"המדיניות שלהם – החיים של כולנו!" בואו לשמוע מה למועמדים לכנסת יש לומר על השפעת ההגירה הבלתי חוקית על מצב השכונות

"המדיניות שלהם – החיים של כולנו!" בואו לשמוע מה למועמדים לכנסת יש לומר על השפעת ההגירה הבלתי חוקית על מצב השכונות

יוזמה מיוחדת של "המרכז למדיניות הגירה ישראלית", יחד עם "האתר הקהילתי של שכונות דרום תל אביב" ובשיתוף "וועד הפעולה של דרום תל אביב" הובילה לכנס ראשון מסוגו שיערך ביום ראשון הקרוב (13/1) בדרום תל אביב ובמרכזו פאנל בהשתתפות נציגי מפלגות שידון בנושא האג’נדה שלהם ביחס למצב השכונות וביחס ליתר ההשלכות של ההגירה לישראל.

הכנס יתקיים ביום ראשון הקרוב – 13/1/13 בשעה 19:00, בתאטרון קרוסל ברחוב הרכבת 22, תל אביב.

הכניסה ללא תשלום, אך יש להירשם מראש בנייד: 052-6695097.

מספר המקומות מוגבל !

לדף הארוע ברשת החברתית – לחצו כאן.

לחצו כאן – לכתבה הבלעדית: "תגובתם הרשמית של המפלגות בנוגע לבעיית המסתננים כמענה לפניה המיוחדת של האתר הקהילתי".

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (9 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (4)

 1. יוקו 10/01/2013 להגיב
  משה מזרחי?! טוב, הוא מאוד מאפיין את מפלגת העבודה. כגון, את מר ברוורמן, את שלי יחימוביץ ושאר "האבירים למען זכויות של הפליטים המסכנים" וכל השב"חים במדינת ישראל. הוא זה שהרכיב הצעת חוק לקליטה מסודרת של הפליטים בצעקות על "חוב מוסרי של עם ישראל" - משום מה גם כלפי מהגרי עבודה (כך צויין בהצעתו). כמובן עם ירידה על הממשלה בדרך ועם התחייבות לקלוט מכסה של 2,000 פליטים כל שנה במדינתינו. כמובן שהוא שר שירים שכל שאר המסתננים יועברו "איכשהו" בהסדרים "כלשהם" למקום אחר. רק בעיה אחת קטנה: זאת בדיוק החוקה הקיימת באירופה. החוק הזה במידה ויעבור יהפוך את מדינת ישראל למדינת הגירה פתוחה עם התחייבות לאזרח 2,000 נתינים זרים מכל העולם כל שנה. הוא גם שוכח לספר לנו כמה יעלו כל התנאים הסוציאליים שאנו מתחייב לספק להם במידה מלאה. הוא גם "שכח" לספר לנו על סעיף קטנצ'יק כזה כמו "איחוד משפחות" שמכפיל מספר של 2,000 איש לשנה לפחות!!! פי 7 - ובמקרים רבים אף יותר. קרי, קליטת בפועל של 14,000 "פליטים" מהעולם השלישי" שמחים ועליזים. הוא גם שכח לספר מה שרואים כל יום תושבי דרום תל אביב אצל מסתננים שלא מתווספים להם עכשיו חברים מעבר לגבול - כמות החתונות/הריונות ולידות שאפילו מנכ"ל איכלוב מתחיל לצעוק "הצילו" לגביהם. הבנתם? תמשיכו להכפיל. ועוד פרט קטן-קטן-קטן-קטן ביותר - ברוב המוחלט של המקרים שלא יוכרו כזכאים למעמד פליט או הגנה כלשהי לא נוכל לגרש אותם מכאן. כי יש בתי משפט. כי יש בג"ץ. כי יש זכויות אדם, כמובן. כי מערכת האכיפה במדינה דמוקרטית אינה מסוגלת להתמודד עם התופעה. וזה בדיוק מה שקורה עכשיו באירופה. אז גם נאזרח כל שנה באופן חוקי לחלוטין עשרות אלפים (בלי הגזמה בכלל) נתינים זרים וגם ניתקע עם כל אותם שב"חים בדיוק כמו היום. חגיגה אחד גדולה. וסתם לידיעתו של מר מזרחי - אם בכלל ניתן להגיע להסדרים "בינלאומיים" להעברת מסתננים וכדומה אז אפשר לעשות זאת גם ללא הצעת החוק ההרסנית והמטומטמת שלו. רק לידיעתו - כל המדינות שמצבם יחסית טוב לעומת השכנים נמצאות באותה הצפה ע"י מהגרים בלתי חוקיים משלהם, אפילו קניה ודרום אפריקה. כך שמר משה יחד עם שלי יכול להמשיך לחלום את החלומות שלו אצלו במיטה על זה ש"האו"ם הגדול" יעזור לנו בעניין.
 2. בר 11/01/2013 להגיב
  והפעם מה חדש תחת השמש?... תמיד לפני הבחירות כולם מבטיחים לכולם ומשמיעים לכולם ובמיוחד לקהל הבוחרים המיועד של המפלגות את מה שהבוחר הפוטנציאלי שלהם רוצה לשמוע ..אז מה דעתכם אוליי הפעם לדרוש בנושאי המסתננים את התחייבותם רשומה בכתב- ברור על מסמך ...כולל חתימות ואוליי גם זה יתן משהו?? (ותחשבו על זה...)
 3. נבון 11/01/2013 להגיב
  חייבים להביא לצדק חברתי אמיתי ולפתור מיד את בעיית עשרות אלפי המסתננים , ששינו ביום אחד את מרקם החיים הדמוגרפי , החברתי והכלכלי של מאות אלפי אזרחי מדינה נאמנים , בהם כאלה שהקימו את המדינה רובם ככולם מהשכבות החלשות בעם ישראל.
 4. יניב 12/01/2013 להגיב
  ועוד הפעם בלהבלהבלהבלהבלהבלהבלה ברברת ברברת ברברת ברברת,הבטחות הבטחות הבטחות ואתם שואלים את עצמכם למה אף אחד לא מתייחס אליכם ברצינות, תעברו למעשים יא חבורה של אנשים כנועים וטיפשים,את שלב זיוני השכל מיציתם מזמן.. מגיע לכם!!!!!!!!!!!!

פרסם תגובה

Funzing-I

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

MyTama38

Funzing-P

תגובות אחרונות