"חולדאי, העבר את האוהלים לכיכר המדינה!" – הסתיימה הפגנת תושבי דרום תל אביב בגינת לוינסקי

"חולדאי, העבר את האוהלים לכיכר המדינה!" – הסתיימה הפגנת תושבי דרום תל אביב בגינת לוינסקי

כפי שדיווחנו אמש באתר, התקיימה הערב הפגנת מחאה ספונטנית של תושבי דרום תל אביב כנגד החלטתה של עיריית תל אביב והעומד בראשה מר רון חולדאי להקים אוהלי מחסה למסתננים בגינת לוינסקי בשכונת נווה שאנן.

וועד הפעולה של תושבי דרום תל אביב בשיתוף וועדי שכונת קריית שלום ושפירא ותנועת "עוצמה לישראל" ארגנו את ההפגנה בקריאה לרון חולדאי להעתיק את האוהלים צפונה מגינת לוינסקי.

עשרות אנשים נענו לקריאת המארגנים והגיעו לגינה למחות על מעשיה של העירייה שקבעה מצידה עובדות בשטח והקימה 2 אוהלים גדולים במרכזה של הגינה בלב ליבה של שכונת נווה שאנן.

חבר הכנסת ד"ר בן ארי נשא דברים בפני התושבים וכלי התקשורת הרבים שנכחו במקום.

לדבריו מעשיה של העירייה נוגדים כל חוק. האוהלים לא עומדים בתקנים של כיבוי או תברואה ואין לעירייה כל זכות להשתמש במרחב הציבורי של תושבי שכונת דרום תל אביב לטובת המסתננים. בן ארי קרא לרון חולדאי ולעמותת מרק לוינסקי להעביר את האוהלים צפונה לכיכר המדינה. "מרק כיכר המדינה" לדבריו יהיה הרבה יותר טעים ממרק לוינסקי.

במהלך ההפגנה נרשמו מספר עימותים בין המפגינים לבין אנשי שמאל קיצוני שהגיעו למקום על מנת להתעמת ולצלם את המתרחש. כוחות משטרה שנכחו במקום שמרו על הסדר ומנעו כל חיכוך.

המארגנים הבטיחו כי לא נאמרה המילה האחרונה בנושא וכי בכוונתם לבקש אישור ולהקים אוהלי מחסה בצפון העיר, במקביל מתארגנת פניה למערכת המשפט כנגד קביעת העובדות של עיריית תל אביב בדרום העיר המנוגדות לחוקי הרישוי של העירייה עצמה.

אגב, בעבר כבר פורסם באתר מאמר היוצא נגד הצביעות והמוסר הכפול בו נוהגת העירייה כאשר מדובר ביחסה המפלה בין דרום העיר לצפונה – לחצו כאן לקריאת המאמר.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (10 הצבעות, ציון ממוצע: 4.60 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (8)

 1. נגה 19/12/2012 להגיב
  מה לעזאזעל בונים להם מחסה בתל-אביב ????????? כבר בנו להם במליוני שקלים בדרום !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מה זה החכמי חלם האלה, ע"ח כספי הציבור !!!!!!!!!!!!! נ-מ-א-ס מכל הטימטום שהולך במדינה הזאת !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 2. אושר 19/12/2012 להגיב
  כל הכבוד לתושבי דרום תל אביב במלחמתה הצודקת! שמאלניים הביתה.
 3. דניאל 19/12/2012 להגיב
  http://www.atzuma.co.il/myhom
 4. נגה 19/12/2012 להגיב
  חולדאי, תקים אוהלים בכיכר המדינה... או ברחבת העיריה !!!!!!!!!!!!
 5. בר 20/12/2012 להגיב
  צביעותה של הרשות המקומית והעומדים בראשה מתגלה כל פעם מחדש ובמלוא "הדרה -וחוצפתה".. היום יותר ויותר ברור לכולנו שהנ"ל מעוניינים "שהצפון" ישאר נקי לבן וסטרילי תרתיי משמע, ואת שכונות -"הדרום" (סדום ת"א) להשאירן במצבן השחור והעגום על כל תחלואותיהן ועל כל המסתננים שבהם!!!!! חלם!!!!
 6. נגה 20/12/2012 להגיב
  החוצפה הכי גדולה של השמאל הקיצוני, שהם באים לדרום ת"א, ומטיפים לתושבי דרום תל-אביב שהם גזענים. השמאל הצפון תל-אביבי רוצה להיות טוב ונאור ? שיקח את המסתננים לפתח ביתם ל-צ-פ-ו-ן ויטפל בהם, שיחלקו מרק בכיכר המדינה. ולא יהיה טוב על חשבונם של תושבי דרום תל-אביב. זוהי החוצפה וצביעות של השמאל הקיצוני הצפון תל-אביבי בהתגלמותה !!!!!!!!! http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=10151281510393118&set=a.389056153117.171048.563168117&type=1&theater
 7. אלי 21/12/2012 להגיב
  הנשק הכי גדול שלכם תושבי הערים הכבושות זה שתצלמו את הזוועות שבתחנה מרכזית וכל הערים הפלושות ותעלו את זה לאתר משרד החוץ!!!!!!!!!! נועה תשבי כל הזמן בטלוויזיה, תביאו תיירים היא מצייצת, ובכן חולדאי משקיע בטיילת, בנמל, בצפון, ועליכם מוטלת החובה להראות את הזוועות של תל אביב. החצר האחורית, העזובה, מוכת הייאוש ואכולת הסבל. אנא צלמו ועלו עם זה לכל אתר של תיירים ועידוד עלייה/תיירות. זו מכה מתחת לחגורה שתביס את העירייה+הממשלה וכך תטופל הבעייה. אתם חייבים להראות את ההבדל בין הצפון המטופח, המנמנם, ובין הדרום המוכה. חייבים לציין בפני התיירים שלא יעברו דרך תחנה מרכזית כדיי שלא יאנסו וישדוו
 8. אלי 21/12/2012 להגיב
  למה ?????? כדיי שנוער תגלית יראה את הזוועות ?????????. או שתיירים יראו את הזוועות של הפולשים מאפריקה ?????????? master jeday חולדאי חייב לשמור על """""התדמית"""""""""", היפה וההרמונית של תל אביב, שכל החרא ישאר מצידו, ומצד השמלאנים בתחנה מרכזית. גועל נפש של מדינה. חולדאי משקיע רק באזורי יוקרה. אתם תושבי הערים הכבושות, עשו תערוכת הגיהנום ותלו ברחבת העירייה את תמונות וסרטוני הזועות של המסתננים. והעלו זאת לאתר משרד החוץ, התיירות, וכל מקומות איגוד התיירות והעלייה. זו התרופה

פרסם תגובה

Funzing-F1

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

Funzing-F1

תגובות אחרונות