מייל יוצא דופן שהתקבל אמש במערכת האתר: "וידוי למען תושבי דרום תל אביב בעקבות האונס המחריד"

מייל יוצא דופן שהתקבל אמש במערכת האתר: "וידוי למען תושבי דרום תל אביב בעקבות האונס המחריד"

אמש (שני) בצהרי היום לאחר הדיווחים שפורסמו בכלי התקשרות בעקבות מעשה האונס המחריד של קשישה בידי מסתנן אשר ארע בשכונת נווה שאנן, התקבל במערכת האתר הקהילתי מייל יוצא דופן.

תחת הנושא "וידוי למען תושבי דרום תל אביב בעקבות האונס המחריד" כתב למערכת בחור צעיר שאת שמו המלא נשאיר חסוי במערכת, את הדברים הבאים:

"שלום רב,

שמי ישראל (שם בדוי). שם המשפחה לא משנה. ואבקש לא לפרסם את כתובת המייל שלי. אם אחשף אז רוב הסיכויים שחבריי יחרימו אותי, כי מסתבר שהם לא כל כך בעד "חופש ביטוי" כפי שהם אוהבים לצייר את עצמם.

שנים ישבתי והסתכלתי על מה שקורה עם המסתננים, ואף תמכתי בהצעה להטמיע אותם בחברה הישראלית. יתרה מכך, לרגע האמנתי שכולם גזעניים כלפיהם. ככה התקשורת הביאה אותי לחשוב, ככה ארגוני "זכויות האדם", שהייתי פעיל בחלק מהם, הוליכו אותי שולל.

התקשורת שטפה לי את המוח עם "פליטים" ו"גזענות" והתעלמה בצורה גסה מסבלם של תושבי תל אביב, אילת, אשקלון ואשדוד – או בעגת האליטות – הפריפריה.

רוצים עצה שלי ? רוצים שיתחילו להקשיב לכם ? לנו ? תתחילו לשחק לפי כללי המשחק שלהם. בלי עוד להצטדק. בלי להתמסכן.

תחסמו את הכניסות לאוטובוסים בתחנה המרכזית החדשה. תשתקו את תל-אביב.
תשתקו את איילון. תשתקו את קניון רמת אביב. את הכניסות לירושלים. תשתקו את מערכות העיתונים. תסתערו על משרדי ארגוני זכויות האדם שזרקו את זכויות האדם של אזרחי ישראל לכלבים.
אל תשחקו בשכונה… גם ככה לתקשורת ולמשטרה לא אכפת מהשכונות. רוצים שיקשיבו לכם ? תתחילו לשחק את המשחק במגרש שלהם, אותם אלו שסימאו אנשים כמוני מהתופעה ההולכת וגוברת.

ליבי איתכם,
חזק ואמץ, ומקווה שהמצב ישתפר,

ישראל (שם בדוי)"

הנהלת האתר הקהילתי החליטה לפרסם פניה יוצאת דופן זו מתוך הנחה שכותב הפניה רצה להעביר באמצעותה מסר אמיתי וכנה לציבור הגולשים ולתושבי השכונות.

ויכוח בין פעילת שמאל לתושבי השכונה בהפגנה בגינת לוינסקי (ארכיון)

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (8 הצבעות, ציון ממוצע: 4.88 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (5)

 1. נגה 01/01/2013 להגיב
  נראה לי שהבחור צודק... כי כל שאר הדבר כבר נוסו, ושום דבר לא עזר, לא הפגנות, לא מכתבים, לא פניות דרך הפייסבוק. פשוט כלום !!! נראה לי שישראל הזה ממש צודק !
 2. יניב 02/01/2013 להגיב
  מצאת מי ש"ישחק את המשחק" רק להיות בהפגנות ה"חירום" ה"המוניות" שלהם זה בזיון בפני עצמו, "הפגנת חירום" לפחות אל תתבזו, אין מי שישחק את המשחק, כולם עייפים , לאף אחד לא אכפת, תלו דגלים לבנים בחזית ביתכם וזהו....
 3. יניב 05/01/2013 להגיב
  הממשלה רוצה את הארורים מאפריקה את הסרטן הגרורותי הזה היא הממשלה,עוד רוצה לחלק בין הערים,,,,,,,,,,,,,, כדיי שאיפה שתלכו,לדואר הם יהיו בבנק הם יהיו בטיפת חלב הם יהיו בקופות חולים הם יהיו בבתי חולים הם יהיו בבתי ספר בגנים הם יהיו ואתם התושבים תימחקו ותיאנסו ותשדוו ותברחו מהמדינה רק בגלל שהממשלה רוצה אותם ואין כוונה לסלקם המדינה היא זמנית ובקרוב תהייה מוסלמית ואתם בשתיקתיכם אשמים תושב שיודע מבפנים מהקורה
 4. הלנה 05/01/2013 להגיב
  מה חיכיתם למייל של עוזר לצוררים כדיי להתעורר ??????????? כל מי שרוצה את הצוררים מאפריקה,ואת הגרורות שלהם מוזמן לטוס לאפריקה ושם לעזור להם נראה את המתרפסים האשכנזיים שהוריהם/סביהם הושמדו בשואה מביאים עליכם שוב את אותם צוררים בצבע אחר כך זה יהיה אם לא תקומו
 5. דניאל 11/07/2013 להגיב
  תושבי דרום ת"א לא יתעוררו. הם רק ימשיכו להתבכיין ולהתמסכן מתוך שנתם.

פרסם תגובה

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-Fl

Funzing-I

תגובות אחרונות