חדש בדרום ת"א: סיירת משמר הגבול

חדש בדרום ת"א: סיירת משמר הגבול

היחידה שהוקמה כדי להגביר את תחושת הביטחון בקרב תושבי העיר תתמחה בטיפול בהפרות סדר וטיפול באירועי משבר

טקס חניכת יחידת סיירת מג״ב בתל אביב התקיים היום (ראשון) במעמד מפקד מג״ב ניצב עמוס יעקב ומפקד מחוז תל אביב ניצב אהרון אקסול. היחידה תתמחה בטיפול בהפרות סדר ציבורי וטיפול באירועי משבר וטרור.

היחידה עברה הכשרה במשך שלושה חודשים בבסיסי ההדרכה של משמר הגבול והחל מהיום תוצב בתחנת לוינסקי (שרת). היחידה עתידה לטפל באוכלוסיה המקומית וייעודה הוא להגביר את תחושת הביטחון בקרב תושבי דרום תל אביב. היחידה מונה כחמישים לוחמים אשר יוצבו באופן קבע במחוז תל אביב.

הקמת היחידה היא תוצר של הבטחתם של מפכ"ל המשטרה, רנ"צ יוחנן דנינו והשר לבטחון פנים, יצחק אהרונוביץ’, להגדיל את תקינת התחנה ל-190 תקנים, שיתנו מענה טוב יותר למשימות התחנה.

חניכי היחידה. צילום: דוברות משטרת ישראל

המידע באדיבות אתר משטרת ישראל.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (7 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (9)

 1. בר 17/03/2013 להגיב
  כוסות רוח למת...צחוק מהעבודה....גם לא אלף שוטרים ופרשים על מדים השועטים על סוסים ! הדבר היחידי שיחזיר את תחושת הביטחון לתושבי השכונות הכבושות זו החזרתם המידית של השבח"ים והמסתננים לארצות מוצאם ! כשהללו מתנהלים "כרכיכות" מול הפולשים אך את התושבים האומללים לובשי המדים לאורך השנים "מורחים ולא סופרים"......--נגמרה הסבלנות ואין יותר קיצורי דרך - אז שלא יעבדו עלייכם! נקודה!
 2. עופר 18/03/2013 להגיב
  עבודה בעיניים.בדרום ת"א יש ע"פ הערכות כ 60 אלף מסתננים.סדר גודל של עיר! פלוגת מג"ב לא תשנה כלום. רק הוצאה של המסתננים מדרום ת"א.
 3. חיים 18/03/2013 להגיב
  במקום לסלק את המסתננים שולחים צבא את המיליון מסתננים איך אפשרי למגר, רק בעזרת סילוקם לארצם כל יום נכנסו 3000 ראש אפריקאני תכפילו ב4.5 שנים תקבלו מעל מיליון מסתננים !!!, לא סתם הם בכל מקום וכל שני ברחוב זה קבוצה של אפריקאנים אלימים מוסלמים פולשים שהשמאל שם אותם אצליכם כי אליהם הם לא ייכנסו הפיתרון?? הפגנות וסילוק והעברת מסתננים לצפון תל אביב להשכיר להם דירות שם אחרת תהיו זרים בארציכם וגם מיעוט
 4. גילי 18/03/2013 להגיב
  אולי זה קצת יעזור ואם לא יוסיפו עוד שוטרים? ברור שצריך להעיף אותם אבל זה תהליך. מה עדיף שלא ישימו את המגבניקים? אבל מה שאני אוהב זה החלמאות הישראלית - יאללה נכניס את המסתננים - עוד אוטובוס ועוד אוטובוס ויהיה בסדר. הכסף שהממשלה הזאת תשלם רק כדי להעיף אותם מפה והכסף על השיטור וההפגנות... מדינה שלא חושבת שנה קדימה. מזל שלי שהם לא גרים לידי. לפעמים הם באים לביקור - שוכבים על הדשא מחכים למשיח. אם הייתי גר לידם הייתי מפרק להם את הצורה. החולרות זה אלו שמשכירים להם וגם לוקחים מהם מחיר מטורף ומשכנים 10 בדירה. וזה מהעם שלנו חברה. סבא של שחר צוברי שגר בתקווה - מסרב לעשות את זה. אבל הוא איש של כבוד.
 5. חנה 19/03/2013 להגיב
  לא יאומן ממי קיבלו הלוחמים הסבר על החיים באזור התחנה המרכזית?! לא מאיתנו, תושבי השכונות, המתגוררים באזורים הסמוכים לתחנה המרכזית. אנחנו לא צד בעניין! ותשמעו מי לקח חלק ב"הכנה תודעתית" של הכוח ?! כמובן שלא אנחנו, תושבי השכונות, שאת בטחוננו הגיעו הלוחמים להשיב - כאמור, אנחנו ממש לא צד בעניין... הידיעה פורסמה היום ב--------"הארץ" 18.3.13 (מהדורת נייר) ידיעה מאת: יניב קובוביץ ------ כותרת: משמר הגבול בדרום תל אביב: 50 לוחמים הוצבו בתחנת לוינסקי---------- ...."אזרח אריתראי שמתגורר ברחוב נוה שאנן בתל אביב דיבר עם הלוחמים והסביר להם על החיים באזור התחנה המרכזית. הפליט בא דרך ארגון זכויות אדם שלקח חלק בהכנת הכוח לפני כניסתו לשכונות בדרום העיר".... יפה לנו!!!
 6. בר 19/03/2013 להגיב
  חנה את רצינית??? ואם כן! חייבים לסרוק את הכתבה הנ"ל מהארץ ולפרסמה ברייש גליי על מנת שהתושבים במדינת "סדום " ת"א יראו כיצד ובאופן כה חלמאי ומזלזל מתנהלת משטרת ישראל..... אך אם נעצור לרגע ונחשוב הרי בעיתון הארץ עסקינן הייתכן שזו עוד אחת מאותן הכתבות הכה מגמתיות מעיתונאי הארץ ועוכרי ישראל הרוצים להוציא את תושבי השכונות הכבושות מאיזון??????????????? ותחשבו על זה.................
 7. חיליק 19/03/2013 להגיב
  תחנה מרכזית - תחנה למסתנן המתפנן,,, רחוב לווניסקי - פינת אריתריאיה, מרכז סודן,,, אילת - העיר עם הים האדום,והפולש השחור,,, מלצר - (קפה), מסתנן שחור לדרך,,,
 8. אמנדה 19/03/2013 להגיב
  לגילי שהגיב מזל שהם לא גרים לידך,,, הם יגיעו לכל מקום אם לא במגורים, בפריצה וגניבה, ועבודה בבתים כל מי שמת עליהם נותן להם לנקות את ביתו,,, וכך הם בכל חור יוקרתי,,, ימים יבואו שנתחחרט כולנו שלא הפעלנו כוח כמו בכפר מנדא רק לידיעתכים בכפר מנדא כשהעיפו את המסתננים, צל צילו של פעיל "ארגון" או זכויות הדם לא הופיע, שנאת אחים מוכר לכם,,, השמאל עושה הכל להשמיד את בניי עמיו
 9. חנה 19/03/2013 להגיב
  בר יקרה, הידיעה ב"הארץ" אינה נראית לי מופרכת.

פרסם תגובה

Funzing-Fl

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

תגובות אחרונות