בלעדי: מהומה באירוע הרמת כוסית של עיריית תל אביב בדרום העיר; חולדאי הוגנב לאירוע בחשאי

בלעדי: מהומה באירוע הרמת כוסית של עיריית תל אביב בדרום העיר; חולדאי הוגנב לאירוע בחשאי

עשרות תושבי דרום תל אביב עשו הערב לראש עיריית תל אביב מר רון חולדאי מארב מתוכנן. ראש העיר הגיע לטקס הרמת כוסית לכבוד סיום שלב ראשון של פארק החורשות בדרום העיר ונתקל במפגינים זועמים שהסבירו לו כי איננו רצוי במקום.

מבדיקה שערכנו עם חברי וועד הפעולה של דרום תל אביב מסתבר שההחלטה להפתיע את חולדאי ולהביך אותו באירוע הערב נרקמה במהלך ההפגנה שנערכה בעקבות ניסיון האונס של ילדה ותקיפת אימה ביד אליהו בשבוע שעבר, ולאחר תגובת ראש העיר למקרה.

ההזמנה לאירוע

כך סיפרה לאתר תושבת קריית שלום שהשתתפה הערב במחאת התושבים: "מזה חודשים ושנים שרון חולדאי מזניח ומפקיר את תושבי שכונות דרום העיר. חולדאי לא פועל כנגד בעיית המסתננים המציפים את השכונות ותחת שלטונו כראש העיר הפכה דרום תל אביב לבירת המסתננים של ישראל. עשרות אלפי שוהים בלתי חוקיים התנחלו בדרום העיר, הקימו מאות עסקים בלתי חוקיים, אכלסו אלפי דירות שחולקו באופן בלתי חוקי והעלו בצורה קיצונית את אחוזי הפשיעה בעיר. חולדאי מגלגל את האחריות על הממשלה ועל המשטרה ושוכח לציין כי הוא מזרים כספים לארגוני תמיכה כאלה ואחרים ואף הקים למען המסתננים אוהלי לינה ואוכל בגינת לוינסקי", היא מציינת.

"לאחר המקרה המחריד בשבוע שעבר בו חדר מסתנן לדירה בשכונת יד אליהו וניסה לאנוס ילדה בת 8 ואחר כך תקף בסכין את אמה שבאה להגן עליה, החלטנו שנרדוף את חולדאי בכל הזדמנות עד אשר ייקח אחריות למצב בדרום העיר, יכריז מצב חירום ויפעל להוצאת המסתננים מהשכונות כתף אל כתף בשיתוף עם ממשלת ישראל. ברגע ששמענו שהפתרון של חולדאי למצב הוא ‘לתת להם עבודה’ הבנו שכנראה יש לנו ראש עיר שלא קולט מה באמת הולך בחצר האחורית של עירו. האם חוסר במקומות עבודה היא סיבה מספיק טובה לאונס ? מה גם שמרבית המסתננים מועסקים בעיר…" היא מסכמת את דבריה.

כוחות משטרה וסדרנים שנכחו במקום מנעו עימות פיזי ומילולי בין ראש העיר למפגינים ודאגו כי חולדאי ייכנס לאירוע בכניסה צדדית ולא דרך הכניסה הראשית. המפגינים לא הורשו להיכנס למקום מכיוון שהכניסה הורשתה רק למוזמנים ובכך נמנעה מבוכה עוד יותר גדולה לראש העיר.

להפגנת המחאה הצטרפו תושבים נוספים מהעיר שמחו כנגד פעולות השיפוץ והרחבת שטחי הטיילת תוך פגיעה ברצועת החוף של תל אביב.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (11 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-F

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-P


ידידים - סיוע בדרכים

תגובות אחרונות