שבתות במתחם התחנה – חגיגה לכל המשפחה

שבתות במתחם התחנה – חגיגה לכל המשפחה

ימי שבת מתקיימים במתחם התחנה בנווה צדק מופעים והצגות לילדים: שלגייה, פינוקיו, ועוד… הכניסה חופשית! קיום האירועים מותנה במזג אוויר נוח

9 במרץ – "פינוקיו"

בשעה 11:00, מופע נוסף בשעה 12:30
עיבוד לספרו של הסופר האיטלקי קרלו לורנציני: עלילותיה של בובת-עץ שובבה בשם פינוקיו, שרק רוצה להיות ילד אמיתי. פינוקיו נחשב לאחד מספרי הילדים הקלאסיים של העולם המערבי.
הצגת ילדים עשירה ומהנה בשילוב בובות, שירים והפעלת הילדים.

16 במרץ – "חגיגה ביער האגדות"

בשעה 11:00, מופע נוסף בשעה 12:30
סיפור מרגש ומצחיק גם יחד על חבורת חיות מיוחדת במינה המקבלת חבר חדש ליער שלה, חיה חדשה. המראה המאיים של החיה מפחיד ומרחיק את כולם ואף אחד לא רוצה להתקרב אליה. כך מתפשטת לה השמועה שלא כדאי להתקרב לחיה המאיימת והנוראה, וזו נשארה בודדה ואומללה.
רק ג’ירפה פיקחית אחת מחליטה לגלות מי באמת מסתתר מאחורי החזות המאיימת. האם גם יתר החיות יסכימו לגלות מי באמת מסתתר מאחורי הדמות המפחידה?

23 במרץ – "שלגייה ותפוח האושר"

בשעה 11:00, מופע נוסף בשעה 12:30
תפוח האושר נפל מעץ האושר של מדינת הגמדים, והלך לאיבוד. כל הגמדים נעשו עצובים מאוד, כי בלי תפוח האושר אין שמחה במדינת הגמדים.
שלגייה טובת הלב יוצאת לחפש את התפוח האובד ובדרך פוגשת חברים שגם הם זקוקים למעט עזרה ואושר: נחמד הגמד העצוב, שובב הכלבלב שהצטנן ולא יכול להריח, מושית החיפושית שהכנף שלה נכוותה מהשמש… ורק נגיסה בתפוח האושר יכולה לעזור. לעזרתה מגיע אפרוח רב-מוח החכם, שהוא היחיד שיודע את הדרך אל העץ של תפוח האושר, אבל גם לו יש בקשה מיוחדת… האם תצליח למלא את בקשתו בהצלחה ולמצוא את התפוח האבוד?

לפרטים נוספים ניתן לפנות למוקד 106 +

המידע באדיבות אתר העירייה.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (5 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

MyTama38

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

MyTama38

תגובות אחרונות