ברביעי 6/3 – ערב קהילתי בשפירא – הקרנת סרט, שיחה חברתית ואיסוף תרומות לבדיקת קרינה בשכונה

ברביעי 6/3 – ערב קהילתי בשפירא – הקרנת סרט, שיחה חברתית ואיסוף תרומות לבדיקת קרינה בשכונה

כחלק מהחלטה של וועד פעילי שפירא לשמור על הקשר עם הקהילה באמצעות אירועים קהילתיים אחת למספר שבועות תערך ברביעי הקרוב הקרנת סרט במרכז הקהילתי השכונתי ולאחריה שיחה קהילתית של תושבים ופעילים בנושאים השונים המטרידים את תושבי השכונה.

כך פורסם בדף האירוע ברשת הפייסבוק:

ועד הפעילים של שכונת שפירא מזמין את כל התושבים להקרנת הסרט "שיטת השקשוקה"

שתתקיים אי"ה במרכז הקהילתי ברחוב ישראל מסלנט 27, ביום רביעי ה-6 במארס, כ"ד באדר, בשעה 20:30.
כל ההכנסות קודש למימון בדיקות קרינה בשכונה.

מחיר כניסה: 10 ש"ח. תרומה מומלצת: 20-30 ש"ח.
קפה וכיבוד קל חינם!

*בתום ההקרנה: שיחת תושבים פתוחה*

ההזמנה לערב הקהילתי

לידיעת התושבים: בשבועות האחרונים אנו פועלים להשלמת מיפוי מקרי הסרטן בשכונה, ובמקביל פתחנו במגעים עם המשרד להגנת הסביבה בנוגע לזיהום האוויר הבלתי-חוקי מהתחנה המרכזית החדשה. מי שמעוניין להצטרף לצוות "שכונה ירוקה" של ועד-הפעילים, ומי שמעוניין להצטרף לצוותים האחרים של הוועד, מוזמן בהחלט להגיע להישאר לאחר ההקרנה ולהציג את עצמו/עצמה.

ההקרנה בשיתוף עמותת הפרדס, העבודה הקהילתית של מחלקת שפירים, והמרכז הקהילתי שפירא.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (6 הצבעות, ציון ממוצע: 3.67 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (6)

 1. אורן 04/03/2013 להגיב
  מישהו יכול להסביר לי למה תמיד כל האירועים שעושים נציגי הקרן החדשה לישראל (עמותת הפרדס) בשפירא הם תמיד אירועים שמתריסים נגד המדינה ?! הם עשו "לילה שחור" מחאתי, אירגנו כבר "ערב מאבקים חברתיים עם הפנתרים השחורים והוגה מחאת הקוטג'", ועכשיו עוד ערב הקרנה של סרט שמתריס כנגד המדינה. למה הם לא יכולים לעשות ערב הקרנה למשל של "מבצע אנטבה" או של הסרט שעוסק בהפצצת הכור בעיראק ? למה הם לא יכולים לארגן ערב מיוחד עבור צעירים לפני גיוס שעוסק במורשת קרב של המחתרות או של צה"ל ? מתי תבינו שעמותת הפרדס היא בעצם שלוחה של הקרן החדשה לישראל או כפי שאני מכנה אותה "הקרן לישראל החדשה" במסווה של "סיוע" לשכונות ?! שרוצה אנרכיה בשכונות...
 2. בר 04/03/2013 להגיב
  אמת ויציב ! "עמותת- פרדס "אחותי" ודומיהן הפועלת בשכונות דרום העיר ת"א למיטב ידיעתנו אכן ממומנת בחלקה מהתרומות של -"הקרן החדשה (להשמדת -ישראל ) -לישראל" ....בתחפושות שונות....וכביכול הומניטריות..ולמען התושבים עאלק?? תלוי את מי שואלים...........אז שלא יעבדו עלייכם..........
 3. דן 04/03/2013 להגיב
  תגידו, אתם חיים בסרט? זה אירוע של וועד הפעילים, פעילים תושבי השכונה אירגנו את האירוע והחליטו מה יהיה בו. הפרדס הביאו כסף לכיבוד - זה כל כך מפריע לכם? גם האירוע עם איציק אלרוב וראובן אברג'ל היה אירוע של הפעילים, ו"לילה שחור" של שפירא בוודאי היה אירוע של הפעילים. ואיך בדיוק איציק אלרוב נגד המדינה?? בן אדם שגדל בשכונה ושם על המפה את השאלה של יוקר המחיה - השכונה צריכה להיות גאה בו. ומה לעזאזל הקשר בין תנועת אחותי לבין עמותת הפרדס? איך אתם שמים את שתיהן בסל אחד? "שיטת השקשוקה" הוא סרט מרתק, הוא מצחיק והוא חשוב לכל מי שרוצה להבין איך המדינה הזו באמת פועלת. אבל כל זה לא הסיבה שהוא נבחר לערב הזה: אלא פשוט כי יש בו נגיעה לנושא של זיהום סביבתי וסרטן. למשפחת עופר יש מפעלים מזהמים במפרץ חיפה, והם כנראה גורמים לריכוז של סרטן באזור המפרץ, אבל ביד השניה משפחת עופר גם מממנת את "האגודה למלחמה בסרטן", ואולי זו הסיבה שהאגודה מעולם לא מדברת על זיהום סביבתי בתור גורם סיכון למחלת הסרטן. הנושא הזה מאוד קרוב לניסיון לערוך מיפוי של מקרי הסרטן בשכונה, שאותו מארגנים כרגע הפעילים, ואותו התחיל מרכז המידע של עמותת הפרדס, ביוזמה של תושבת השכונה רעיה מבשב. אני רוצה לראות מישהו מכם עומד בפנים האמיתיות, בלי להסתתר מאחורי שם פיקטיבי בטוקבק, עומד מול רעיה ואומר לה שהיא רוצה "אנרכיה בשכונות".
 4. מכיר 04/03/2013 להגיב
  דן מהפרדס הוא הנציג של הקרן החדשה לישראל
 5. דן 04/03/2013 להגיב
  רק הנציג? היו"ר והמנכ"ל. עם הקרניים והכול. אנחנו עושים ישיבות בגיהנום כל יום רביעי. הכניסה ממרתף במסילת ישרים...
 6. בר 05/03/2013 להגיב
  בדיוק כמו שזרועות התמנון תופסות ומתפשטות ... הידעתם?????? בשנים האחרונות חלקן של ההפגנות ואירועים שונים (כגון לילה שחור וכו')בשכונות המתרחשים במסווה כביכול לטובת התושבים האומללים יצאו מבית מדרשם של שמאלנים ראדיקלים עוכרי ישראל (כשרבים וטובים מתושבי השכונות אף השתתפו בהן ...).... אך אילו מהם החורטים על דיגלם את המילים: ..."הון- שילטון -עולם תחתון" המפעילים והפועלים והמממנים את אותן הפגנות הן מבית מדרשם של עוכרי ישראל ועמותות שונות ומשונות..הפועלות בשכונות דרום העיר...חלקם פועלים מטעם ולמען המסתננים .......שימו לב!!!אז שלא יעבדו עלייכם !!!!!!!!!!!!!!

פרסם תגובה

Funzing-Fl

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-Fl

Funzing-F1

תגובות אחרונות