פשיעת המסתננים נמשכת; 2 תקיפות אלימות וניסיון שוד ואונס בסופ"ש האחרון

פשיעת המסתננים נמשכת; 2 תקיפות אלימות וניסיון שוד ואונס בסופ"ש האחרון

גם במהלך סוף השבוע האחרון התבשרנו על 2 מקרי פשע בהם יש מעורבותם של מסתננים בשכונות דרום תל אביב.

בשישי בבוקר היה זה מסתנן מאפריקה שתקף קשישה בת 83 ברחוב ארלנג"ר בתל אביב ופצע אותה באורח קל.

הפצועה פונתה באמבולנס של מד"א ‘דן’, לבית החולים ‘וולפסון’ בחולון. התוקף נעצר ונלקח לחקירה (המקרה לא דווח באתר המשטרה).

למחרת לפנות בוקר היה מקרה נוסף של שוד וניסיון אונס.

סמוך לשעה 04:30 נעצר מסתנן אריתראי ככל הנראה שיכור לאחר שניסה לחטוף את מכשיר הטלפון של צעירה בת 20 תושבת בני ברק בעת שיצאה מבילוי ברחוב הר ציון בתל אביב.

החשוד לא הצליח לחטוף את הטלפון והחל לגעת בצעירה במקומות אינטימיים ולגרור אותה לסימטה סמוכה כדי לבצע בה את זממו.

שוטרים שעברו במקום שמעו את צעקותיה של הצעירה ועצרו את החשוד.

החשוד נעצר ונפתחה חקירה במרחב יפתח.

7 שנות מאסר נגזרו על מסתנן מסודן שהורשע באונס צעירה

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר אמש (ראשון) שבע שנות מאסר על אומוט אדוק, מסתנן בן 21 מסודן, אשר הודה והורשע במסגרת הסדר טיעון באונס של צעירה, אחרי שפרץ לדירתה בזמן שישנה.

על פי כתב האישום, אדוק, השוהה בארץ כשלוש שנים, פרץ בחודש מאי האחרון לדירתה של אישה בת 27 בשכונת התקווה בתל אביב בשעת ליל.

במהלך התקיפה המינית, הוא התנפל עליה, ואחרי שזו ניסתה להתנגד למעשיו – הוא תקף אותה פיזית והמשיך לבצע את זממו.

בתום האונס הוא נמלט מהדירה, תוך שהוא גונב מהמקום כסף קטן וסכיני מטבח.

בפרקליטות ביקשו מבית המשפט לגזור עליו שמונה שנות מאסר בשל חומרת המקרה.

בדיון אמרה התובעת כי יש צורך להעביר מסר מרתיע לעובדים זרים, בשל התגברות תופעת האלימות בקרבם.

רק לפני שבוע הוגש כתב אישום במקרה אחר בו היה מעורב מסתנן בתקיפה מינית. לבית המשפט המחוזי בבאר שבע הוגש כתב אישום נגד מסתנן מאריתריאה בגין אונס נערה בת 17 שהתגוררה עמו באילת. מכתב האישום עלה כי באמצע חודש אוקטובר האחרון קרא החשוד לנערה בעת שהיה עירום בחדרו ואנס אותה באכזריות ובאיומי סכין. עוד עלה כי לאחר מכן איים איים עליה הנאשם לבל תספר על כך לאחיה, שהתגורר עם השניים באותה דירה, אך לא היה בבית בשעת המעשה.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (8 הצבעות, ציון ממוצע: 4.63 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (9)

 1. נגה 24/12/2012 להגיב
  גנבים שנכנסו אלינו הביתה, ועוד מעיזים לשדוד ולאנוס. חייבים לשלוח אותם חזרה למולדתם, ולמגר את התופעת המסתננים !!! ויפה שנה אחת קודם !!!!!!!!!! ממשלת ישראל - התעוררי משנת הדב שלך !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • יניב 24/12/2012 להגיב
   נגה "ממשלת ישראל - התעוררי משנת הדב שלך " את רצינית? האזרחים צריכים להעיר את הממשלה אבל הם עצלנים מקבלים את מר גורלם וכשיש כתבה כזו ללא הרבה קוראים וללא שיטפון של תגובות רואים כמה המצב הזה לא מעניין אף אחד, גם לא את אנשי דרום תל אביב
 2. יניב 24/12/2012 להגיב
  מגיע לכם!!!!!!!!!! תראו איך הזמן עובר ואתם ישנים על האף, אחרי המקרים האלה והשכונות שלכם עדיין לא בוערות? טוב נו, כבוד עצמי מינימאלי כלפי עצמכם אין לכם, תמשיכו לישון שינה טובה וארוכה עד שיד אפריקאית גדולה ושחורה תעורר אתכם מהשינה, באגרוף מצלצל. מגיע לכם.
 3. יניב 24/12/2012 להגיב
  "בשישי בבוקר היה זה מסתנן מאפריקה שתקף קשישה בת 83 ברחוב ארלנג"ר בתל אביב ופצע אותה באורח קל"......פששששששששש לאן הגעתם לאיזו תחתית, רק על המקרה הזה צריך להיות שמח אצלכם אבל אתם עדיין אדישים,איך ידיעה כזאת "עוברת כמו כלום" קשישה בת 83, בחורות צעירות, אתם עדיין משלמים מיסים? פראיירים! עדיין המשטרה לא שומרת עליכם? פראיירים, הילדים שלהם מקבלים תקציבים על חשבון ילדיכם ורווחתם, פראיירים! שר הפנים הבטיח משהו ולא קיים,פראיירים! לכם אין מה לאכול ולשלם שכירות ולאפריקאים מחלקים אוכל ומחסה חינם,פראיירים! אתם מבינים? כל הפגנות ה"חירום" שלכם לא עוזרות ואחוז קטן מנהל את חייכם,לפני בחירות זה הזמן הכי טוב להבעיר את העניינים. אבל אתם בטטות , מגיע לכם!
 4. בר 24/12/2012 להגיב
  יניב הקשקשן והדמגוג.."בחייאת- קצת רחמנות על מה ולמה זה מגיע לנו???????? חכה...חכה..... זה גם יגיע לך.... ואליך.. ועל כל בית ישראל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 5. רונן 24/12/2012 להגיב
  יניב למה יש לי הרגשה שאתה שתול של המשטרה או של ארגוני השמאל ??? שמנסה להדיח את תושבי דרום תל אביב למעשים מנוגדים לחוק כדי שאחר כך יראו אותם בתקשורת כגזענים, פושעים פורעי חוק ויכתימו את כל ציבור תושבי דרום תל אביב הסובלים בחוסר אונים. אני מכיר את תושביה המסכנים של דרום תל אביב, ההישרדות היומיומית שלהם, בעיקר כלכלית היא הרבה יותר חשובה מלעשות מעשה לא חוקי ולהיעצר ולהיכנס לכלא. מי ידאג לפרנסה של משפחתם אחר כך ? אתה ?! לבחור צעיר שהיה מעורב בסיפור של בקבוקי התבערה ויחד איתו נעצרו עוד קטינים שת'לכס לא עשו כלום נהרסו החיים והוכתמו לתמיד (האמהות שלהן קוששו בקושי כסף לייצוג של עורכי דין - אני מכיר את הסיפור אישית וזה היה קורע לב לשמוע)... זה מה שאתה רוצה ?! אם אתה כזה גיבור גדול אז במקום לכתוב טקסט לך תעשה מעשה ונראה אותך אחר כך...
 6. אריה 24/12/2012 להגיב
  רק ליכוד חזק יכול לשמור על ביטחון מדינת היהודים. בזכות בנימין נתניהו יש גדר בגבולנו עם מצרים וכיום לא נכנסיים סודנים.ואם זה היה תלוי בליכוד לא היה כאן סודני. אחד כל הסודנים כאן בזכות השמאל שהיו רוצים כאן עוד מיליוני מוסלמים ולאזרח אותם למטרותיהם הפוליטיות והם אלו שפנו לבג"ץ שהוציא צו שאסור לכלוא או לגרש את הסודנים. ממשלת נתניהו פגע קשות בחמאס ומזה מספר שבועות יש שקט מוחלט עם עזה. ולדעתי צריך לכלוא את כל הסודנים עד לגירוש וחלילה לנו לפגוע בהם למרות שייש בניהם רבים מאוד פושעים ואותם צריך לשפוט ולגרשם מיד
 7. ד.ו. 27/12/2012 להגיב
  מאמר מעניין http://publicveto.nrg.co.il/?p=8498
 8. שמוליק 30/12/2012 להגיב
  מדוע ארגוני השמאל והתקשורת אינם מדווחים דבר ? שאלה רטורית. הם מזמן נטשו את הציבור הישראלי.

פרסם תגובה

rightama

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

תגובות אחרונות