פורסמה רשימת מופעי המוזיקה והסטנד-אפ של תאטרון קרוסל לחודש הקרוב

פורסמה רשימת מופעי המוזיקה והסטנד-אפ של תאטרון קרוסל לחודש הקרוב

‘תאטרון – קרוסל’ פרסם רשימת הופעות מוזיקה, בידור ותיאטרון לחודש הקרוב.

שחר כהן במופע "פה לאחרים". אורחים: טל איפרגן, מיטל טרבלסי ואשר רייך

"פה לאחרים", אלבום הבכורה של שחר משלב רוק, שירה ואמירה חברתית. הטקסטים קיבלו פרשנות בלחנים שלו והופקו ע"י דודי לוי, שילוב של רוק, מוזיקה אתנית, אלקטרונית ועוד. מופיע עם שירי הדיסק ונוספים, בליווי הרכב מעולה!

בשישי, ה25/1 יגיע לתיאטרון קרוסל ויארח את המשוררת טל איפרגן לביצועי "Spoken Word" תיאטרליים, הזמרת מיטל טרבלסי והמשורר אשר רייך.

"הרכב רוק מצוין בהנהגת שחר כהן… קניתי דיסק של ההרכב ובו שמחתי לגלות ביצועים נפלאים לשירים מאת דוד אבידן ואשר רייך"
"לאיפרגן יש איכויות בימה: הופעה נאה, קול צלול ובהיר ויכולות משחק בלתי מבוטלות. אך מה שבעיקר הופך את האירוע הזה לתענוג אמנותי הם השירים"
אילן ברקוביץ’ עיתון "הארץ"

שחר כהן: שירה, גיטרה אקוסטית וחשמלית | דני ג’ייקובס: תופים |
אורי פינדק : בס

תיאטרון קרוסל, הרכבת 22 ת"א

שישי 25.1.13 בשעה 21:00

מחיר: 35-50 ש"ח

טריפ – מופע על המציאות ומעבר

"מופע סטנד-אפ מרענן, עוקצני, בלי בושה… רודי מחדד את הנושאים עד לקצה גבול היכולת. אין לו מוסרות, והוא מעיף אותנו לשמיים עם הגדרותיו, וחופש הביטוי שלו… זה סוד קסמו, הנשען על יכולתו השכלית המבריקה, עושר הבעותיו, וחופשיות ביטויו הבלתי אמצעית, חסרת הגבולות והנוגעת בכל אחד. לא להחמיץ!" (news1)

"אתמול הייתי בהופעת סטנד אפ של רודי סעדה. הגעתי לדיזינגוף 75, ירדתי במדרגות, נכנסתי למקום קטנטן וחשוך, שתיתי בירה, התיישבתי וחיכיתי. כשרודי עלה לבמה לא הייתי יותר בדיזינגוף. למעשה לא הייתי יותר בתל אביב. או בישראל. הוא העיף אותי (ואת הקהל) לקיבינימט! תצוגת סטנד אפ כזאת רואים רק בחו״ל, שם סטנדאפיסטים לא מפחדים לומר את האמת. רודי קרע אותנו, שיחק איתנו, גרם לנו לייבב מצחוק ותוך כדי כל זה, באורח פלא, הצליח גם להיות נוגע ללב. חפשו אותו, אני ממליץ בחום." (רועי אדר מפרגן בפייסבוק)

תיאטרון קרוסל תל אביב – רחוב הרכבת 22

תאריך: 30/01/13

שעה 22:00

מחיר: 50 ש"ח

רפפורט לייב – כוכבי סדרת האנימציה על במה אחת

"רפפורט" היא סדרת אנימציה חדשה מבית היוצר של ניר מולד ("צלילי המוסאקה", "שלפוחיות", "גוגי ומגוגי" ועוד), העוסקת בפסיכולוג המותש רפפורט (צחי זמיר) ושלל מטופליו השרוטים, המגולמים ע"י מקבץ נדיר של סטנדאפיסטים שרוטים: שמעון ראיצ’יק, גיא (בוב) זאבי, ניר מולד ומיכל קירזון, לצד אושיות במה כמו משה פרסטר ואורנה כץ. כמו "בטיפול", רק מצחיק. ומצוייר.

הסדרה עלתה לרשת באוקטובר האחרון והפכה להצלחה בזכות ההומור המטורף והאניציה החתרנית. ניתן לצפות בה ביוטיוב ובערוץ "רפפורט" באתר FLIX.

לאחר שהועלו לרשת שלושת הפרקים הראשונים, החליטו יוצריה להעלות מדי חודש ערב רפפורט LIVE, בו יציגו חומרים שישולבו בפרקים הבאים. חשוב להם לציין שכל ההכנסות מהמופע יממנו את הפרק הבא של "רפפורט", אז זה הזמן לשנס מותניים- או כל איבר אחר שבא לכם לשנס- ולבוא לתיאטרון "קרוסל" ב31.1.2013 בשעה 21:30, כדי לצפות בארבעה אנשים מעורערים למדי, שוטחים את הגיגי ליבם המוזרים.

תיאטרון קרוסל תל אביב – רחוב הרכבת 22

תאריך: 31/01/13

שעה 21:30

מחיר: 50 ש"ח

לא קשור לכלום – המופע של יוני פאנצ’צ’אתזה

האם אתם אלרגים לסטנד אפ?! מכירים את זה שנמאס לכם לשמוע "מכירים את זה?", כשכולם בוכים מצחוק, אתם בוכים באמת? סטנדאפיסט טוב הוא סטנדאפיסט מת?

—כול התשובות נכונות?…

זה הזמן ל….."לא קשור לכלום"- מופע הנונסנס של:  יוני פאנצ’ץ’ את זה! הבן אדם ששינה את פני הסטנד אפ הישראלי!  (רק לא בטוח שלטובה)

יוני משלב  במופע  פאנצ’ים דלוחים, חיקויים גרועים ואירוח של  "סטנדאפיסטים" לא פחות גרועים ממנו תהנו.

מופע פותח – אמיר לזרוביץ’

תיאטרון קרוסל תל אביב – רחוב הרכבת 22

תאריכים: 02/02/13 , 20/2/13

שעה 21:00

מחיר: 40 ש"ח

התיאולוגיה של הקרמבו – סטנד אפ אתאיסטי

אני לא רואה את אלוהים, אבל אני יודע שהוא שם. ואיך אני יודע את זה? כי אני כזה חכם. ואני לא חכם בזכות עצמי.

אני חכם כי איש חכם אמר לי שיש אלוהים, והוא היה ממש חכם, כי ככה זה כשאתה בן שלוש. כולם יותר חכמים ממך.

אנחנו לא מאמינים באלוהים כי יש מאחורי זה היגיון, או כי הוא אי פעם עזר לנו במשהו, ואפילו לא כי האמונה עצמה עוזרת. אנחנו מאמינים כי מישהו מרוויח מזה. כי מאחורי כל ציווי אלוהי יש אינטרס אנושי לשליטה, לכוח או לכסף. בתיאולוגיה של הקרמבו נגלה שאמונה באלוהים טובה בדיוק כמו אמונה בממתק עונתי. היא טובה לבעל המניות בלבד

המופע שנכתב בהשראת הספר "האשליה הגדולה של הדת" מאת ריצ’ארד דוקינס, הוא מופע מחטיא וחוטא השם לעצמו למטרה ללעוג, לקלס, להעליב ולטמא את כל הדתות באשר הם במופע תגלו את כל האמת על הדת, ואם לא, אז תלכו לגיהנום.

תיאטרון קרוסל תל אביב – רחוב הרכבת 22

תאריך: 07/02/13

שעה 22:00

מחיר: 40 ש"ח

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (3 הצבעות, ציון ממוצע: 4.67 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-W

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-I

Funzing-P

תגובות אחרונות