בחודש דצמבר 2012 נרשמו 36 מסתננים מגבול מצרים; הסתיימה בניית גדר הגבול

בחודש דצמבר 2012 נרשמו 36 מסתננים מגבול מצרים; הסתיימה בניית גדר הגבול

בסיכום חודש דצמבר חצו 36 מסתנני עבודה בלתי חוקיים את הגבול ממצרים לישראל. כולם נעצרו ואף אחד מהם לא הגיע לערי ישראל. בנוסף בשבוע שעבר לא היה מסתנן אחד שחצה את הגבול וזאת לראשונה מאז שנת 2006.

בסיכום שנת 2012 יצאו מישראל 9207 שוהים בלתי חוקיים, מהם 3920 מאפריקה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו: "הצלחנו לבלום את תופעת ההסתננות הבלתי חוקית. אחרי שרק השנה היו חודשים שמידי חודש אלפי מסתננים חצו את הגבול והגיעו לערי ישראל, כבר כמה חודשים שאף מסתנן לא מגיע לאילת, באר-שבע, תל-אביב ולאף יישוב בישראל. במקביל אנחנו נמצאים בעיצומו של תהליך החזרת מסתננים לארצות מוצאם עליו מופקד חגי הדס, בשיתוף עם רשות ההגירה והאוכלוסין שעושה את עבודתה בצורה מקצועית ואנושית. מידי חודש כבר יוצאים מכאן מאות מסתננים לארצות מוצאם ובהמשך ייצאו אלפים בכל חודש עד שעשרות האלפים שנמצאים פה בניגוד לחוק ישובו לארצות מוצאם".

בתוך כך, הסתיימה השבוע בניית הקטע האחרון בגדר שאורכה 227 ק"מ, ואשר כוללת אמצעים משוכללים. עלות הפרויקט, שעשוי להיות מועתק גם לגבול ירדן, 1.4 מיליארד שקל. בהמשך: גדר גם באילת

גורם בכיר בצה"ל אישר בתחילת השבוע כי הושלמה בניית גדר המערכת לאורך גבול מצרים – אשר נמתחת לאורך 227 ק"מ. בהמשך יוקמו במסגרת שלב ב’ של התוכנית גם מספר ק"מ של גדר בסביבות העיר אילת. החלטת הממשלה בנושא התקבלה ב-2010 והגדר נבנתה בתוך שנתיים מאומצות.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (8 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (1)

  1. אליהו הנביא 03/01/2013 להגיב
    הגיע הזמן שהגרף האמיתי יהיה כך O מסתננים כולם כולל כולם, החוצה ממדינת ישראל גברים , נשים, ילדים, החוצה בלי תירוצים הם עולים מיליארדים למדינה הקייטנת אפריקה שגבתה מחיר נוראי מהתושבים תיגמר ובקרוב, כל הזרים כולל אסייה ופלפינים, וכל הלא חוקיים שמתחת לרדאר מתפננים בדירות יוקרה אוכלים, שותים ומקבלים הון ומתרבים על חשבונינו,,,, כולם החוצה ומייד!!!!!!!!!!

פרסם תגובה

rightama

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

ידידים - סיוע בדרכים

תגובות אחרונות