סערה באולפן ערב חדש: מאי גולן נציגת תושבי דרום תל אביב מול שולה קשת מתנועת "אחותי"

סערה באולפן ערב חדש: מאי גולן נציגת תושבי דרום תל אביב מול שולה קשת מתנועת "אחותי"

אונס הקשישה ומצב השכונות בדרום תל אביב מצית סערה באולפן: מאי גולן, תושבת שכונת נווה שאנן ונציגת תושבי דרום תל אביב מול שולה קשת, מנכ"לית תנועת "אחותי" בויכוח סוער ביותר בנושא המסתננים האפריקאים, ניצב בדימוס דוד צור מנסה להציע פתרונות.

במהלך הויכוח הטיחה מאי גולן בשולה קשת את השאלה: "מי מממן אותך ?" בתגובה בחרה קשת לענות באותה המטבע ולהתחמק מלהשיב עניינית.

האתר הקהילתי של שכונות דרום תל אביב בדק ומצא כי תנועת "אחותי" הינה ארגון שככל הנראה הוקם ונתמך בסיוע "הקרן החדשה לישראל".

כך זה נראה באתר הקרן החדשה לישראל (לחצו כאן להגיע לדף האינטרנט):

"תמונה שווה אלף מילים"

רשימת התורמים מאתר התנועה

וכך זה נראה באתר תנועת "אחותי" בכתבה המתייחסת לביקורה של זהבה גלאון בחוג בית אצל קשת:

כל המוסיף גורע…

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (12 הצבעות, ציון ממוצע: 4.50 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (11)

 1. יניב 02/01/2013 להגיב
  בלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלה ועוד...בלהבלהבלהבלה , מה עם מעשים? איך זה שקומץ קטנטן מנהל לכם את החיים? אתם וה"הפגנות חירום שלכם" מעוררי גיחוך, אולי תתחילו בזה שתפגינו בלי בושה את חוסר רצונכם בהם בחיי היום יום? ברחוב, באוטובוס וכו , איך זה שעד עכשיו אף אחד מתושבי דרום תל אביב בדק אם "אפשר" לעשות "על האש" בגינת לוינסקי? אולי תנסו את זה כקבוצה גדולה? האפריקאים ירשו לכם? העירייה תרשה לכם לא להפריע את מנוחת ה"אורחים"?......אולי תנסו לבצע פעילות גדולה בגינת לוינסקי כנגד "מרק לוינסקי"ואז תכה בכם המציאות, הגינה הזו שלהם, אתם אמנם משלמים על הגינה הזו, אבל פראיירים הרי לא מתים
 2. עמית מורנו 02/01/2013 להגיב
  ישר כוח מאי גולן!! הקרן וגרורותיה הם הסרטן שקורע אותנו מבפנים. מאבק משפטי בקרן עצמה וניטרול טוטלי של המחלה הזו יוביל לפתרון רוב בעיותינו.
 3. דני 02/01/2013 להגיב
  למרות שמבין הדיעות שבריאיון אני בהחלט מזדהה איתך, מאי, אבל אני פשוט לא מבין את הצורה בה את מנהלת שיחה. ברור שהדברים נוגעים לך ומכאיבים לך מאד, ואת מתמודדת עם המשמעות שלהם כל הזמן, את חייבת ללמוד איך לנהל דיון. דווקא בתור מי שמסכים איתך, אני חייב להגיד שבסופו של הדיון הזה אני מרגיש פחות קרוב להזדהות איתך. אפשר לנהל את הדיון ולהעביר את הביקורת החריפה (והמוצדקת!) על העיריה, המשטרה, הממשלה, על תנועות הקרן החדשה ועל אנשים (או נשים) שלמעשה מזדהים עם מסתננים אשר הופכים את חייהם של יהודים וישראלים לגיהינום. אבל צריך לעשות זאת בצורה מכובדת, ואפילו מכבדת (לצורך הדיון לפחות). דיון שמתנהל בצורה כזו משחק לידיהם של עיתונאים ואנשי שמאל שמנסים לצייר ולתאר את אנשי הימין כחסרי תרבות. חבל...
  • אשה אחת עצבנית 03/01/2013 להגיב
   מאי חייבת לקבל תדרוך איך לדבר בראיון כזה ממקצוען ! מאי היא דוברת רהוטה, ראויה ואותנטית מהשטח אבל זה מתמוסס כאשר היא מתפרצת.
 4. חנה 03/01/2013 להגיב
  ארגון "אחותי" איננו היחיד הפועל כאן במימון הקרן לישראל החדשה. ארגון נוסף במימון הקרן: "הפרדס" - עמותה לפיתוח קהילתי בשכונות דרום ת-א - פועל בשכונת שפירא ובקרית שלום.
  • חנה 03/01/2013 להגיב
   "בינה" - הישיבה החילונית בפינת לוינסקי ויסוד המעלה - גם היא נתמכת ע"י הקרן לישראל החדשה.
 5. בר 03/01/2013 להגיב
  להיפך, אני דווקא כן בתכנית מזדהה עם תגובתה של מאי גולן..כי כשאתה עומד מול הנגע הנ"ל וכפי שגב' רגב אמרה בזמנו ...סרטן ההולך ומתפשט, וכגון הנ"ל הנעזרים ע"י "גורמים" שונים עוכרי ישראל המנסים להראות בתקשורת חסידים תמימים וצדיקי- הדור .... אז מולם "מתנהלים בנימוס"? עאלק .....עלינו להלחם ! ובמלחמה כמו במלחמה -נגמרה השאננות! לא ניתן יותר להיות שלוויים ורגועים כי את "הסרטן וגרורותיו" צריך לתקוף חזק ובעוצמה...והמבין יבין.....למאי שאפו...........
 6. רמי 03/01/2013 להגיב
  מעניין, שאירגון "אחותי", משווה את המיזרחיות לערביות ולמסתננות. נראה שמנסים לעשות דה לגיטימציה למיזרחים. למה, בגלל שהם בוחרים ימין?
 7. רמי 03/01/2013 להגיב
  מאי בסדר גמור. צריך להיות אגרסיבי עם אנשים צבועים כמו הגברת קשת. כשהיא קיבלה זכות דיבור, היא גמגמה ולא ידעה איך להציג את השקרים שלה, וזה בגלל שמאי בלמה לה את הטקטיקה.
 8. בר 04/01/2013 להגיב
  הידעתם מי ממן את "מרק לוינסקי" המהולל? זו עמותת "לשובע" שאיך לאו? פתחה לפני שנים אחדות את מיקומה בבית הכנסת השכונתי..וזאת למרות התנגדות עזה של התושבים. אך איך לאו? בברכתו של ראש העיר..על רכבם הצהוב נכתב איך לאו?ברייש- גליי ",היחידה מופעלת ע"י מתנדבים מעובדי בנק הפועלים...(כסף כסף) קסלמן וקסלמן רואי חשבון (כסף כסף) וותיקי אל על ( ועוד כסף ) וידידים .....................הכסף מדבר!!!!!!!!!!!!!!!
 9. חני ראובן 05/01/2013 להגיב
  שולה קשת הזאת צריכה לקנות מראה ולראות איך היא ניראת, רק מסתננים שאונסים אשה בת 85 יכולים להסתכל על אשה כמוה, לכן היא נלחמת עליהם בצורה כזאת..... היא כועסת מפני שהם מעדיפים זקנה בת 85 על פניה המזעזעות,...........

פרסם תגובה

rightama

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

MyTama38

מדור חוק ומשפט

תגובות אחרונות