בחודש ינואר 2013 נרשמו 10 מסתננים מגבול מצרים

בחודש ינואר 2013 נרשמו 10 מסתננים מגבול מצרים

בחודש ינואר 2013 נקלטו ברשות האוכלוסין וההגירה עשרה מסתננים מגבול מצרים.

בחודש ינואר 2013 חצו את הגבול 10 מסתננים, לעומת 2295 בתקופה המקבילה אשתקד, זאת הודות לפעולות הממשלה למאבק בתופעת מסתנני העבודה הבלתי חוקיים.

מאז חודש יוני 2012 מועברים כל המסתננים שמגיעים למתקני שהייה בדרום ואף לא מסתנן אחד הגיע לערי ישראל.

בחודשים האחרונים ננקטו, בהובלת שר הפנים, אלי ישי, צעדים משמעותיים להרתעת המסתננים מהגעה לישראל וביניהם: הוחל החוק למניעת מסתננים על כל מי שנכנס בניגוד לחוק דרך גבול מצרים ובמקביל, מתבצעות פעולות אכיפה אינטנסיביות על שוהים בלתי חוקיים, הן על ידי עידוד לעזיבה מרצון והן על ידי הרחקות.

השר אלי ישי הביע סיפוק מהנתונים: "מספר המסתננים הנמוך הנו תוצאה של מאבק בלתי מתפשר וממוקד מטרה בזמן מועט שכלל: בניית מתקני השהייה, סיום בניית הגדר והעברת החוק למניעת הסתננות. תם אך לא נשלם- כולי תקווה להשלים המשימה אליה יצאתי ולאחר עצירת הזרם, לפעול ביתר שאת להוצאת המסתננים שנכנסו ברבות השנים ומהווים איום על המפעל הציוני".

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (5 הצבעות, ציון ממוצע: 4.80 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (2)

  1. ריקי גורגי 31/01/2013 להגיב
    מתי תתחילו לפנות את "המתיישבים החדשים" שהחדרתם לארץ בגניבה. הם כבר מספיק מבוססים, עד שלא תוכלו כבר להוציאם. חסר רק גיור קצרצר ע"י שר הפנים הדגול, ויש לכם עוד עם שיתמוך רק בש"ס. אני מאוד מקווה שלא תהיה שר הפנים בממשלה הבאה, כי רק פישלת, ולא מילאת את תפקידך כראוי למדינה יהודית. בעוד כמה שנים הם כבר יהיה הרבה יותר מאיתנו ומדינת היהודים תהפוך למדינה מוסלמית מאפריקה, והכל תודות לך ולראש ממשלה רשלן.
    • חנה 02/02/2013 להגיב
      את צודקת ריקי, מיום ליום הם מתבססים פה יותר ויותר. המספרים המזעזעים של המסתננים מאפריקה, שפורסמו מדי חודש, היפסיקו להדהד בכלי התקשורת ולעורר תרעומת בציבור והממשלה נחה על זרי הדפנה של עצירת ההסתננות. באופן פרדוכסאלי, עצירת ההסתננות פועלת לטובת המסתננים שכבר נמצאים פה, הנושא ירד כליל מסדר היום ונוכח הרפיסות של הממשלה, מערכת המשפט ומערכת האכיפה, הם כבר מבינים שנוצר פה וואקום שבתוכו עתידם כאן מובטח.

פרסם תגובה


ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-F1

Funzing-W

תגובות אחרונות