עיריית תל אביב יפו מציגה: "קיר בעיר" – אמנות על הדרך

עיריית תל אביב יפו מציגה: "קיר בעיר" – אמנות על הדרך

ביוזמת המחלקה לאמנויות של עיריית תל-אביב-יפו, יהפוך הקיר הדרומי של בניין העירייה, זה הפונה לכיכר רבין, למקום להצגת אמנות.

הקיר, שאורכו 40 מטר של חלונות זכוכית אטומה, במפלס הרחוב, מתחת לגשר המוביל מרחוב אבן גבירול לכיוון שדרות בן גוריון, מסתיר מאחוריו כמה ממשרדי העירייה, יהווה מצע לתצוגת עבודות אמנות שיותאמו ויעוצבו במיוחד למקום זה.

פרויקט אמנות זה יוחלף פעמים אחדות בשנה.

הפרויקט הראשון יושק בתחילת ינואר 2013. האמן יאיר גרבוז, נבחר להיות הראשון שיציג את סדרת העבודות אמנות ישראלית איחוד / אמנות ישראלית מאוחד. סדרת עבודות זו שנערכה והותאמה למקום התצוגה הנוכחי, הינה מחווה לאמני ישראל, אמנים ידועים, חלק מהקנון הישראלי, אך גם כאלה שהודרו ממנו: ראובן רובין, יוסף זריצקי, אברהם נתון, יוחנן סימון, שלום סבא, משה קופרמן, אברהם אופק, דן גלברט ועוד. בסדרה זו מעתיק האמן, ממציא ציורים, מנכס סגנון של אמן זה או אחר ומשלב סצנות מתוך אמנות אירופאית. הסדרה בכללותה מבקשת לבחון את האופן שבו נכתבת ההיסטוריה שלה, כמו גם לעורר מחשבות על זיכרון היסטורי.

האמן השני בפרויקט הוא גל וינשטיין, שיציג עבודת קיר חדשה המתייחסת למקום ולהיסטוריה שלו.

המחלקה לאמנויות מבקשת ליצור במקום זה מרחב תצוגה דינמי.

אמנים המעוניינים להגיש הצעה המתאימה למקום, מוזמנים לפנות למחלקה לאמנויות בטלפון 03-7240871, בימים א’-ה’, בשעות 9:00 – 16:00.

המידע והתמונה באדיבות אתר העירייה.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (3 הצבעות, ציון ממוצע: 4.33 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (1)

  1. חיים פנחסוב 07/01/2013 להגיב
    מציע לעשות את תערוכת הגיהנום של דרום תל-הביב,,,,,, לצלם את פרצופיי המסתנים,הקנאים,מבטי הזימה והרצח,,,,,,בעניים, לצלם את הסחר בסמים בדרום תל-הביב,שנעשה ע"י,מסתננים לצלם את המעשיי שוד,שנעשים על ידי מסתננים לצלם את מעשיי האונס המכות הברטאליות,,,, לצלם את המזרקים הזרוקים מתחת לבנייני מגורים בדרום סדום תל-הביב,,,,,, לצלם את ההשתכרות של המסתננים מתחת לחלונות וחדריי שינה של תינוקות וזקנים חולים,והשבירת בקבוקים,ושחיטת הכבשים בפתחיי בתיים ,של משלמי מיסים ישראלים,,,, ולקינוח לתוספת לצלם את גושיי הצואה העצומים שהם מטילים בכל פתח בנייני,מגורים,ואת הסירחון לתוספת ארומה,,,,,,,,,,, לצלם את הגנים ובתי הספר שמתפקעים לעייפה,ממסתננים לא חוקיים,,,,,, לצלם את טיפות החלב,שמלאות מסתתנות שמתרבות בכמויות בתי החולים המרפאות המלאים מהם לצלם את הקופות של המדינה שמתרוקנות ממילארדים של דולרים שהכל הולך לשווא על פולשים מאפריקה,,,,,במקום על עניי עירנו,,, ולהעלות הכל הכל על קיר עיריית תל-הביב,,,,,, ולתפארת מדינת ישראל,,,,,,,,,,,,

פרסם תגובה

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

Funzing-I

תגובות אחרונות