לקראת חג הפסח: רשות המסים עורכת ביקורות בעסקים  בכל רחבי הארץ

לקראת חג הפסח: רשות המסים עורכת ביקורות בעסקים בכל רחבי הארץ

התשלום לא נרשם כי העובד לקח את הכסף לכיסו, כך טען בעליה של חנות לכלי מיטה, אשר לא רשם את קניית הביקורת הסמויה. היה זה אחד ההסברים שנשמעו אתמול, במהלך מבצע ניהול ספרים שערך משרד מס הכנסה תל אביב 3, במרחב תל אביב.

המבצע נערך בענפים שפעילותם גואה לקראת חג הפסח כגון חנויות כלי בית, מתנות, הלבשה וכן בענף המוסכים, בהתאם לתוכנית עבודה של חטיבת ניהול ספרים.

במסגרת ההכנות למבצע מופו האזורים והעסקים המיועדים לביקורת ונערכו קניות מקדימות סמויות, בוצעו תצפיות וצורפו מידעים לגבי עסקים בהם קיים חשד לאי רישום תקבולים.

מטרת המבצע הייתה הגברת הנוכחות בשטח ועריכת ביקורות תומכות שומה בענפים בהם מתמחה המשרד, הושם דגש על עריכת ביקורות באזורים שלא בוקרו מזה זמן.
20 צוותים של מבקרי ניהול ספרים ערכו 168 ביקורות בעסקים. נמצא כי ב- 9% מהעסקים לא נרשמו תקבולים.

בחנות בגדים לא נרשמה קניית ביקורת מקדימה, כי "אני רק חברה שעוזרת לה, אני עושה מה שהיא אומרת לי לעשות, אם היא תגיד לי להקיש במכונה – אני אקיש". יבואן כלי מיטה שלא רשם תקבולים הסביר כי "אני מחכה שהלקוחה תבוא לקחת את הסחורה שהשאירה בבוקר, ואז אני ארשום את השיק".

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (6 הצבעות, ציון ממוצע: 4.00 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (2)

  1. בר 20/03/2013 להגיב
    אבל "בנווה- מסתננים" ובשכונות "סדום -העיר ת"א בעסקי המסתננים והשבח"ים: --אין חדש תחת השמש הקופחת!!!!! איפה -ק ו פ ה?? ואיזה- ר ו ש מ ת ??????????תגידו לי הא????????
  2. חציד 22/03/2013 להגיב
    בר אני רואה שאת כותבת פה ועימך עוד חנה, יוקו ועוד ההשפעה האמיתית תבוא בהפגנות ובחסימת כבישים ודרישה חזקה כולל מחאה חזקה שיעבירו את המסתננים קדימה והלאה אחרת כל שנה שעוברת מעגנת אותם יותר ויותר ודוחקת אותכם לפינה יותר ויתר הממשלה אדישה ושבעה וחושבת שרחוקה,,,,,, הצרות הרי יהיו כמבול והעלות מילארדים של המסתננים חייבים להציף בעייה זאת רק ריח של ביוב סתום שוב ושוב מביא את השרברבים,,,,,,,,

פרסם תגובה

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-W

Funzing-Fl

תגובות אחרונות