הפגנת חירום של תושבי שכונות דרום תל אביב הערב (31/12) בעקבות פרסום מקרה האונס הזוועתי

הפגנת חירום של תושבי שכונות דרום תל אביב הערב (31/12) בעקבות פרסום מקרה האונס הזוועתי

הבוקר לאחר שהוסר צו איסור הפרסום, נחשפנו למעשה הזוועה שארע בשבוע שעבר באזור התחנה מרכזית שעה שמסתנן אריתראי אנס בברוטאליות קשישה בת 83 בחצר ביתה במשך מספר שעות. משטרת ישראל נמנעה מלפרסם את המעשה האכזרי והברברי על מנת לשמור על השקט המדומה בשכונות דרום תל אביב, אולם כאמור הבוקר המקרה פורסם באתרי האינטרנט השונים.

כך פורסם בדיווח באתר וואלה:

"אזרח אריתריאה חשוד באונס אכזרי של קשישה בת 83 בחצר ביתה, סמוך לתחנה המרכזית החדשה שבדרום תל אביב – כך הותר היום (שני) לפרסום. לפי החשד, האריתראי אנס את הקשישה במשך שעתיים וחצי. נמצאה התאמה מלאה לכאורה בין ה-DNA של החשוד לבין ממצאים שאותרו על גופה של הקשישה. המשטרה, שבצעד חריג ומעורר ביקורת הוציאה בתחילה צו איסור פרסום גורף על הפרשה, צפויה להגיש נגדו הצהרת תובע בכוונה להגיש כתב אישום בימים הקרובים.

המקרה המזעזע אירע ביום שישי שעבר, לפני כעשרה ימים. מהחקירה עלה כי החשוד המתין בחצר בית ברחוב ארלינגר שבתל אביב. בסביבות השעה עשר בבוקר, כשעברה שם הקשישה הוא הסתער עליה על פי החשד ואנס אותה בצורה אכזרית, תוך שהוא מתעלם מזעקותיה ומתחנוניה.

בסביבות השעה 12 וחצי בצהריים הגיעו כמה מבני משפחתה של האישה לבקרה, והזדעזעו לגלות את החשוד בשעת מעשה. עוד בטרם הספיקו בני המשפחה ההמומים לפעול, נמלט החשוד מהמקום. הקשישה פונתה לבית החולים וולפסון בחולון, כשהיא סובלת מחבלות קשות ומדימומים. משטרת מרחב יפתח של מחוז תל אביב פתחה בחקירת האירוע."

בעקבות המקרה החליטו בשעות האחרונות פעילי וועדי שכונות דרום ת"א, בשיתוף וועד הפעולה של השכונות, המטה להצלת דרום תל אביב ותושבי השכונות לארגן הערב "הפגנת חירום" בזעקה לרשויות המדינה לקבל אחריות על המתרחש בדרום העיר.

כך נכתב בהודעה לעיתונות שהוציאו המארגנים:

מפלצת אנסה אשה בת 83 – מפוצצים את השתיקה! תהלוכת מחאה היום בשש משכונת התקווה.

שכונות נכבשו על ידי מסתננים, החיים הפכו לגיהינום ומדינת ישראל שותקת, המפלגות עוסקות בשטויות, ומטאטאות את איום המסתננים מתחת לשולחן.
אונס אשה בת 83 במשך שלוש שעות, היה צריך לזעזע את המדינה. מוציאים את סדום מדרום תל אביב ומחזירים אותו לאפריקה.

ההתארגנות תתחיל הערב בכינוס חירום בשעה 18:00 ברחוב ההגנה 60 בשכונת התקווה שם בכוונתנו לתכנן את המהלכים הבאים ולהעלות את הנושא לסדר היום.

משכונת התקווה (בנקודת המפגש בין רחובות האצ"ל וההגנה) תצא צעדה שתסתיים בגינת לוינסקי בשכונת נווה שאנן.

צעדה נוספת של תושבי שפירא וקריית שלום תצא במקביל בשעה 18:00 מצומת הרחובות "מסילת ישרים" ו-"חכמי ישראל" לכיוון גינת לוינסקי.

כשאין משטרה כשאין שלטון, רק אנחנו נעצור את האונס הבא.

בואו נגן על הסבתא שלנו, על הילדים שלנו, על הנשים והאחיות ועל השכונות שלנו.

אנחנו קוראים לכל אזרחי מדינת ישראל, להצטרף אלינו הערב למען הדורות הבאים !

הבעיה היא לא רק של דרום תל אביב ומחר היא תצוף גם בערים אחרות במדינה. זו ההזדמנות לבוא ולסייע לתושבי דרום תל אביב בהפגנת הדדיות.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (14 הצבעות, ציון ממוצע: 4.57 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (9)

 1. יוקו 31/12/2012 להגיב
  אני לא יודעת איך להגיד את זה... לא בטוח שמישהו אחר יכול גם כן... עצם הידיעה על האונס האכזרי של אישה בת 83 עושה לי בחילה נוראית פיזית. בלתי נתפס... בלתי נתפס... בלתי נתפס...
 2. יניב 31/12/2012 להגיב
  עוד הפגנת "חירום" קטנטנה ומנומסת שלכם , אם "על זה" תעברו בשתיקה אז באמת "אפשר לסגור את הבסטה", כמו שאני מכיר את ה"הפגנות" שלכם גם מחר המדינה תתעורר כאילו כלום לא קרה, האפריקאים ימשיכו לעבוד כאן, להטריד את הנשים שלכם וכל מני אנשי "זכויות אדם" ימשיכו להאכיל ולשכן אותם אצלכם, בהפגנת "חירום" הזו יש לכם את הכח והתמיכה של רוב אזרחי המדינה, נראה אתכם מנצלים את זה ולא מקרקרים את עצמיכם לדעת כמו תמיד!!!!!!!!!!
  • דוד 31/12/2012 להגיב
   יניב אם אתה גבר בוא להפגנה ועשה את מה שאתה אומר שצריך לעשות... לשבת מול המחשב ולדרבן את תושבי דרום תל אביב לעבור על החוק זו לא חוכמה כזאת גדולה ! אני בכלל חושב שאתה שתול של המשטרה או כלי התקשורת שרוצים לראות אלימות ואז יהרסו סופית את מאבק התושבים... ויתייגו אותם כפורעי חוק גזענים. מי יקח אחריות על צעירים שחייהם יהרסו אחרי שהמשטרה תשים אותם אחרי סוגר ובריח ?! אתה...?
 3. נגה 31/12/2012 להגיב
  ממשלת ישראל : התעוררי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 4. שמוליק 31/12/2012 להגיב
  התקשורת בגדה בתושבי בשכונות. צריך אולי לעורר אותה עם הפגנה רצינית.
 5. אלי 31/12/2012 להגיב
  לפגוע בהם מבינים רק כוח כוח וכוח אחרת לא יעופו מהמדינה זהו עד לכאן ודיי ידוע לכולם - הם לא ייעלמו והארגונים השמלאניים ימשיכו לדחוף לכם אותם בתחת עם כל הבעיות והמחלות למה שתקתם מהתחלה למה???????????????????????????????????????
 6. mir@walla.com 31/12/2012 להגיב
  הפגנה גדולה עצומה מידי שבוע תזכור המעדים והצפתם בכלי התקשורת ותקווה שאוהביי המסתננים ייפגעו על ידם כי רק על הבשר מבינים,,, הגיע זמן לפעול להפגין ולא לשתוק שתיקה ,=, הסכמה
 7. מרכז 31/12/2012 להגיב
  כל הכבוד לתושבי דרום מדינת תל-אביב. אנחנו אתכם במאבקכם על חיים שפוים. במאבקכם על האדישות שסובבת אותנו. אתם השליחים שלנו לעת זו. חיזקו ואימצו!
 8. בר 01/01/2013 להגיב
  יניב "התרנגול קוקוריקו השמיע קול"...תדבר לעניין ! משהו ראה אותך עושה משהו?מפגין למשל? משהו שמע עליך בתקשורת? דבר אחד לזכותך יאמר "לקרקר" אתה אצלנו במקום הראשון...........תודה לך.

פרסם תגובה

rightama

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

Funzing-P

תגובות אחרונות