בני יהודה לאן? / טור דעה מאת ליאור שרעבי

בני יהודה לאן? / טור דעה מאת ליאור שרעבי

הכתומים מהשכונה הולכים לאיבוד ואף אחד לא עוצר את כדור השלג שרק הולך וגדל.

בני יהודה הקבוצה שהגיעה בארבע השנים האחרונות לאירופה גם בעונות שמכבי ת"א ומכבי חיפה לא עשו זאת אנחנו היינו עם ידנו על העליונה וכל זה בזכות התנהלות מצויינת של המנכ"ל משה דמאיו בבחירת המאמנים (לוזון ואבוקסיס) בבחירת השחקנים (גל כהן, אנדלובו) הוא ידע שאם בני יהודה רוצה לרוץ עד הסוף היא צריכה מאמן צעיר שילהיב את הקבוצה וכך הוא נהג, אבל השנה זה סיפור שונה לגמרי לאחר שקשטן הזקן חתם בקבוצה דמאיו הבטיח שהקבוצה תעשה קפיצת מדרגה מהעונה שעברה ותהווה גורם חזק במאבק על המקומות הראשונים אך דיבורים לחוד ומעשים לחוד.

הקבוצה שבד"כ פותחת את העונה רע מאוד ובסיבוב השני מתעוררת פתחה את העונה בצורה סבירה ובינונית ובסיבוב השני נעלמה לגמרי משהו שקשה להסביר הקבוצה נראית כבויה ללא שמחת החיים שכ"כ אפיינה את הקבוצה  לאורך השנים.

בקיצור בני יהודה נראית רע ואף אחד לא עושה משהו בכדי לעצור את כדור השלג הזה לא דמאיו לא קשטן ולצערי גם לא השחקנים שנראים כאילו לא אכפת להם מהמועדון , מהאוהדים ולא מאף אחד!

אתמול החתימה הקבוצה את הקשר הצעיר של מכבי ת"א רפי דהן החתמה שעוררה לא מעט כעס בקרב אוהדי בני יהודה שטענו כי ההחתמה הזו מיותרת ותגרום לירידה משמעותית בכמות הדקות של שחקן הבית סתיו פיניש שקיבל את ההזדמנות לפתוח בהרכב לפני מספר מחזורים ולקח אותה בשתי רגליים ומאז הוא פותח בהרכב ובכל המשחקים משלים 90 דקות ומציג יכולת מעולה.

בשבת אנחנו יוצאים למשחק חוץ אולי הכי קשה בליגה בטדי מול בית"ר ירושלים המצויינת שרק אתמול ניצחה את הפועל ת"א בבלומפילד ונכנסה למאבק האליפות ולעיני יותר מ-10,000 בית"רים לוהטים ביציעים בני יהודה יודעת שהיא חייבת לנצח על אף שלא ניצחה משחק חוץ מתחילת העונה היא יודעת שהיא חייבת לעשות את זה!

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (2 הצבעות, ציון ממוצע: 4.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-F1

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

MyTama38

MyTama38

תגובות אחרונות