ראש הממשלה נתניהו כינס דיון בנושא מסתנני העבודה מאפריקה; בן ארי בתגובה: "בוקר טוב נתניהו"

ראש הממשלה נתניהו כינס דיון בנושא מסתנני העבודה מאפריקה; בן ארי בתגובה: "בוקר טוב נתניהו"

ראש הממשלה בנימין נתניהו כינס בצהריים דיון בנושא ההתקדמות בתהליך השבת מסתנני העבודה הבלתי חוקיים לארצות מוצאם.

בדיון סקר חגי הדס, האחראי על השבת המסתננים לארצות מוצאם באפריקה, את ההתקדמות שחלה בנושא זה.

רה"מ נתניהו אמר בפתח הדיון: "הצלחנו לבלום את הכניסה של המסתננים מאפריקה לישראל. אחרי שהיינו באיום של כניסה של מאות אלפים, החודש לא נכנס מסתנן אחד לערי ישראל. זה כבר כמה חודשים, שאנחנו משיגים את התוצאה הזאת, ובחודש הקרוב אנחנו נשלים את בניית הגדר לאורך גבול סיני. עכשיו אנחנו עוברים לשלב השני וזה השלב של החזרת המסתננים שכבר נמצאים כאן. מיניתי את חגי הדס כנציג מיוחד שלי, הוא מקיים מגעים עם ממשלות שונות באפריקה, והיעד שלנו הוא להחזיר עשרות אלפים של מסתננים שנמצאים בערי ישראל חזרה לארצות המוצא שלהם. כמו שהבלימה הייתה אפשרית גם ההחזרה היא אפשרית ואנחנו נשיג את היעד הזה".

בתגובה אמר היום חה"כ הד"ר בן ארי ממפלגת עוצמה לישראל שחרטה על דגלה את החזרת המסתננים לארצותיהם:

"אולי כדאי לקיים את הבחירות כל ארבעה חודשים שהרי רק אז נתניהו נזכר לטפל בתופעת המסתננים, לבנות ביהודה ושומרון, ולקיים חלק מההצהרות שלו. בוקר טוב נתניהו."

ראוי לציין כי המינוי של חגי הדס לטיפול בנושא השבת המסתננים כבר התבצע לפני כ-4 חודשים, ודיווחנו על כך באתר, אך מאז לא נראתה שום התקדמות משמעותית בנושא – לחצו כאן לכתבה.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (10 הצבעות, ציון ממוצע: 4.90 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (5)

 1. נגה 24/12/2012 להגיב
  ביבי, מספיק לקשקש, תתחיל לגרש !!!!!!!!!!!!!!!!!! או לפחות להכניס אותם למתקני השהייה שבנייתם עלתה מליוני שקלים !!!
 2. בר 25/12/2012 להגיב
  חברים, שכל אחד יבחר לפי צוו ליבו ומצפונו ......אך איפה היו ביבי וחבריו כל השנים ? שכחתם את שרהל'ה אשתו וחיבוקה החם של "ילדי הבייבי- ויזה" שסרבה להחזירם לארצותיהם ??? ומתעקשת עד היום להשאירם כאן!!!! לדעתי הם עכשיו "תופסים טרמפ" על בעיית המסתננים כדי לזכות בנקודות זכות...אז שלא יעבדו עלייכם, עליי בטח שלאו!!!!!!!!!!!
 3. יוקו 26/12/2012 להגיב
  למרות ששרלה' העיפה לי את כל הסעיפים עם ההתנהגות שלה בנושא, אני חייבת לציין שמציפלה' לבני- "אתם העתיד שלנו" (בנאומה בביקור בבית ספר ביאליק-רוגוזין) ומשלי יחימוביץ יחד עם "החברים" שלהן כמו רוני בר און או ברוורמן-יועץ אישי-של-רותם-אילן, אני פוחדת הרבה, הרבה, הרבה יותר...
 4. בר 26/12/2012 להגיב
  ולך יוקו...הסירי דאגה מליבך על פחד ,לא ציפיל'ה ולא שליל'ה "וחבורותיהם"...לי עכשיו לגמרי ברור במי אבחר ..............!
 5. דוד 26/12/2012 להגיב
  איפה היה ראש הממשלה לפני שהבחירות התקרבו? איפה הוא היה שהפשיעה עלתה במאות אחוזים באזורים שהמסתננים רובצים בהם? איפה הוא היה כאשר נשים נאנסו ונאנסות באכזריות ואלימות קשה? ראש הממשלה הבטיח כבר לפני יותר משנה לתושבי דרום ת"א שהנה אוטו טוטו המצב נפתר, עברה למעלה משנה, המסתננים צוחקים בפה מלא על תושבי השכונות, ממשיכים לפתוח עסקים לא חוקיים, ממשיכים להרעיש בשעות לילה מאוחרות בצווחות שלהם בפלאפונים, ממשיכים להשתכר ולהסתממם ב"חמארות" הלא חוקיות שהם פותחים ללא רישיון עסק, ללא רשיון כיבוי אש, ממשיכים לגנוב אופניים/פלאפונים/תיקים/ארנקים/וכל מה שידם נוגעת. אדון ביבי הורה להקים מתקן מעבר זמני בנגב שעלה מילונים והוא עומד ריק בגלל הפחדנות של ראש הממשלה מארגוני שמאל קיצוני וחברם אדון בג"ץ. תושבי השכונות אל תתפתו למילים המתוקות ולשיוך המזויף, הליכוד מנע מעוד מסתננים להגיע אבל כבר שלוש שנים לא עושה מאומה להוציא אותם מהשכונות. הפעם רק עוצמה לישראל או הבית היהודי, שתי המפלגות היחידות שאמרו שהם בעד לטפל במצב בניגוד למפלגות סהרוריות שבעד להשאירם.

פרסם תגובה

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-P

ידידים - סיוע בדרכים

תגובות אחרונות