דברי ראש הממשלה בפתח ישיבת הממשלה – 10/3/13

דברי ראש הממשלה בפתח ישיבת הממשלה – 10/3/13

"ככל הנראה זו תהיה הישיבה האחרונה של הממשלה הזו. אני מבקש להודות לשרים ולשרות על העבודה המצוינת שלהם במהלך ארבע השנים האחרונות. אלה היו ארבע שנים של עשייה רצופה, של הצבת יעדים והשגת יעדים. אני חושב שבפרספקטיבה של זמן, הממשלה הזו תיזכר כאחת הממשלות שהשיגה יותר הישגים כמעט מכל ממשלה אחרת בתולדות מדינת ישראל.

ההישגים הם רבים, הם חובקי עולם, אנחנו נתעכב ונדבר עליהם במהלך הישיבה, אבל אני חושב שאנחנו הבאנו את מדינת ישראל למצב שהיא בטוחה יותר, משגשגת יותר, מתקדמת יותר בכל התחומים שעסקנו בהם. אני חושב שזו המטלה הראשונה שלנו; להביא את המדינה למצב טוב יותר ממה שקיבלנו אותה, ואין ספק שכך הדבר.

את כל זה עשינו בשעה שהעולם מסביבנו משתנה לרעה. המצב האזורי משתנה לרעה, הכלכלה העולמית מיטלטלת, ולא יציבה, ומדינת ישראל, במובן הזה, נמצאת במצב טוב יותר. יש לנו עדיין אתגרים גדולים מאוד לפנינו; כמובן, בהורדת יוקר המחייה והדיור, שוויון בנטל, ומעל הכל באתגרים הביטחוניים הכבירים, אין מילה אחרת, האתגרים הביטחוניים הכבירים שהולכים ונערמים סביבנו, ואנחנו נצטרך כמובן לטפל בזה בממשלה הבאה.

אני מצפה ששרי הממשלה הבאה ייקחו דוגמה מהעשייה שלכם, של השרים והשרות, סגני השרים, סגניות השרים. העבודה שלכם יכולה לשמש דוגמה לממשלה הבאה, ואם נפעל באותה התמקדות, באותו שיתוף פעולה, גם בממשלה הבאה, אני בטוח שנוכל לגבור על כל האתגרים שעומדים בפנינו.

תודה רבה."

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (5 הצבעות, ציון ממוצע: 4.40 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה


ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-F1

Funzing-F

תגובות אחרונות