חשיפה בלעדית: לוחם בצה"ל הותקף ונשדד לפנות בוקר בקריית שלום על ידי 7 מסתננים

חשיפה בלעדית: לוחם בצה"ל הותקף ונשדד לפנות בוקר בקריית שלום על ידי 7 מסתננים

חייל לוחם ביחידה מיוחדת בצה"ל תושב שכונת קריית שלום שהיה בדרכו הביתה ממסיבת חברים בקיבוץ גלויות, הותקף היום (שבת) לפנות בוקר ע"י חבורה של 7 מסתננים שהכו אותו ושדדו ממנו את מכשיר האייפון.

סמוך לשעה 3 לפנות בוקר, חזר החייל, לוחם בתותחנים, ממסיבה שנערכה בביתו של חבר ברחוב קיבוץ גלויות. הצעיר ניסה לקצר את דרכו חזרה אל ביתו שבקריית שלום וחצה את החורשה הצמודה לקאנטרי גורן-גולדשטיין שבשכונה.

תוך כדי המעבר בחורשה הוא הותקף על ידי 7 מסתננים אשר קפצו עליו והכו אותו מכות נמרצות כדי שימסור להם את האייפון שהיה בכיסו.

בתחילה הצעיר ניסה להתנגד אולם משהבין כי נשקפת סכנה לחייו הוא מסר להם את האייפון ונס מהמקום חזרה לבית החברים.

הצעיר המותקף לא פנה למשטרה ולא דיווח על המקרה לגורמים הצה"ליים מכיוון שכבר לפני כשנה וחצי הוא הותקף על ידי מסתננים באופן דומה בסמוך למקום והמשטרה אותה הוא הזעיק לא עשתה דבר.

מכיוון שמדובר בחייל בשרות סדיר, אין באפשרותנו לראיין אותו או לחשוף את זהותו בכל צורה שהיא. פרטיו המלאים שמורים במערכת. הארוע אף הופץ ברשת החברתית.

ראוי לציין כי המקרה הנ"ל מצטרף למקרה נוסף שארע השבוע בקריית שלום בשעה שקבוצה של מסתננים תקפו מספר תושבות ושדדו מהן מכשיר אייפון בלב השכונה. הנשדדות הגישו על המקרה תלונה במשטרה אך עד כה לא נמסר על מעצר חשודים.

אנו ממליצים לתושבי השכונות לפקוח עיניים ולהימנע ככל הניתן מהליכה לבד בחורשות או במקומות חשוכים בייחוד בשעות הלילה.

החורשה בה הותקף הצעיר (google street view)

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (13 הצבעות, ציון ממוצע: 4.54 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (4)

 1. סיימון בן דוד 10/03/2013 להגיב
  יש להקים קבוצות שמירה מתוך התושבים .....המיסתננים הפכו למכת מדינה בתחום - הפשיעה בכול -תחומייה ....הורים שימרו על - ילדייכם ..... ווהתחילו לסלקם משכונותייכם בלי - פחד .... שהם יפחדו והמדינה תתחיל להעביר את כולם למחנות בנגב - שהוקמו כדי להגן עליינו .סיימון בן דוד - יו"ר המטה למילחמה על - הבית מהמיסתננים , אילת וכול הארץ .
 2. גילי 10/03/2013 להגיב
  אני מודה. לא בא לי להפגין. לא נעים לי מרובם שפשוט מנסים לשרוד. להביע שנאה. אבל חיבים לבצע מעגלי אור אנרגטים-שליחת אנרגיה שהם יגורשו מפה למדינה אחרת. וחיבים לחזור ולהפגין כי רק בזכות ההפגנה הרועשת בשכונת התקווה החרא הזה ביבי נזכר שיש פה בעיה וצריך לסגור את הגדר. הם לא גרים פה ליד התחנה המרכזית. יש חברה שגרים בבלי ובאבן גבירול-ממש ככה מאבן גבירול אתה לא רואה אותם אין להם את הכוח הכספי לגור שם. הם בטוח לא גרים בקיסריה . אבל הם פה-בכול אוטובוס לא מפסיקים לברבר. בכול פעם כשאני יוצא מהבית כמה מהם מאחורי או מלפני ואני מאושר שאני לא בחורה. הן מסכנות. או ילד קטן שיכול לחטוף מכות מאחד מהם כפי שקרה פה לא מזמן. אין כוח להפגין-אבל יהיה עוד אונס ועוד רצח. ובניגוד לכאלה שאומרים-נו בכול מקרה יש רצח ואונס-נראה מה הייתם אומרים אם זאת הייתה האמא שלכם שנאנסה או נרצחה. לא צריך לחכות לאונס הבא-לפעול. אומנם אנחנו משפירא ומהתקווה אבל עדין אנחנו חלק מהעם הזה.
 3. מיכאל 11/03/2013 להגיב
  חברים! המסתננים זה אחד מהפרוייקטים" של אירגוני השמאל הקיצוני אשר מכסים את עצמם בסיסמאות יפות של "זכויות אדם" כל מי שמדינת ישראל יקרה לו ורוצה שכאן יהיה בית לו ולילדים חייב להתיחס לנושא הזה במלוא הרצינות! בקצב הזה דרום ת"א עוד מעט תהפוך לאוטונומיה אריתריאית !!!
 4. הירש 14/03/2013 להגיב
  יש להחזיר את המסתננים לאפריקה לאלתר!

פרסם תגובה

rightama

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

Funzing-F1

תגובות אחרונות