שכונות הדרום להפגנת מחאה ולמנוע את הקמת האוהלים (לחצו כאן לדף הארוע ברשת החברתית) (לחצו כאן לדף הארוע המקביל של מפלגת עוצמה לישראל).

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (12 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (16)

 1. יוקו 19/12/2012 להגיב
  אני פשוט חסרת מילים. רק לידעתכם - מנכ"ל של "לשובע" הינו חבר באיזו ועדה/מועצה של הקרן החדשה לישראל. אני אבדוק ואחזור עם המידע המדוייק יותר (יכול להיות שכבר התחלפו המנכ"לים) על מנת לא לבלבל לכם את המוח עם מידע שגוי.
 2. נגה 19/12/2012 להגיב
  לא להפסיק להפגין ולעשות רעש, עד למיגור הצרה !!!
 3. בר 19/12/2012 להגיב
  הידעתם?????אגב המנכ"ל הנ"ל פתח והפך את בית הכנסת הותיק והשכונתי במתחם צ'לנוב בת"א לבית תמחוי ומלונית ,המשרת בין היתר- חוץ מדיירי רחוב, נרקומנים, ואסירים לשעבר ...איך לאו ?את אוכלוסיית המסתננים !!!!!!!!!!!!!עד היום לא מובן איך מדינת ישראל אפשרה לו וזאת "בברכת" ובחסות הרשות המקומית! ...אז מה הפלא רבותיי שהמסתננים מחרבנים ומשתינים על כולנו תרתיי משמע, ועל שאר בתי הכנסת בשכונות "סדום העיר ת"א!!!!!!!!!!!!!! חלם!!!!!!!!!!
 4. רונן 19/12/2012 להגיב
  אפשר לדעת למי שייכת גינת לוינסקי ? לעירייה - לתושבים או למסתננים ? מי משלם ארנונה - המסתננים או התושבים ? רון חולדאי ועיריית תל אביב תתביישו לכם ! לא מספיק שהרסתם את דרום תל אביב שנים אתם עוד מוסיפים חטא על פשע !
 5. חמי 19/12/2012 להגיב
  כך זה כשאתם גרים """"בצד,הלא נכון של העיר"""", החוצפנים, בצפון תל-אביב היו מקימים את אותו אוהל????????????????? שיעיפו אותם לנגב, לגבול ומשם יאללה הבייתה. הקייטנה הזו חייבת להיגמר ורצוי כמה שיותר מהר. המצב נמאססססססס מסתננים חרמנים חולים מסוכנים חוליי איידס, שחפת, צהבת, אדמת, חצבת. תקציב של מיילארדים שקלים הולך עליהם ועל מה??????? על החזקת אוייבים מוסלמים שיש להם מדינה ענקית, מלאה אוצרות טבע ומשלמים 3500 דולר כדיי לחצות 5 גבולות כדיי להגיע לישראל ולהשמיד אותה. תסתכלו בפועל הם משמידים אזור אחרי אזור, שכונה אחרי שכונה, והכל בעזרת הממשלה וראשי עריה שמקבלים כסף לתת למצב זה להתרחש גועל נפש של מדינה
 6. nana 19/12/2012 להגיב
  חולדאי עבור בצע כסף, הורס אותכם תושבים מסכנים אל תשלמו מיסים, אתם לא חיים, אלו לא חיים, אין לכם ביטחון או הגנה, אל תשלמו מיסים שיילכו המסתננים לביתו ולחצרו של כל אחד ש"נלחם על זכויות", אוייבים מוסלמים מאפריקה נשאי מחלות קשות
 7. jack 19/12/2012 להגיב
  להחזיר אותם לעיר האוהלים ומשם יאללה הבייתה אין למסתננים גנבי גבול מה לעשות פה יותר, חיים פה בתנאי גן עדן. דיי הקייטנה נגמרה, הבייתה, שילכו לפתח את ארצם מולדתם, תירוצים נגמרו
 8. דניאל 19/12/2012 להגיב
  https://www.facebook.com/events/444484242274038/permalink/444484245607371/
 9. יניב 19/12/2012 להגיב
  חחחחח אתם עם הפגנות החירום שלכם,ראינו את הפגנות החירום שלכם בעבר, כמו כוסות רוח למת , חבורה של עלובים מעוררי גיחוך, יוקם אצלכם מחסה לאפריקאים אם תרצו ואם לא, הפסדתם בקרב והפסדתם בגדול אתם לא עושים בלאגן...תתחילו לארוז את חפציכם יש כמה פרצופים שחורים שרוצים לקחת לכם את הבית ובקצב הזה מי יודע
  • דוד 20/12/2012 להגיב
   עלובים? עלוב זה אחד שמתנשא על אחרים ושופך את הרפש מפיו במקום לעזור לבני עמו.
  • באזי 20/12/2012 להגיב
   יניב, חבל שאתה רושם כל פעם אותו דבר, כבר רשמת זאת בעבר, אם אין לך משהו טוב ומעודד לומר, אל תדבר, חבל שאתה גלותי. התושבים עושים ככל יכולתם, לך סופשבוע אחד לשם ותבין שהממשלה והציבור כמוך, אדישים ורק עושים ביקורות. הממשלה על חבריה הולכת נגד הם. שם גרים אנשים מסכנים, חולים. לך תעזור, תפגין במקום לראות מרחוק ולצחוק באירונייה. חבל.
 10. יוקו 19/12/2012 להגיב
  לפי הדיווחים האוהל כבר הוקם - מאחורי המשטרה.
 11. סמדי 20/12/2012 להגיב
  קודם כל מסיבות אישיות לא יכולתי להגיע אבל עכשיו זה הזמן לצאת יום יום ערב ערב לשם ולהפגין בואו ניראה מי יעמוד מאחוריינו ושלא יחשבו שהגשם יעצור אותנו מי מעוניין ?
 12. יוקו 20/12/2012 להגיב
  טוב, הבטחתי בדיקה: עו"ד גיל-עד חריש, מייסד העמותה "לשובע"יחד עם אשתו שרונה. http://www.lasova.org.il/page4.html לפי הדו"ח של הקרן החדשה לישראל מ-2007 שפורסם באתר שלה הינו חבר במועצה הבינלאומית שלה. לא בדקתי מה קרה מאז, אבל זה לא משנה לדעתי.
 13. דוד 20/12/2012 להגיב
  התברואה באה בלילות בליווי אבטחה,רוב העסקים שם כבר בבעלות מסתננים,כל יום עשרות גניבות של אופניים,פלאפונים,ארנקים ותיקים,מידי פעם אונסים אכזריים או הטרדות מיניות לילדים,ועל כל המחדל הנוראי הזה אף אחד לא נותן את הדין,לא ראש העיר,לא המשטרה,לא משרד הפנים,לא הממשלה,לא שר הביטחון ולא ראש הממשלה. הגיע הזמן שתושבי דרום ת"א יזכירו לאישי הציבור שהם משרתים את הציבור ולא הציבור משרת אותם!
  • אזיב 20/12/2012 להגיב
   ופה הנה השיתוף הנוראי של העירייה נגד תושבי המקום. להעביר את הפולשים מאפריקה למחנות ההשמה שמשם יועברו הבייתה. הממשלה+העירייה שמים יד לבעייה ונותנים אישור למוסלמים המסוכנים מאפריקה להישאר על גב התושבים משלמי המיסים ומשרתי המילואים

פרסם תגובה

Funzing-P

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

מדור חוק ומשפט

תגובות אחרונות