הפגנת חירום של תושבי שכונות דרום תל אביב הערב (13/3) בעקבות ניסיון אונס הילדה בשכונת יד-אליהו

הפגנת חירום של תושבי שכונות דרום תל אביב הערב (13/3) בעקבות ניסיון אונס הילדה בשכונת יד-אליהו

הבוקר דווח על מקרה חמור נוסף שארע בשכונת יד אליהו בשעה שמסתנן אפריקאי חדר לבית, ניסה לאנוס ילדה בת 8 ודקר בינוני את אמה שבאה להגן עליה.

כך נכתב בידיעה על הארוע:

"בסביבות השעה 5 לפנות בוקר התפרץ המסתנן לדירה ברחוב בית ירח שבשכונת יד אליהו בתל אביב והחל לבצע מעשים מגונים בילדה בת 8 שישנה בחדרה.

כתוצאה מהמעשים, החלה הילדה לבכות ואמה שישנה בחדר הסמוך התעוררה. כשנכנסה לחדר, הבחינה בפורץ מנסה לבצע בילדה את זממו, ומיהרה לנסות ולעצור אותו. בין השניים התפתח עימות והוא בתגובה דקר את האם, שנפצעה באורח קל-בינוני."

מנתונים שפרסמה המשטרה לפני כשבועיים עלה כי ב-2012 חלה עלייה של למעלה מ-50% בפשיעה בקרב מסתננים אפריקאים שחיים בתחומי מחוז המרכז.

על פי הנתונים שהציג מפקד המחוז ניצב אהרון אקסול, אחת הבעיות הקשות אתה התמודדו במשטרת המחוז בשנה החולפת היא הפשיעה בקרב המסתננים.

בשנה החולפת עצרה המשטרה 1,048 מסתננים מסודן ואריתריאה, לעומת 684 בשנת 2011, עלייה של 53.2%. ב-2012 נפתחו תיקים פליליים כנגד 1,092 מסתננים מאריתריאה וסודן בעוד שבשנת 2011 נפתחו 753 בלבד, עלייה של 45%. הסיבה שנפתחו יותר תיקים ממעצרים בשנה החולפת היא שבמקרים רבים ידוע למשטרה שהפשע נעשה על ידי אזרח סודן או אריתריאה, נפתח לו תיק, אולם הוא לא נעצר.

יו"ר השדולה למען השבת המסתננים לארצם, ח"כ איילת שקד (הבית היהודי) הגיבה לתקיפה הלילה בדרום תל אביב.

"חיי תושבי דרום תל אביב הפכו כבר מזמן להפקרות, ונסיונות מערכת המשפט לעכב את הפתרונות למסתננים רק מחריפים את הבעיה ומביאים לאירועים קשים כמו זה שארע הלילה. מדינת ישראל לא תוכל לחמוק מלהגביר את מאמציה למצוא למסתננים פתרון בהשבה למדינה שלישית או למדינת האם. אין דרך אחרת".

בעקבות המקרה ולאחר ששופטי בג"ץ הקפיאו אמש את "חוק ההסתננות" כתוצאה מעתירה של ארגוני שמאל, תיערך הערב הפגנת מחאה במקום.

מקום ההתארגנות

" כשאין משטרה כשאין שלטון, רק אנחנו נעצור את האונס הבא. בואו נגן על הסבתא שלנו, על הילדים שלנו, על הנשים והאחיות ועל השכונות שלנו. אנחנו קוראים לכל אזרחי מדינת ישראל, להצטרף אלינו הערב למען הדורות הבאים ! הבעיה היא לא רק של דרום תל אביב ומחר היא תצוף גם בערים אחרות במדינה. זו ההזדמנות לבוא ולסייע לתושבי דרום תל אביב בהפגנת הדדיות."

ההתכנסות תהיה בשעה 19:00 בצומת הרחובות האצ"ל וההגנה בתל אביב (בכניסה לשוק התקווה).

לחצו כאן – לדף האירוע ברשת החברתית פייסבוק.

עד מתי ?

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (14 הצבעות, ציון ממוצע: 4.86 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (6)

 1. ריקי שחיבר 13/03/2013 להגיב
  דרום תל-אביב זועקת רק כאשר סכין המסתננים מגיעה לצוואר? הגיע הזמן לקחת את החוק לידיים ולדחוף את הסודאנים עם גופנו לצפון תל-אביב. אנו זקוקים למאות אלפי מפגינים שייסעו לנו לנקות את דרום תל-אביב מהזוהמה שהשמאל השליך עלינו. אפשר להעביר אותם לכפר שמרייהו, כך יהיה לדפני ליף קל יותר לסייע לפושעי אפריקה מקרוב.
  • גילי 13/03/2013 להגיב
   תמיד מאשים את השמאל-חבר שלך ביבי נתן להם להיכנס. וכן אתה צודק צריך להתחיל לפוצץ אותם כי יום אחד לא היו נותנים להם להיות בצפון תל אביב. אבל לא עושים כלום עד שאין -פריצה-רצח אונס. לא יודע איך אנשים מסוגלים לגור לידם.
 2. רון 13/03/2013 להגיב
  מצער עד מאוד שרק לאחר אסונות תושבי הדרום יוצאים מאדישותם. הפעילות התודעתית כנגד השבחי"ם, חייבת להיות יום יום שעה שעה, ע"י תושבי דרום ת"א, למען עת"א והממשלה לא תסתיר את עובדת הסכנה שבפעילות השבחי"ם, ואשר גורמת נזקים אישיים וחומריים לתושבי דרום ת"א.
 3. דוד 13/03/2013 להגיב
  להעביר אותם לגור בצפון תל אביב. רק אז כולם יתיחסו לבעיה.
 4. נבון 13/03/2013 להגיב
  שיעור קצר בציונות על מנת לרענן את הזיכרון של אותם יהודים, הפעילים למען המסתננים והפועלים למניעת פינויים מתוך השכבות החלשות ומארץ ישראל. מקור השם "ציונות" הוא במילה " ציון" שמה האחר של ירושלים במקרא שם נכתב : "וּפְדוּיֵי ה' יְשֻׁבוּן וּבָאוּ צִיּוֹן בְּרִנָּה, וְשִׂמְחַת עוֹלָם עַל רֹאשָׁם, שָׂשׂוֹן וְשִׂמְחָה יַשִּׂיגוּ, וְנָסוּ יָגוֹן וַאֲנָחָה" (ישעיהו לה י). מטרתה העיקרית של הציונות הייתה ונשארה ביסוסו של בית יהודי לאומי בארץ ישראל, היא ארצו של העם היהודי . ולא כאמור כבית לאומי למסתננים מהגרי עבודה מאפריקה ו/או מכל מדינה אחרת. ומטרה זו הוכרזה כיעד הציונות הראשון במעלה וזאת גם בספרו של בנימין זאב הרצל " מדינת היהודים". ומכאן שמי שמכנה יהודים אשר מבקשים לפנות את המסתננים מארץ ישראל במילה " גזענים " אינו שונה ממי שאומר שהציונות היא גזענות. מוגש כחומר למחשבה.
 5. אורן 13/03/2013 להגיב
  תחשבו לרגע אחד אם הגבר לא היה בבית... איך הסיפור היה נגמר ? המסתנן היה תוקף הילדה ואת האמא כשהן לבדות. זה יכל בקלות להגיע גם לרצח. מי היה יודע מי היה רואה ?! היה הבוקר נס גדול בדרום תל אביב שהאבא היה בבית והציל את משפחתו בפעם הבאה מי יודע איך זה ייגמר. זוועה בחסות המדינה, בחסות בג"צ, בחסות העירייה, ובחסות ארגוני השמאל. מדינה מתאבדת !

פרסם תגובה

Funzing-Fl

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט


ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

תגובות אחרונות